Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálam hozzátartozik a decemberhez, hogy hónap elején megveszem a szaloncukrot, karácsonyig megeszem, karácsonykor pedig úgyis süti van, minek a csoki :D

Ahogy a meme szerinti Tibiatya mondaná: dicsértessék! :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaaaj.....kis fogadatlan prókátor. :D Te kis huncut te. Nem mondtam, hogy ilyet mondtál, csak utaltam rá, hogy amikor a prequel fikázók módszeres kivégzéséről van szó a fórumon (és erre elég gyakran van példa) akkor SOSEM vagy ilyen erkölcsösen önérzetes. érted már Naboo?

 

Tehát akkor sosem jár a szád....sosem véded azokat, akiket éppen bántanak. Érted? Persze, hogy érted, hiszen tudod te, mit jelent kétszínűnek lenni.

 

Tehát sosem vicceskedsz, sosem szólsz be azoknak, akik éppen bántják a prequel fikázókat, hogy...."jaj mindjárt kötelet neki, mert nem szereti a prequelt." Majd mutatok neked gerincet, hogy néz ki. ;)

Szóval amikor nem reagáltam Frenkie non-sense beírásaira, akkor rögtön az ő pártjára álltam. Érdekes :hmm:

Pedig nekem úgy rémlik minősítettem is a beírást:

 

Elküldve: 2014.09.20 09:40 Kritikák avagy vak vezet világtant topic

Az meg más kérdés, hogy erről is lehetne érdemben vitatkozni, ha bizonyos emberek néha gondolkoznának, mielőtt telehányják a topicot efféle non-sense-ekkel.

Ja, hogy nem folytam bele jobban abba a parttalan vitába, és nem kezdtem el vérre menő gépelésbe Frenkie "véleménye" ellen. Mert akkor ezt mondd. (De ha ez áll fenn, sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, mert mostanában nincs annyi időm, hogy leírjam ugyanazt, amit már előttem húszan leírtak, és ilyenekre a közeljövőben se számíts tőlem.)

 

Vagy még mindig böki a csőrödet, a múltkori "művész féleség"? Mert ha igen, akkor ismét el kell hogy szomorítsalak, ugyanis a véleményem azóta nem változott rólad (legalábbis pozitív irányba biztosan nem), és mindent amit leírtam akkor (és röviddel azután), máig tartom.

 

A "gerincre" és a kétszínűségem bizonyítására mindazonáltal továbbra is várok :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval amikor nem reagáltam Frenkie non-sense beírásaira, akkor rögtön az ő pártjára álltam. Érdekes :hmm:

Pedig nekem úgy rémlik minősítettem is a beírást:

 

Elküldve: 2014.09.20 09:40 Kritikák avagy vak vezet világtant topic

 

Ja, hogy nem folytam bele jobban abba a parttalan vitába, és nem kezdtem el vérre menő gépelésbe Frenkie "véleménye" ellen. Mert akkor ezt mondd. (De ha ez áll fenn, sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, mert mostanában nincs annyi időm, hogy leírjam ugyanazt, amit már előttem húszan leírtak, és ilyenekre a közeljövőben se számíts tőlem.)

 

Vagy még mindig böki a csőrödet, a múltkori "művész féleség"? Mert ha igen, akkor ismét el kell hogy szomorítsalak, ugyanis a véleményem azóta nem változott rólad (legalábbis pozitív irányba biztosan nem), és mindent amit leírtam akkor (és röviddel azután), máig tartom.

 

A "gerincre" és a kétszínűségem bizonyítására mindazonáltal továbbra is várok :peace:

 

 

Ebből megint nem értettem semmit.

 

Én nem olvastam Frenkie negatív hozzászólásait...szóval nem értem, miről van szó.

 

Én arra gondolok és csak arra, hogy amikor valaki beírja, hogy fuj...halál a prequel fikázókra (képletesen), akkor sosem lépsz közbe és nem figurázod ki.

 

A művész beírásodat sem értem...sorry. Nem tudom, mire gondolsz. A véleményed meg nem érdekel, mert nem ismersz. Abszolút nem érdekel itt senki véleménye a személyemről.

