Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nyugodjék békében :( Egy újabb legendás szinkronhang távozott el... :cry:

Mivel kimaradt karácsonykor, Die Hard -ot lehet megtekintem mostanában eredeti mozis szinkronnal, ahol Hans Gruber zseniális magyar hangja volt.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Ez egy afféle... Megkésett bejelentés... Szerűség lesz. Csak gondoltam, hogy ennyivel mindenképp tartozom az itteni közösségnek. Ez nem egy búcsúlevél, egyszerűen csak egy bejelentés, hogy ezentúl inaktív tagja leszek... Vagy is inkább vagyok már egy ideje a fórumnak, de gondolom ezzel senkit nem leptem meg. Higgyétek el, ebben nincs semmi személyes, nem azért teszem, mert bárkivel is problémám lenne az itteniek közül, mert továbbra is ugyanúgy kedvellek titeket, csak... Egyszerűen nem járok ide. Persze, minden héten fel szoktam nézni megszokásból, de mint láthatjátok, nem nagyon szólok hozzá és csak felületesen olvasom át a topikokat. Olyannyira, hogy már kicsit szégyellem is magam, hogy mennyire nem vagyok képben az itteni dolgokkal.

 

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy többnyire a Star Wars miatti eszmecsere miatt látogattam ide, a Külvilág topikcsoportba csak elvétve pillantottam be. A Star Wars pedig, úgy érzem, hogy stagnál, még az EU terén is. Persze ez mind annak köszönhető, hogy történt egy merőben nagy átszerveződés a Star Wars háza táján. De valahogy mostanában úgy érzem, hogy nem érdekel különösebben a Star Wars. A mai napig tisztelem és szeretem, de valahogy nincs kedvem foglalkozni vele. A The Clone Wars bónusz tartalomnak örülök, de nem lelkesedek érte annyira, mint eleinte, a Rebelst pedig elképesztő, hogy mennyire lesz*rom, még az ígéretes alkotógárda ellenére is. Bár ki tudja, ha kapunk belőle valami király előzetest, lehet jobban fog érdekelni, de jelenleg csak egy enyhe vállvonogatást vált ki a tény, hogy érkezik a Rebels.

 

A lényeg, hogy annak ellenére, hogy inaktív tag leszek, nem jelenti azt, hogy eltűntem a fórum életéből. Továbbra is fel fogok lesni időnként, személyes üzenetben bárkivel szívesen beszélgetek, sőt, akár bejelölhettek Facebookon is. Ha Sky-t, vagy Riddick-et kérdezitek, ők tudni fogják, hogy kit keressetek. :) Továbbá ha minden úgy alakul, ahogy elterveztem, akkor 2014 első felében útjának indulhat a gameplay csatornám YouTube-on. (Persze, tanulás helyett erre készülődök a vizsgák helyett. (>_<)) Szóval ott is nyomon követhettek majd, ha szeretnétek. :) Ha van rá igény, akkor, ha elindultam, belinkelhetek egy-két videót, hogy mit gondoltok róla! :)

 

Meg ha megérkezik a bónusz tartalom, nem kizárt, hogy visszaszivárgok egy kicsit kibeszélni az aktuális epizódokat. :)

 

Nem köszönök el, mert nem tűnök el, csak... Na mindegy, a lényeget elmondtam! :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa! Ezt pár havonta mindig elmondod. :) Egyébként teljesen érthető, hisz aki az SW miatt jár ide annak az utóbbi pár hónap elég ínséges időszak volt. Viszont ha nem lépsz le végleg hanem csak akkor írsz amikor van mondanivalód azzal semmi baj nincs. Vagyunk így egy páran. Sok sikert a munkáidhoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Odyval. Sajnos most pangás van, de idén ez változni fog Nagyon jó elemzéseket írtál mindig Kiskósa, én nagyon szívesen olvasnám a véleményedet az új TCW-részekről is. A Rebels-et meg majd megszereted ha meglátod.

Sok sikert a gameplayhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa, biztos vagyok benne, hogy ha jön a Rebels, vissza fogsz térni. :) Az új projektedre én is kíváncsi vagyok.

 

Szerintem is impozánsan néznek ki a 4-es metró megállói, csak ne legyen már semmi gikszer. :nana: A választások előtt pár nappal pont átadják, az az érzésem. :hmm::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.