Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi pajtosok! :peace:

 

 

Rohadt egy dolog tud lenni ez az élet. :(

Az tuti.

 

Reméljük, hogy akár az ezen közösséghez való tartozás és aktív részvétel is segíthet a pszichés felépülésben.

Én is remélem. :)

 

Édesanyádat nagyon sajnálom. NE FELEJTSD EL, akkor az emléke veled marad. Egy szülő számára ez a maximum, ami történhet. Mennyi idős volt?

55 éves. Amúgy a felejtés nem hinném hogy egykönnyen felütné a fejét. A szárazabb időszak beállta után minden héten elzarándokolok egyszer vagy ritkábban kétszer a sírjához. Plusz a házimunkázás se enged felejteni mert aközben belémnyilall hogy azt valamikor Ő is csinálta.

 

Anyu már 2 és fél éve meghalt szintén rákban

Nagyon sajnálom. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek is köszi! :peace:

 

 

Továbbá azt gondolom, hogy hatott az a gyógyszer. Lehet, annak köszönhetően volt annyi lelkierőd, hogy visszatérj, nem? :)

Én is így gondolom. Valamelyest javítottak a bogyók a hangulatomon. Ahogy észrevettem az étvágyam is javult valamennyit mert már lehangolt állapotban is tudok kajálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek is köszi! :peace:

 

 

Én is így gondolom. Valamelyest javítottak a bogyók a hangulatomon. Ahogy észrevettem az étvágyam is javult valamennyit mert már lehangolt állapotban is tudok kajálni.

 

Lényeg hogy ne hagyd el magad. :) Oké, tudom nem éppen a legjobb tanács...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma lehetett megnézni az írásbeli érettségiket. A matekom 66%, a magyarom 91%, mind az angol, mind az emelt törim 85% lett + van még 10.-ből egy latin 91%-om.

Ha ezt nem rontom le a szóbelikkel, akkor simán felvesznek a régészetre :rock:

Gratulálok, és valóban jó kis szakma felé hajtasz. Apám is dolgozott régészként, és én is bele-bele pillanthattam, konkrétan emiatt az egyik hobbim a történelem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.