 

Én konzekvens vagyok....kiállok az értékeim mellett. Más mellett is, ha látom, hogy igaztalanul bántják. Te és a barátaid NEM.

 

Amikor a prequel fikázókat szidja a közösség, te sem és senki nem kezd prédikálni mellettük. Nem írod be, hogy azért nehogy fel keljen már akasztani őket.

 

A Darth Cupsy gyerek meg sem értette, mi a probléma a kretén humorral. Fel sem fogja, hogyan következhetnek a durván megalázó, dekadens dolgok az alacsony szinvonalú, elsőre bohokás de értelmetlen és ezért humortalan dolgokból. Nem érti a társadalmi erózió jelenségét. Nem érti a dominó elvén működő szociális leépülés folyamatát.

 

Az a probléma, hogy a kretén humorból fejlődik ki az igaztalan, másokat megalázó humor. Nem érti, mert minden bizonnyal valami liberális - rapper - tetkos - carpe diem gyerek. De lehet, hogy tévedek.

 

A kretén humor éppen olyan veszélyes, mint az a humor, amikor mások kárán nevetünk. Esztétikailag nincs különbség, és ha már egy picit megengedőek vagyunk, akkor a végén nem tudjuk megfogni a dolgokat és azok elszabadulnak. Ezért kellenek az olyanok, akik folyton és megalkuvás nélkül emlékeztetik a közösséget és önmagukat, hogy EZ NEM HELYES!

A kretén humor mindig az alacsony szellemi szinvonalú proli néprétegek tápláléka. Célja, hogy egy olyan gyökértelen, erkölcsi értékítéletében mélyen meghasonlott generációt fialjon, mely ezután nem kérdőjelezi meg a hatalmi elit igaztalan, nemtelen, embert és természetet nem tisztelő döntéseit. Nem új dologról van szó, Róma találta ki, a jelenség nevét mind ismerjük, csak ugye a prolinak hiába magyarázod, mi a baj a kenyeret és cirkuszt a népnek mentalitással. A proli nem érti meg, miért káros az a humor, ami nem építi a személyiséget, hanem rombolja. Nem érti meg a humor valódi célját és a benne lévő esztétikai örömöt. A humort az öncélú kielégülés forrásának tartja.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Cupsy gyerek meg sem értette, mi a probléma a kretén humorral. Fel sem fogja, hogyan következhetnek a durván megalázó dolgok az alacsony szinvonalú, elsőre bohokás de értelmetlen és ezért humortalan dolgokból. Nam érti a társadalmi errózió jelenségét.

 

Az a probléma, hogy a kretén humorból fejlődik ki az igaztalan, másokat megalázó humor. Nem érti, mert minden bizonnyal valami liberális - rapper - tetkos - carpe diem gyerek. De lehet, hogy tévedek.

 

A kretén humor éppen olyan veszélyes, mint az a humor, amikor mások kárán nevetünk. Esztétikailag nincs különbség, és ha már egy picit megengedőek vagyunk, akkor a végén nem tudjuk megfogni a dolgokat és azok elszabadulnak. Ezért kellenek az olyanok, akik folyton és megalkuvás nélkül emlékeztetik a közösséget és önmagukat, hogy EZ NEM HELYES!

A kretén humor mindig az alacsony szellemi szinvonalú proli néprétegek tápláléka. Célja, hogy egy olyan gyökértelen, erkölcsi értékítéletében mélyen meghasonlott generációt fialjon, mely ezután nem kérdőjelezi meg a hatalmi elit igaztalan, nemtelen, embert és természetet nem tisztelő döntéseit. Nem új dologról van szó, Róma találta ki, a jelenség nevét mind ismerjük, csak ugye a prolinak hiába magyarázod, mi a baj a kenyeret és cirkuszt a népnek mentalitással. A proli nem érti meg, miért káros az a humor, ami nem építi a személyiséget, hanem rombolja. Nem érti meg a humor valódi célját és a benne lévő esztétikai örömöt. A humort az öncélú kielégülés forrásának tartja.

