Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Rájöttem hogy igazából szeretem a kávé ízt :D

Na jó, majdnem. A szeretéstől továbbra is messze vagyok, de a teljes elutasításból kinőttem. Íme a recept, vadifriss, még el sem mosogattam utána.

 

2-3 dl tej

2 nagy őszibarack

1/3 kis tasak Nescafé - kávékedvelőknek nyilván több

Elkészítés: fogsz egy turmixgépet és mindent egybe. A végén rádobsz egy pár szem szép érett ribizlit, és ha elegánsra akarod venni, akkor csokireszelékkel alapozott üvegpohárban tálalod. Nagyon fáin. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok egy kérdés:

Freemail-es vagyok sajnos. Kicsit lusta vagyok már átmenni másik "céghez", de már hányingerem van sok kéretlen levéltől.

És nem is spam-ba jönnek. Egyazon levelek magánszemélynek álcázozott nevekkel érkeznek meg akár többször is és ilyen tárgyakkal,

hogy a "kurva anyádat"(kemény nem?) meg "Re:csomag érkezett" stb.

1 nap kihagyás és kb 6-8 ilyen típusú levél.

Lehet valamit tenni freemail-en belül vagy váltani kell egyszerűen "citromra" vagy "G"-re?

köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válts Gmailre, a freemaillal a legjobb dolog, amit tehetsz, hogy törlöd. Mindig is egy kalap sz*r volt, de a folyamatos megújulásokkal még büdösebb és hígabb lett. Használata a számítógép épsége érdekében erősen ellenjavallott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a fremiles címemet használom mindenféle regisztrációra, és törölgetek. A gmail viszont (pont a "nagy gugli mindent lát" filozófia miatt) körülményesebb, pl nem hagyott belépni amikor egyszer Berlinben voltam, mert érzékelte hogy nem innen szoktam netezni. És egy levelezőlistán vagyok a gmail-es címemmel és a legérdekesebb levelek rendszeresen a spam mappában kötnek ki. Szóval annyira az sem tökéletes.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem nagy dolog két levelezőt használni, úgyhogy nyugodtan létesíts egy újat és nézegesd mindkettőt. Én pl ha fanfic-et írok rendszeresen elküldöm az irományt a free-ről a g-re, és akkor mindkettőn megvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sehol. A mérleg eszköz oldalán 980 forintnyi eszköz szerepel (970 forint volt a jegy, és van 10 forintod), a forrás oldalon pedig két 490 ft-os hitel (tartozás anyunak és apunak).

 

Amikor visszafizetted a hitelt, az olyan, mintha eleve 490 forintot kaptál volna tőlük. 490 forint + 490 forint = 980 forint, amiből 970 forint volt a jegy, és maradt 10 forintod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az eszköz / forrás magyarázat nagyon tetszik :D

(Én szimplán arra jutottam, hogy a végén nem összeadni kell hanem kivonni, de ilyen szépen nem tudtam volna megszövegezni a választ.)

Közgázos végzettségűek előnyben, nekik szakmai ártalom az ilyen szövegezés :)

Fel lehet fogni úgy, hogy a 10 Ft a srácnál rossz "oldalon" volt, vagyis rossz előjellel, ami ugyanaz, amire jutottál és emiatt duplázni kell a 10 Ft-ot :) A könyvelésben nem egyezőség esetén is dupla vagy fele akkora számot érdemes keresni, ha hiba van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja.. mint annál a Svájv - Ausztria hídnál :) A két ország két különböző tenger szintjéhez mérte a tengerszint feletti magasságot, tudták hogy 27 cm eltéréssel kell számolni. Mindkét fél megépítette a saját hídfelét, aminek a végei 54 cm-re voltak egymástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.