Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sok boldog születésnapot, Revan! :)

 

Ma a testvéremmel egy Szolnok - Zagyvarékas (itt lakunk) túrára indultunk (10-12 km), először végig a gáton, a Zagyva folyó mellett (holnap mutatok képeket), aztán erdőn, mezőn, földeken át, hazáig. Emlékezetes túra volt, láttunk őzet (előttünk vágott át a csapáson), nyuszikat, kutyát, macskát, nyulat, tehenet, ludat, lovat (nekünk akart támadni). Tök jó volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, Revan :clap:

 

Donát, szép lehetett. Én is voltam kirándulni, de a suliba, leadtam a szakmai gyakorlatos papírokat és a szakdolgozatot :) Aztán irány a mozi, mert megérdemeltem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hnéééé, Shettard-nak is ma van a bokáig érő napja :) Boldogat belőle, és még sok hasonlót!

Wow, rákerestem az utolsó hozzászólásokra, amikben valaki említette a nevem, és idén ez volt az egyetlen... szívmelengető, hogy valaki megemlékezett rólam! :D Persze nem tudom elítélni azokat sem, akik nem, hiszen kb. 6 éve lehetett, hogy utoljára itt jártam. Szinte hihetetlen. Na és persze én is sok születésnapi jókívánságot kihagytam azóta :)

 

Nem indult a születésnapom valami fényesen amúgy, a főnököm majdnem sikeresen jól keresztbetett nekem aznapra, de aztán sikerült elszabadulnom a munkahelyemről idejében, úgyhogy végül nem alakult rosszul! :D

Szerkesztve: - Shettard Hart
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow, rákerestem az utolsó hozzászólásokra, amikben valaki említette a nevem, és idén ez volt az egyetlen... szívmelengető, hogy valaki megemlékezett rólam! :D Persze nem tudom elítélni azokat sem, akik nem, hiszen kb. 6 éve lehetett, hogy utoljára itt jártam. Szinte hihetetlen. Na és persze én is sok születésnapi jókívánságot kihagytam azóta :)

 

Nem indult a születésnapom valami fényesen amúgy, a főnököm majdnem sikeresen jól keresztbetett nekem aznapra, de aztán sikerült elszabadulnom a munkahelyemről idejében, úgyhogy végül nem alakult rosszul! :D

Üdv újra itt! :D Nem számítanak az évek Shettard! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itt! :D Nem számítanak az évek Shettard! :P

Köszönöm! :D Jó ideje olvasgatok már itt megint, de most kedvem lett írni is. :)

 

Hát elég hihetetlen, még 16 éves sem voltam, mikor utoljára posztoltam, ha a mai napot nem számítjuk... teljesen más élet, teljesen más problémákkal. Furcsa visszaolvasni, milyen hülyeségeket írtam a hozzászólásaimban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.