 

A, Ne gyerekezz függetlenül attól hány éves vagy leszékletelem

 

B, Igen képzeld el Rapper vagyok, 25 éves, már miért ne carpe diem na ezt is már meg ne akard határozni, liberális talán, némely esetben, szintén semmi közöd hozzá

 

C, Hogy hogy a hímvessszőbe jutottál el arról a videóról el addig, hogy más videókba fejeket törnek be, gyerekeket dobálnak le emeletekről azt nem tom engem az ilyen nem vonz nem szórakoztat, de az a videó mégis hol volt ezektől te szerencsétlen.

 

D, Proli...hm...megproliználak én face-to-face. Nyilván nem értem mit jelent "a kenyeret és cirkuszt a népnek", te tudod, mert tévedhetetlen vagy, alapvetően intelligensen és a társadalmi normáknak megfelelően viselkedem, de veled szemben szívesen elveszíteném ezen béklyókat.

 

Az sem zavar ha ezen mondatok miatt ki leszek innen vágva, legalább nem leszek egy ilyen hímvesszőkalappal egy környezetben,

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondolok és csak arra, hogy amikor valaki beírja, hogy fuj...halál a prequel fikázókra (képletesen), akkor sosem lépsz közbe és nem figurázod ki.

Szerintem megint pont itt van a kutya elásva. Egy dolog, hogy ezen a fórumon pl. a PT-hater-ek nem örvendenek nagy népszerűségnek, de azért ennyire drasztikusan nem szoktuk zúzni őket. Nem jellemző, hogy a halálba kívánná őket bárki vagy bezáratná őket stb.. Mindig oda lyukadunk ki, hogy Neked csak nüansznyi különbség van e között meg a "képletes" beszólások között, pedig azért ég és föld a kettő. A stílus igencsak fontos szempont. Amikor bárkinek volt 1-1 nehezen tolerálható beírása, akkor ő is "megkapta a magáét", nem kell ködösíteni. ;)

 

A PT-t fikázókat már csak azért se érdemes idekeverni, mert ez eleve egy olyan oldal, aminek a tematikája miatt vannak bizonyos alapvetések. Ha valaki ezt nem veszi tudomásul, akkor egy ilyen fórumon való megjelenése provokatív jellegű. Olyan ez, hogy egy fradistát érthető okokból nem látnak szívesen az UTE-fórumon, mert valószínűleg eleve trollkodni vagy sz@rt keverni megy oda. Ugyanakkor egy semlegesebb témában már sokkal toleránsabb szokott lenni az adott közösség és nem fogalmaz meg ennyire szélsőséges véleményeket.

 

A kis okfejtésedről meg annyit, hogy ezen gondolatmenet alapján se egy annyira bölcs ember képe rajzolódik ki. Ami elég szomorú, mert amúgy alighanem intelligensebb vagy ennél, mint ami az ilyen megnyilvánulásaidból fakad. Az ilyen szélsőséges mentalitásból és a saját értékrendek agresszív másokra erőltetéséből is sültek már ki a történelem során durva dolgok, szóval a kettős mérce Rád is igaz lehet ilyen szempontból. Valahogy attól függetlenül, hogy igazam van-e vagy sem, jobbá teszem-e a világot vagy sem, nem helyes az utcán menve mondjuk random embereket felrúgni, agyonverni, bezáratni, mert én valamiért elítélem őket. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A, Ne gyerekezz függetlenül attól hány éves vagy leszékletelem

 

B, Igen képzeld el Rapper vagyok, 25 éves, már miért ne carpe diem na ezt is már meg ne akard határozni, liberális talán, némely esetben, szintén semmi közöd hozzá

 

C, Hogy hogy a hímvessszőbe jutottál el arról a videóról el addig, hogy más videókba fejeket törnek be, gyerekeket dobálnak le emeletekről azt nem tom engem az ilyen nem vonz nem szórakoztat, de az a videó mégis hol volt ezektől te szerencsétlen.

 

D, Proli...hm...megproliználak én face-to-face. Nyilván nem értem mit jelent "a kenyeret és cirkuszt a népnek", te tudod, mert tévedhetetlen vagy, alapvetően intelligensen és a társadalmi normáknak megfelelően viselkedem, de veled szemben szívesen elveszíteném ezen béklyókat.

