Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm szépen Odynak, Nabonak (láttam, hogy kiírtad! :D), Dzséjtnek, Riddicknek, Revannak, Nute-nak, danityunak, Jake-nek, Missnek, Krandénak, Bomarrnak, Skynak, Merrnek (köszi a bókot is! :) ) és Wilde-nak! Ez a fórum a legszuperebb hely a világon! :)

Ezzel kapcsolatban még ennyit:

 

http://www.youtube.com/watch?v=llAFZAwvK68

 

 

És ha már itt tartunk, azt is szeretném megköszönni, hogy közétek tartozhatok. 2014-ben indul a Rebels, 2015-ben jön egy új Star Wars film. Hiszem, hogy közösen még sok-sok filmet nézhetünk meg premier vetítésen, sok-sok fórumtalin ülhetünk ott, sok-sok szavazást, kibővített kvízt és még több élményt élhetünk át. Idestova 8 éve vagyok tag ezen a fórumon, annyi sok kellemes élménnyel gazdagodtam, amit nem hogy leírni, még csak elmesélni sem lehet. Alig várom az elkövetkezőket, és hiszem, hogy a java még csak most jön! :) Mindenkit biztatnék, hogy amikor csak teheti, jöjjön el a nyílt fórumtalikra, hogy minden új tagot személyesen is megismerhessünk, és ezáltal újabb szintre emeljük a fórum már amúgy is utópisztikus magasságokba emelkedett közösségét.

 

Hajrá fórum!!! :rock: :rock: :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárcsak Oldie is visszatérne, hiányoznak a humoros írásai a Filmek topikban, ( a látványfilmeket mindig lelkesen várta, és a felnőtt akciófilmekért is odavolt, mint Ody és Frenkie ) TCW -s véleményei, meg úgy összességében.

Kár hogy berágott, és valszeg végleg lelépett..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony jó lenne ha Ő is előkerülne. Az is jó hogy Te újra itt vagy. :peace:

 

---------------------------------------------------------------

 

Én meg kicsit vonakodva ugyan de mégis elárulom nagyjából hogy miért tűntem el. Tavaly nem akartam ilyesmibe belefolyni de most már úgyis mindegy.

Nagyon szomorú ügy úgyhogy inkább el is rejtem.

 

 

2010-ben anyámnál rosszindulatú daganatot találtak. :( Abban az évben meg is műtötték.

2011-ben a kemó és sugár miatt jobban lett. Egyre jobban bizakodtunk hogy minden oké lesz vele de tavaly minden rosszabbra fordult. Annyira hogy az egész család a padlóra került miatta. Év elején az a rohadt kór megerősödött és átterjedt a csontjaira. :( Addig is magam alatt voltam de onnantól már csak lejjebb kerültem mivel nekem kellett foglalkoznom vele.

Akkoriban már olyan nagy volt rajtam a nyomás hogy egyre nehezebben ment türelmesnek lennem bárkihez.

Amikor itt úgy alakult hogy valószínűleg nem irkálhatok zavartalanul arra jutottam hogy inkább sehogy se írok egy ideig. Ezzel többet nem is akarok foglalkozni.

Azóta gyakran felnézegettem hogy mi a helyzet de tegnapig nem volt elég lelki erőm az aktívabb fórumozgatáshoz.

Ennyi a lényeg de azért csak folytatom egy kicsit. Anyám november közepén elment. Akkor épp kórházban volt. :(

A családom emiatt rohadtul kilátástalan helyzetbe került. Egyrészt mert már nem egész. Másrészt az anyagiak miatt.

Én márciusra már annyira magam alatt voltam hogy többször is az idegösszeomlás kerülgetett így a rokonság néhány tagjának unszolására megint pszichomókushoz kezdtem járni és újra gyógyszert szedek ami eddig csak keveset segített. Ennek ellenére úgy gondolom hogy tavaly tavasszal magamtól is elmehettem volna.

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban szörnyű dolgok tudnak megtörténni. :( Sajnos egyik napról a másikra pillanatok alatt romba dőlhet az élet, és sokszor tenni se lehet ellene. :(

 

Én ugyan nem ismerem Rog-ot, de további kitartást és lelkierőt kívánok a megrázkódtatások feldolgozásához. Vannak sebek, amelyek sosem gyógyulnak be és örökre viselnünk kell őket. És bizony ehhez több erő kell, mintha megpróbálnánk eltüntetni őket.

 

Reméljük, hogy akár az ezen közösséghez való tartozás és aktív részvétel is segíthet a pszichés felépülésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.