Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Riddick, boldog születésnapot :clap:

 

Dzséjt, biztosan lesz még itt nyár, elvégre több, mint két hónapig tart még naptár szerint :) Vagy tovább :D Mi jöttünk haza Pestről, ott még napsütésbe hajló volt az idő, mire hazaértünk, belefutottunk az esőbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Riddick! :D

 

Na, elvoltam az érettségi bizonyítványomért, és lám mit kaptam mellé:

 

1016846_608869435804467_1576190560_n.jpg

 

Ingyen és bérmentve :D Ráadásul olyan aranyosak voltak, hogy az azóta életbelépett módosításokat is mellékelték:

 

1013658_608869649137779_1221200583_n.jpg

 

Utánna még pezsgőt is kaptunk, szóval egész jól ment :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vaterán szerintem jó pénzért eladhatod. :)

 

Elég szépen megvan csinálva meg képek se rosszak benne, szerintem megtartom :D Franc tudja mi lesz jövőre is, változik szerintem megint és akkor később mégtöbbet fog érni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi pedig megjártuk ismét a veszprémi állatkertet, hazafelé a Balatonról. :) Ez már szinte hagyomány, hiszen eddig háromból háromszor megtettük, és sosem bántuk meg. Az a hely egyre szebb! Ott van a lakótelep mellett, miközben olyan, mintha erdőben sétálnánk, kicsit olyan vadaspark jellegű, van az állatoknak tere, főleg a Szavanna részen, a Gulya-dombon.

Kedvcsináló kép egyik kedvenceimről, a szurikátákról :D

zdnc.jpg

 

kudar: jó kép, klassz lehetett a nyaralás. :) Mi is hamarosan indulunk, Split alá fogunk idén menni, ami nagyon hosszú út, de jó lesz délebbre is felfedezni Horvátországot.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: jó kép, klassz lehetett a nyaralás. :) Mi is hamarosan indulunk, Split alá fogunk idén menni, ami nagyon hosszú út, de jó lesz délebbre is felfedezni Horvátországot.

"Well...that ood!" :D

Mi is szembetalálkoztunk pár érdekes dologgal. :D De őt imádtam a legjobban. :D

IMG_3689_2.jpg

IMG_3690_2.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi pedig megjártuk ismét a veszprémi állatkertet, hazafelé a Balatonról. :) Ez már szinte hagyomány, hiszen eddig háromból háromszor megtettük, és sosem bántuk meg. Az a hely egyre szebb! Ott van a lakótelep mellett, miközben olyan, mintha erdőben sétálnánk, kicsit olyan vadaspark jellegű, van az állatoknak tere, főleg a Szavanna részen, a Gulya-dombon.

Örülök, hogy tetszett, és bár helyi vagyok, abszolút alá tudom támasztani, hogy mindig újul, mindig csak jobb lesz, akárhányszor arra járok. A legszebb helyen fekvő állatkert közel s távol, még az említett lakótelep ellenére is. A szurikáta nálunk is nagy kedvenc amikor ellátogatunk oda. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.