 

Az sem zavar ha ezen mondatok miatt ki leszek innen vágva, legalább nem leszek egy ilyen hímvesszőkalappal egy környezetben,

 

Ezek a szavak...leszékletelem....face to face.... :pfff:

 

Bizonyítvány kiállítva és sajnos ez egyes lett!

 

Miért nem jó a carpe diem mentalitás? Nos...nem akarlak megsérteni, de a beírásod alapján egy sötét bunkó vagy. Bocsi.

 

Javaslom az ignorálást az ilyen esetekben. Kár dühöngeni ilyesmi miatt.

 

 

Már nem azért, de Ő nevezett hímvessző kalapnak engem, én pedig nem mondtam neki ilyet. Na mindegy.

 

Szerintem megint pont itt van a kutya elásva. Egy dolog, hogy ezen a fórumon pl. a PT-hater-ek nem örvendenek nagy népszerűségnek, de azért ennyire drasztikusan nem szoktuk zúzni őket. Nem jellemző, hogy a halálba kívánná őket bárki vagy bezáratná őket stb.. Mindig oda lyukadunk ki, hogy Neked csak nüansznyi különbség van e között meg a "képletes" beszólások között, pedig azért ég és föld a kettő. A stílus igencsak fontos szempont. Amikor bárkinek volt 1-1 nehezen tolerálható beírása, akkor ő is "megkapta a magáét", nem kell ködösíteni. ;)

 

A PT-t fikázókat már csak azért se érdemes idekeverni, mert ez eleve egy olyan oldal, aminek a tematikája miatt vannak bizonyos alapvetések. Ha valaki ezt nem veszi tudomásul, akkor egy ilyen fórumon való megjelenése provokatív jellegű. Olyan ez, hogy egy fradistát érthető okokból nem látnak szívesen az UTE-fórumon, mert valószínűleg eleve trollkodni vagy sz@rt keverni megy oda. Ugyanakkor egy semlegesebb témában már sokkal toleránsabb szokott lenni az adott közösség és nem fogalmaz meg ennyire szélsőséges véleményeket.

 

A kis okfejtésedről meg annyit, hogy ezen gondolatmenet alapján se egy annyira bölcs ember képe rajzolódik ki. Ami elég szomorú, mert amúgy alighanem intelligensebb vagy ennél, mint ami az ilyen megnyilvánulásaidból fakad. Az ilyen szélsőséges mentalitásból és a saját értékrendek agresszív másokra erőltetéséből is sültek már ki a történelem során durva dolgok, szóval a kettős mérce Rád is igaz lehet ilyen szempontból. Valahogy attól függetlenül, hogy igazam van-e vagy sem, jobbá teszem-e a világot vagy sem, nem helyes az utcán menve mondjuk random embereket felrúgni, agyonverni, bezáratni, mert én valamiért elítélem őket. ;)

 

pb...a te peírásaidban azt szeretem, hogy úgy tudod mosni a másikat. Neked mosónőnek kéne menned, de bírónak semmiféleképpen sem! Neked a másik otrombasága mindig csak "tematikus" rossz....helyénvaló és bocsánatos elszólásocska. Imádom olvasni a líráidat. :D Semmi köze a valósághoz és ez bizony nem jó.

 

C, Hogy hogy a hímvessszőbe jutottál el arról a videóról el addig, hogy más videókba fejeket törnek be, gyerekeket dobálnak le emeletekről azt nem tom engem az ilyen nem vonz nem szórakoztat, de az a videó mégis hol volt ezektől te szerencsétlen.

 

Ezt már kifejtettem lentebb. Nem fogod megérteni, ezért csak önmagamat idézem.

 

Olvasd el sokszor egymás után és meg fogod érteni, vagy ha nem, akkor kérj segítséget.

 

"Az a probléma, hogy a kretén humorból fejlődik ki az igaztalan, másokat megalázó humor. Nem érti, mert minden bizonnyal valami liberális - rapper - tetkos - carpe diem gyerek. De lehet, hogy tévedek.

