Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kedves társaim a fórumon. Személy szerint Dei, Donát, Pildi, Merr Sonn, Nabopolasszar (a "Boldogat"-nak is nagyon örülök), Wilde, Ody Mandrell, Darth Krande, Miss Karde, Darth Riddick, Nute Gunray, Darth Sky , Darth Revan9 és Darth Raven , Jake Sully, Dzséjt és Frenkie. Nagyon köszönöm nektek a köszöntést. Nagyon jól esett.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NorbiLordi, érettségi jól sikerült? :) (gondolom az írásbelin most már túl vagy)

 

Eredményre még várok ami az írásbelit illetti, most 1 hétig pihenek ahogy tanárok mondták, utánna nekiállok a szóbelit tanulni :D Valószínűleg matekot jövőhéten megtudom, tanár amilyen jófej Facebook-on elküldi üzenetben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW topikból áthozva a 'The Wrong Jedi' június 7-i sugárzási dátumával kapcsolatban:

 

Oh, nooo... mit ád az ég megint... :cry:

Most meg mi a baj? Hisz ez is valami..

Semmi baj vele, csak furcsán alakul az élet. IRL elég jól kitoltak velem a melóhelyen. Illetve onnan. S én is pont aznap fogok leballagni a magam nagy lépcsőjén. Már ha érthető a finom párhuzam. Pedig a franc se akart hasonlítani. Semennyire. A plágium nem szép dolog, még az élettől sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Téged is elbocsájtottak Gunji?

Hát igen, így megy ez unortodoxiában... :/ Két évtized becsületes meló nem számít semmit, csak a nyalás.

 

De legalább lesz időm nyáron újranézni a TCW-t és az új zenei projektemmel foglalkozni. Amikor elkezdődött az ötödik évad, rájöttem, hogy relatíve egyszerűen lehet zenét kinyerni az epizódokból. Olyan zenét, ami nagyrészt nem tartalmaz beszédet: az 5.1-es hangból törölni kell a centert. Annyira nem tökéletes módszer, de sokszor egész jó eredményt ad. A másik projektem az s5 final trailer magyarítása volt, ebben kicsit elakadtam az ötödik évad monó hangja miatt, mert két-három mondatról nem sikerült lecsupaszítani az eredeti zenét és az nagyon belehallatszik. Ezért lenne jó legalább egy sztereó magyar hang. De azért az se lett annyira rossz. :)

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elsőre "csak" 6591 pontot értem el.. :para: (kérdés mennyire számít ez jónak)

 

http://www.geoguessr.com/

 

Bökj a jobb felső világtérképre és találd ki, a Föld melyik pontján vagy , majd Make Guess gombra. 5 próbálkozásod van.

 

 

Gunji, sok sikert a továbbiakban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem néztem meg a pontokat ennyire pontosan, de nem lehetett túl sok. Eléggé peches voltam, és csupa kietlen tájat kaptam, néha egy-egy betonúttal vagy épülettel, vagy szimpla kisvárosképet univerzális járművekkel. Teljes földrészeket is tévedtem olykor, szóval majd gyakorolok néha, nagyon jópofa :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az erőre is szükségük volt azoknak a rendőröknek, akiket egy sci-fi találkozó helyszínére vezényeltek ki, miután két tábor összecsapott: a Star Wars és a Doctor Who rajongói nem fértek meg egymás mellett.

http://webbulvar.hu/tart/cikk/d/0/173398/1/bulvar/Osszecsaptak_a_sotet_erok_Star_Wars_kontra_Ido_Urai

 

Durva :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elsőre 9544 pont, mindig 500-600 km-eket tévedtem, meg egyszer egy ezrest :D

Nekem kétszer sikerült csak 200 km körül tévednem, nagyon megörültem neki, miután jó néhányszor a földrész sem stimmelt :D

 

Az erőre is szükségük volt azoknak a rendőröknek, akiket egy sci-fi találkozó helyszínére vezényeltek ki, miután két tábor összecsapott: a Star Wars és a Doctor Who rajongói nem fértek meg egymás mellett.

Ott kellett volna lennem, rém mókásnak találtam volna a helyzetet :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.