Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, Nute, Dzséjt, Palpi, Kudar, Nabo, Sky, Karrde, Rog, köszönöm szépen nektek fórumtársaim. Immáron harmadik éve, hogy itt vagyok, de gondoltam szólok némi szót az utóbbi időszakbeli csekélyebb aktivitásomról itt a fórumon. Idén májusban fogok megküzdeni az Érettségi nevezetű legendás szörnyeteggel, így a buzgó pengeélezés közepette kevesebb időm marad nagyjából mindenre, így szinte mindenhez csak úgy futtában tudtam hozzászólni az eltelt hónapokban. Ígérem, ha a csatának vége, annyit leszek itt, hogy a fejetekre növök. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula!

 

 

Más. Athén gyönyörű hely. Csak a két legnagyobb múzeumban elvoltam három-három órát :D EU-s nemzetközi oktatás volt, amiből a legszerencsésebbek évi egyre mehetnek, nekem másfél éve volt az első (akkor Berlinben) És, tanulva a korábbiból: megkértem, hogy a repjegyet visszafelé ne 27 péntekre hanem 30 hétfőre foglalják, két email után megvolt a hosszított hétvége, csak szállást kellett keresnem hozzá.

Mielőtt kérdeznétek, igen, szakmailag is érdekes volt. (Élelmiszerek jelölése és összetétele, egy tavaly decemberben életbe lépett EU-s rendelet kapcsán. Persze ez csak az, hogy mit írhat rá a gyártó amikor épp az igazat akarja ráírni :) )

 

A Germanwings-en mi is ledöbbentünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Nute, Jake, Pildi, Krande, Rog, Donát: nektek is köszönöm. :)

 

Gratulálok! És melyik korszak, témakör a szakterületed, ha szabad kíváncsiskodni? :)

 

Ókor, Egyiptom, azon belül is elsősorban Újbirodalom, 18. dinasztia, főleg az Amarna korszak és az utána követő restaurációs korszak.

 

Gratulálok Darth Revan! Van elképzelésed, hol helyezkednél el a töri diplomáddal?

 

Könyvtár, levéltár, valamelyik kulturális intézmény. De van egy szállítmányozós OKJ-s végzettségem is, (bár azzal már 6 éve nem foglalkoztam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.