 

A kretén humor éppen olyan veszélyes, mint az a humor, amikor mások kárán nevetünk. Esztétikailag nincs különbség, és ha már egy picit megengedőek vagyunk, akkor a végén nem tudjuk megfogni a dolgokat és azok elszabadulnak. Ezért kellenek az olyanok, akik folyton és megalkuvás nélkül emlékeztetik a közösséget és önmagukat, hogy EZ NEM HELYES!

 

A kretén humor mindig az alacsony szellemi szinvonalú proli néprétegek tápláléka. Célja, hogy egy olyan gyökértelen, erkölcsi értékítéletében mélyen meghasonlott generációt fialjon, mely ezután nem kérdőjelezi meg a hatalmi elit igaztalan, nemtelen, embert és természetet nem tisztelő döntéseit. Nem új dologról van szó, Róma találta ki, a jelenség nevét mind ismerjük, csak ugye a prolinak hiába magyarázod, mi a baj a kenyeret és cirkuszt a népnek mentalitással. A proli nem érti meg, miért káros az a humor, ami nem építi a személyiséget, hanem rombolja. Nem érti meg a humor valódi célját és a benne lévő esztétikai örömöt. A humort az öncélú kielégülés forrásának tartja."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, ha már egyszer megint hozod a formád, legalább azt a szájba tekert MULTIIDÉZÉS funkciót használd, kérlek, nem először, hanem századszorra. Eme pofonegyszerű funkció használata meghaladja a szellemi színvonalad, hogy állandóan kerülöd, és inkább chatszobának használod a fórumot? Mert szerintem nem haladja meg. Akkor HASZNÁLD!!!! Ha még egyszer meglátok tőled kettőnél több hozzászólást egymás fölött, törlöm mindet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondolok és csak arra, hogy amikor valaki beírja, hogy fuj...halál a prequel fikázókra (képletesen), akkor sosem lépsz közbe és nem figurázod ki.

Én konzekvens vagyok....kiállok az értékeim mellett. Más mellett is, ha látom, hogy igaztalanul bántják. Te és a barátaid NEM.

Akkor muszáj lesz ismételnem magam: "mostanában nincs annyi időm, hogy leírjam ugyanazt, amit már előttem húszan leírtak, és ilyenekre a közeljövőben se számíts tőlem." Csak olvasgatni szoktam a topic-okat (vagy még azt se, mert pl. hetek óta nem tudom, hogy mikről mennek a diskurzusok az EpVII topicjában - most is csak a teaser miatt fordultam meg ott) és ha valamit építő jellegűt hozzá tudok fűzni a beszélgetéshez, akkor megteszem, de általában csak ülök a gép előtt és bólogatok. Most láttam, hogy nem reagáltak rád, hát írtam egyet. Ennyi történt, nem több, nem kevesebb. Ha reagáltak volna rád korábban, akkor valószínűleg megint csak helyeseltem volna a monitor mögül, és nem koptatom feleslegesen a billentyűzetemet. Ha ez neked kétszínűség akkor isten veled, higgy rólam, amit akarsz, de az alaptalan vádaskodást kikérem magamnak.

 

(Mellesleg Frenkie kiszólását olvastad és válaszoltál is rá, de ez nem vág közvetlenül a témába)

 

Az meg már megint más téma, ha te itt látod a nép elbutulásának okát :egy jútyúb videónál :lol: , kérlek, a kereskedelmi csatornákból szinte non-stop folyik az ennél mérgezőbb szenny.

Én elmosolyodtam rajta, mert szerintem ötletesen mutatta meg a közönség egy nagy részének véleményét a kis droiddal kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, ha már egyszer megint hozod a formád, legalább azt a szájba tekert MULTIIDÉZÉS funkciót használd, kérlek, nem először, hanem századszorra. Eme pofonegyszerű funkció használata meghaladja a szellemi színvonalad, hogy állandóan kerülöd, és inkább chatszobának használod a fórumot? Mert szerintem nem haladja meg. Akkor HASZNÁLD!!!! Ha még egyszer meglátok tőled kettőnél több hozzászólást egymás fölött, törlöm mindet.

