Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nyugodjon békében! Sosem tartottam kifejezetten tehetségesnek, de az első két F&F epizódban kifejezetten kedveltem. :(

(Mondjuk azt is azért megjegyezném így zárójelesen, hogy a - bulvár média szenzációorientáltságának hála - már komolyan mondom a csapból is ez folyt és sok ember - tisztelet a kivételnek - úgy elvolt ragadtatva, mintha ismerte is volna, közbe meg annyit tudott róla, hogy "Te figyelj má', há meghalt a szőke gyerek a kocsis filmből!" - a 61-es villamoson engedték el ezt a magasröptű speech-et...)

 

Jah és még annyit, hogy

"RIP to the driver that died with Paul Walker that no one cares about because he wasn't famous!" :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodjon békében!

 

Jah és még annyit, hogy

"RIP to the driver that died with Paul Walker that no one cares about because he wasn't famous!" :|

Nyilván, a bulvármédia számára miért is lenne érdekes egy "no name" fazon halála? Ez sajnos egy ilyen dolog. Mindemellett arról is szó lehet, hogy barátja vesztette el uralmát a kocsi felett, így Paul lényegében miatta halt meg, még ha nem is szándékos dologról beszélünk. Ez a tény sok Pault kedvelő személy számára elvesztheti szimpátiáját barátja iránt. Persze mindez csak feltételezés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván, a bulvármédia számára miért is lenne érdekes egy "no name" fazon halála? Ez sajnos egy ilyen dolog. Mindemellett arról is szó lehet, hogy barátja vesztette el uralmát a kocsi felett, így Paul lényegében miatta halt meg, még ha nem is szándékos dologról beszélünk. Ez a tény sok Pault kedvelő személy számára elvesztheti szimpátiáját barátja iránt. Persze mindez csak feltételezés...

 

Sajnos nem csak a bulvármédia számára... ezért is gondoltam megemlékezni róla is. :)

Azok a rajongókat, akik az általad említett ok miatt "neheztelnek" a srácra (bár szerintem csak szimplán nem vettek tudomást róla és nincs ilyenről szó), még a villamosos társaságnál is szánalmasabbnak tartom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és még annyit, hogy

"RIP to the driver that died with Paul Walker that no one cares about because he wasn't famous!" :|

Szerintem nincs semmi fura abban, hogy egy ismeretlen ember halála nem érdekli a tömegeket. Kb. 151 ezer ember hal meg naponta. Érthetően azoknak a halála érinti meg a többséget, akikről már a haláluk előtt is lehetett tudni. Pl. hogy ő az a fiatal srác a Halálos iramban filmekben.

A pilótát is nyilván meggyászolják azok akik ismerték.

 

Nute: Utólag is boldog születésnapot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó hogy a héten szabin vagyok, és nem kellett 4:45-kor kelnem. Plusz beléptünk a decemberbe a kedvenc hónapomba. Pár karácsonyi vásárt azért végigfogok járni(imádom a hangulatukat, az illatukat) elfogyasztva pár pohár forralt bort. A legteljesebb érzést persze egy sűrű hóesés jelentene, amit a meteorológusok péntekre jósolnak. Bravo. Hab a tortán hogy szombaton évadnyitó buli egy fantasztikus Lord-koncerttel(mindig a december eleji koncert a legjobb). Mi kell még egy jó héthez? Úgyhogy most tök jól érzem magam. 3 hét múlva meg karácsony.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a hideget azóta nem szeretem amióta fűtésmérőm van :) Hó az jöhet, Karneol imádja, és elég horroros (a szó jó értelmében) amikor semmit nem látok az éjszakában, csak hogy recseg a hó és a recsegés viharsebesen közeledik :) Persze, mondomezt úgy hogy most vettem vízálló sportcipőt a túraboltban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó hogy a héten szabin vagyok, és nem kellett 4:45-kor kelnem. Plusz beléptünk a decemberbe a kedvenc hónapomba. Pár karácsonyi vásárt azért végigfogok járni(imádom a hangulatukat, az illatukat) elfogyasztva pár pohár forralt bort. A legteljesebb érzést persze egy sűrű hóesés jelentene, amit a meteorológusok péntekre jósolnak. Bravo. Hab a tortán hogy szombaton évadnyitó buli egy fantasztikus Lord-koncerttel(mindig a december eleji koncert a legjobb). Mi kell még egy jó héthez? Úgyhogy most tök jól érzem magam. 3 hét múlva meg karácsony.

Szuper programok. :) Sajnos nekem nem ilyen jó ez a hónap, ráadásul lesz egy kemény menetem az orvosnál a jövőhéten, így csak karácsonyra nyugszok meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper programok. :) Sajnos nekem nem ilyen jó ez a hónap, ráadásul lesz egy kemény menetem az orvosnál a jövőhéten, így csak karácsonyra nyugszok meg.

 

 

Köszi. Remélem nem annyira komoly az az orvosi ügy. Úgy látszik öregszünk, már minden fáj. :D A postaládádból meg légyszi törölj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Remélem nem annyira komoly az az orvosi ügy. Úgy látszik öregszünk, már minden fáj. :D A postaládádból meg légyszi törölj.

Fogorvosról van szó és már a végén járok, de most jön a java. :P Postaládából törölve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pécsi vásárban árul egy emberke gyümölcsborokat. A szilvaborból kóstoltam (1 dl 500 Ft, szóval berúgni nem ott érdemes) nagyon jó, ízre olyan mint a pálinka csak az alkohol nem égeti szét az ember száját. De volt ott többféle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szüleim közül édesapámnak - mivel dohányzik - valami speciális szivart gondoltam, anyukámnak még idén nem tudom, hogy mit, de tavaly egy 'lámpást' vettem (még ma is meg szokta gyújtani). Úgy néz ki, mint egy lámpa, de valójában egy mécses, egy vastag (mécses forma) fehér tejüveg alapba van betöltve egy ilyen illatos gyertya felette meg egy kis állványon - szintén üvegből, bár ez mintás - van egy kis lámpaernyő. Szóval összességében ilyen bazári sz*r :D , de nagyon-nagyon tetszett neki! A többieknek még nem tudom... Én pl. szinte mindig könyvet szoktam kapni, mondjuk általában azt is kérek (idén is így volt). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.