Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sok boldog szülinapot és névnapot, SimonZ! :)

 

A nőnapi köszöntést köszönjük szépen! :)

 

Sok fenntartásom van ezzel az ünneppel kapcsolatban, de ám legyen.

Szerintem ez olyan, mint a Valentin-nap. Lehet nem elfogadni bármi miatt, de ha egy kedves gesztust nyújtasz valakiknek akár ezen alkalmakból, azok mindig jól esnek. :) Az ember nem azt nézi ilyenkor, milyen szellemiség, jelenség van mögötte. Én szimplán örülni szoktam nekik. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Nőnapot minden kedves hölgyfórumozónak! :oops:

 

 

A lerombolt New York-i ikertornyok helyén épült One World Trade Center (OWTC) a maga 1776 lábas (541 méter) magasságával nemrég nyilvánították az USA legmagasabb épületének.

Bár még nem adták át az épületet, a TIME magazin összefogott a GigaPan szoftvercéggel, és egy 14,6 gigabájtos képet készített New Yorkról a torony tetjéről. Az 567 fotó összeillesztéséből álló 360 fokos panorámakép zoomolható, így bárki bekukkanthat a város lakóinak életébe. A panorámafotót az alábbi képre nyithatja meg

http://time.com/world-trade-center/?xml=wtc.xml&view.hlookat=-45.95&view.vlookat=16.64&view.fov=2.09#panorama

 

Nagyon jóó :clap:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog nőnapot minden hölgy fórumozónak. Egyébként lenne egy kérdésem az ünnepeltekhez. Milyen szempontok alapján/hogyan definiálják magukat, vagy csak úgy általánosságban azt, hogy valaki nő? Mit jelent a nőiesség? (Jó, vagy rossz válasz nem létezik a kérdésre, csak a véleményekre vagyok kíváncsi.)

 

Jake: Nagyon jó, amit belinkeltél. Kár, hogy Hobokenbe nem lehet átlátni, mert betakar az antenna. Az Ellis Island és a Liberty Island a Szabadságszoborral viszont szépen látszik. Mondjuk egy ilyen panorámakép a Midtownból sokkal jobban néz ki, mint Lower Manhattanből, mivel onnan lehet látni a város igazi esszenciáját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek!

(Nute: nekem meg sok fenntartásom van az ilyen megköszönésekkel kapcsolatban, de legyen :) )

Engesztelésül

96657.gif

 

Wilde: nem értem a kérdésedet (bár persze nem nekem szólt :P ). Az a nő, aki annak születik, ezt felesleges definiálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a válaszokat, nem csak a lányoknak. Jake a tied volt a legjobb. :)

 

Nute: ez is egy szempont alapján történő definíció.

 

Egyébként most láttam a Dallas Buyers Club-ot, amiben ugye Jared Leto egy transzvesztitát játszik (Oscar díjas alakítással), ez után beszélgettünk egy haverommal a fent említett kérdésről és gondoltam megkérdezem itt is, ki mit gondol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.