 

Igazad van...elnézést kérek.

 

Akkor muszáj lesz ismételnem magam: "mostanában nincs annyi időm, hogy leírjam ugyanazt, amit már előttem húszan leírtak, és ilyenekre a közeljövőben se számíts tőlem." Csak olvasgatni szoktam a topic-okat (vagy még azt se, mert pl. hetek óta nem tudom, hogy mikről mennek a diskurzusok az EpVII topicjában - most is csak a teaser miatt fordultam meg ott) és ha valamit építő jellegűt hozzá tudok fűzni a beszélgetéshez, akkor megteszem, de általában csak ülök a gép előtt és bólogatok. Most láttam, hogy nem reagáltak rád, hát írtam egyet. Ennyi történt, nem több, nem kevesebb. Ha reagáltak volna rád korábban, akkor valószínűleg megint csak helyeseltem volna a monitor mögül, és nem koptatom feleslegesen a billentyűzetemet. Ha ez neked kétszínűség akkor isten veled, higgy rólam, amit akarsz, de az alaptalan vádaskodást kikérem magamnak.

 

(Mellesleg Frenkie kiszólását olvastad és válaszoltál is rá, de ez nem vág közvetlenül a témába)

 

Az meg már megint más téma, ha te itt látod a nép elbutulásának okát :egy jútyúb videónál :lol: , kérlek, a kereskedelmi csatornákból szinte non-stop folyik az ennél mérgezőbb szenny.

Én elmosolyodtam rajta, mert szerintem ötletesen mutatta meg a közönség egy nagy részének véleményét a kis droiddal kapcsolatban.

 

Nem tudom, miről volt szó...nem emlékszem és erre meg is esküszöm. De mintha oda is írtam volna (az eredeti hozzászóláshoz), hogy nem olvastam el Frenkie korábbi beírásait, így a vitát nem ismertem.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pb...a te peírásaidban azt szeretem, hogy úgy tudod mosni a másikat. Neked mosónőnek kéne menned, de bírónak semmiféleképpen sem! Neked a másik otrombasága mindig csak "tematikus" rossz....helyénvaló és bocsánatos elszólásocska. Imádom olvasni a líráidat. :D Semmi köze a valósághoz és ez bizony nem jó.

Nem igazán sikerült megérteni, amit írtam. Sebaj, van ilyen.

 

Nem mosdatok én senkit. Ha figyeltél az elmúlt évben, akkor láthattad, hogy az általam követett témáknál rendszeresen nem hagytam szó nélkül, ha valakinél úgy éreztem, hogy elveti a sulykot. Mindegy hogy Frenkie, Dzséjt, Csak1rajongó vagy bárki másról legyen szó. Nem azért írom ezt, hogy bárkit bevédjek, hanem mert nem igazán akarod felismerni, hogy tévedésben vagy. Rendszeresen előhozod ezt a témát, hogy másokat sose támadnak semmivel, Téged meg mindig betalálnak.

 

Igenis komoly különbség van aközött, hogy mondjuk egy fröcsögő PT-fikázóra mondja valaki, hogy "hülyegyerek" vagy egy ártalmatlan videó készítőjét akarja szanatóriumba záratni. Tök jó, hogy Neked ezek között csak annyi a különbség, hogy az egyik képletesen kívánja a másvilágra az illetőt, míg a másik karakánul felvállalja a dolgot. Az is tök jó, hogy egy abszolút semmitmondó kis igénytelenül összevágott klipből Neked már a hajléktalanokkal való fotózkodás meg az elesettek meggyalázása csak egy lépés. Sőt, az is tök jó, hogy eme elmélkedés közben ezt a jelenséget komplett társadalmi csoportokra általánosítod és vetíted ki, a végén meg már a világ egyik legnagyobb problémájának gyökerét is ebben látod.

 

Ami már sokkal kevésbé jó, hogy szerinted aki másképp gondolja ezeket a dolgokat, mondjuk nem ennyire szélsőséges vagy nem mer ennyire bátor következtetéseket levonni egy ilyen jelentéktelen dologból, az már kapásból igaztalanabb és rosszabb ember. Mondom, hogy az a mentalitás, amivel hozzáállsz ehhez az egész kérdéskörhöz, az semmivel nem felvilágosultabb, mint az, amit ezzel elítélsz. Csak éppen úgy gondolod, az mentesít, hogy igazad van és a jó oldalon állsz, így az eszköz és stílus már nem számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyenek, mint te hozzák elő a "sötét bunkót" a primitívet belőlem, de igazából pont a te véleményed érdekel a legkevésbé.

Face-to-face: angol kifejezés jelentése szemtől szembe

Leszékletelem: mivel kicsillagozást kértek a csúnya szavakra, gondoltam a csillagozás helyett így javítom a SZ*R-t

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, miről volt szó...nem emlékszem és erre meg is esküszöm. De mintha oda is írtam volna (az eredeti hozzászóláshoz), hogy nem olvastam el Frenkie korábbi beírásait, így a vitát nem ismertem.

Azért asszociáltam arra a szituációra, mert emlékezetem szerint ott volt legutoljára előrángatva "ha valaki utálja a prequelt az dögöljön meg" vita, és állítólag ott kétszínűsködtem. De ha egy másik ilyen vitánál voltam alávaló féreg, szívesen venném, ha felfrissítenéd az emlékezetemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyenek, mint te hozzák elő a "sötét bunkót" a primitívet belőlem, de igazából pont a te véleményed érdekel a legkevésbé.

 

Igazából engem érdekel a véleményed, ha Star Warsról van szó. De az ilyen rap - carpe diem - libsi mentalitástól a hideg kiráz. A kretén, prosztó videóknak meg ott a napiszar, de ezt már leírtam.

Bocsánat, de nekem most dolgom van, készül az új szobor ezerrel. :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából engem érdekel a véleményed, ha Star Warsról van szó. De az ilyen rap - carpe diem - libsi mentalitástól a hideg kiráz. A kretén, prosztó videóknak meg ott a napiszar, de ezt már leírtam.

Bocsánat, de nekem most dolgom van, készül az új szobor ezerrel. :)

 

Igggen ez az általánosító hozzáállás aki bele se szagol a dolgokba, de már leírja, nem először találkozom ezzel, hogy ha valaki rapper, rap zenét hallgat azt ledegradálják, de hiába is magyarázni ezt egy olyan embernek aki kapásból elzárkózik tőle, neked meg főleg. Örülj neki, hogy csak a hideg ráz :D

Igazából engem az SW-s véleményeid sem érdekelnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igggen ez az általánosító hozzáállás aki bele se szagol a dolgokba, de már leírja, nem először találkozom ezzel, hogy ha valaki rapper, rap zenét hallgat azt ledegradálják, de hiába is magyarázni ezt egy olyan embernek aki kapásból elzárkózik tőle, neked meg főleg. Örülj neki, hogy csak a hideg ráz :D

 

Most már kiélted magad....ott van Dopeman oldala, lehet oda is menni. Itt Star Wars van és nem kretén videók meg rapperek. Én örökké itt leszek és még azután is, ezért jobb, ha már most megbarátkozol a gondolattal, hogy itt nem leszel vezéregér, ez nem a gettó ahol a krvák meg a kokó az úr! Engem innét egy ember robbanthat ki, akinek egy szavára elmennék ha kérné. Tehát ha a közösség 99 százaléka utál és senki soha nem válaszol majd a beírásaimra, én akkor is maradok és Isten látja lelkemet, mindig és folyamatosan fogok vitázni...örökkön örökké, amíg élek. Megjegyzem, csak akkor vitázok, ha igaztalan, a másik embertársam ellen való, vagy a társadalomra egyértelműen káros dolgot észlelek. Viszont ezek a viták jók, mert így már tudom, kik a fő gerinctelenek. Szóval maradok...ez van.

 

Igazából engem az SW-s véleményeid sem érdekelnek :)

 

Ezzel csak te veszítessz, de az már a te bajod. Én minden Star Warsos hozzászólást elolvasok, mert nekem ez hobbi és öröm. A napokban sok ember írt okos dolgokat....szóval én mindig elolvasom a témába vágó hozzászólásokat. Fel sem merül bennem, hogy egy Star Warsos hozzászólást ne olvassak el. Azért vagyok itt, máskülönben mi értelme a fórumnak.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már kiélted magad....ott van Dopeman oldala, lehet oda is menni. Itt Star Wars van és nem kretén videók meg rapperek. Én örökké itt leszek és még azután is, ezért jobb, ha már most megbarátkozol a gondolattal, hogy itt nem leszel vezéregér, ez nem a gettó ahol a krvák meg a kokó az úr! Engem innét egy ember robbanthat ki, akinek egy szavára elmennék ha kérné. Tehát ha a közösség 99 százaléka utál és senki soha nem válaszol majd a beírásaimra, én akkor is maradok és Isten látja lelkemet, mindig és folyamatosan fogok vitázni...örökkön örökké, amíg élek. Megjegyzem, csak akkor vitázok, ha igaztalan, a másik embertársam ellen való, vagy a társadalomra egyértelműen káros dolgot észlelek. Viszont ezek a viták jók, mert így már tudom, kik a fő gerinctelenek. Szóval maradok...ez van.

 

 

 

Ezzel csak te veszítessz, de az már a te bajod. Én minden Star Warsos hozzászólást elolvasok, mert nekem ez hobbi és öröm. A napokban sok ember írt okos dolgokat....szóval én mindig elolvasom a témába vágó hozzászólásokat. Fel sem merül bennem, hogy egy Star Warsos hozzászólást ne olvassak el. Azért vagyok itt, máskülönben mi értelme a fórumnak.

 

Látod te korlátolt, szemellenzős, szerencsétlen, buta, bohóc megint általánosítasz, számodra a Rap= Dopeman ez nem így van, de hagyjuk is a Rap-et mindennel így csinálsz van egy elképzelésed az emberek dolgairól aztán te ez alapján az 1 dolog alapján besorolod az illetőt, csak kíváncsi lennék, hogy személyesen(ha már a face-to-face meghaladja képességeid :D ) is így viselkedsz-e az emberekkel amikor is a megvető, degradáló véleményed rögtön szankcionálható. És bármily nehéz elképzelned attól hogy valaki efféle zenét hallgat (sőt effélét is mert hallgatok én Eddát, Lordot, Tankcsapdát vagy populáris zenét is ha olyanom van) nem feltétlen a gettóból jön, nem lop, nem fegyverrel rohangál bár ez utóbbi, majd azért esélyes(persze csak szakmai szempontból vadászatokon :) ), mert képzeld bármilyen "sötét bunkó" vagyok Vadgazda Mérnöknek tanulok, Egyetemen.

 

Ki ez a titokzatos Úriember/Hölgy aki ezt megteheti legyen oly kedves jelentkezzen S.O.S. Jah és mielőtt gerinctelennek tartanál megmondom kerek-perec NEM BÍROM AZ ARCOD :D

 

Azzal veszítenék, hogy a hagymázas ömlengéseid kihagyom melyben ráhúzol egy sablont az emberkékre azok egy tulajdonsága alapján? Ugyan kérlek... :D

 

Szerk.: Ja és ne feledd, semmi sem tart örökké :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ez a titokzatos Úriember/Hölgy aki ezt megteheti legyen oly kedves jelentkezzen S.O.S. Jah és mielőtt gerinctelennek tartanál megmondom kerek-perec NEM BÍROM AZ ARCOD :D

 

Odynak jelezd kérlek! Egyébként elég közönséges voltál most is...de ha kidob innét a kérésedre, akkor kapsz tőlem egy ingyen ewok macit!

 

http://www.vargamuhely.com/wicket/index.html

 

Esküszöm, hogy ha a sok parasztságod után rá tudod venni Odyt, hogy innét most kidobjon engem...akkor küldök neked egyet ingyen. ERRE ESKÜSZÖM! Nem hazudok...komolyan mondom! Ha Ody kizár engem most, akkor megírod a címedet ide (vorennaal@freemail.hu) és én szó nélkül postázom a macit.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.