Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldfighter :cry:

Azt tudom, hogy voltak itt súrlódások, bennem nem az maradt meg, csak, hogy már nincs itt.

Fejbe verő érzés, emlékszem a régi fórumon is törzstagnak számított, és maradt egy hiány, amire azt hittem, majd valamikor meggondolja magát és újra betölti.

39 év? Úristen. Ez nagyon rövid idő. Vagy csak azért érzem így, mert már én is "megöregedtem"? Egy tapasztalt, büszke rajongó aki nem érhette meg az új SW filmek korát. Hogy tetszett volna neki? (El is mondta volna?) Nem tudom. Nem is tudjuk már soha meg.

Az Erő legyen veled, Öreg!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodjon békében. Én is nagyon sajnáltam, hogy elhagyta a fórumot...

Anno 2008-2009 között nagyon jó volt együtt várni az Avatar filmet, az önfeledet lelkesedésem a premier közeledtével teljes mértékben ráragadt. Majd ő is rajongója lett a világnak.. Emellett szellemes filmes kritikái, pc játék tesztjei, és a Star Wars-al kapcsolatos véleményeit jó volt olvasni.

Már nem adatik meg neki, hogy az új Avatar és Star Wars filmek őt is elvarázsolják..

RIP.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez döbbenetes. :( Emlékszem, még pont itt volt, amikor én ideérkeztem, és még az azelőtti látogató-korszakomból is dereng, hogy milyen jó dolgokat írt. Az én bemutatkozó kommentemre, amiben megemlítettem, hogy kedvelem a haditechnikát, szó szerint idézve úgy felelt, hogy "Hm, fegyver megszállott. Ismerős érzés, ismerős. Üdv a körünkben. :)" És én már ennyitől is közelebbinek éreztem magam a fórumhoz. Nagyon elszomorít, hogy ez történt, nyugodjon békében Oldie! :(

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Áthozva ide a cuccost a Ki mit vár a VII epizódtól topikból:

 

Még sosem láttam olyan hazai produkciót, ahol valaki felvállaltan dícsérte volna a PT-t. Éppen ezért marad minden Szirmai ellenes kirohanás üres szájtépés.

 

Akkor most itt ajánlanám fel a lehetőséget, gondolok itt azokra, akik eme fórum kemény magját alkotják és természetesen bárkire, akit ez érdekelne és látna benne fantáziát és persze Zééé-t is. Felbátorodva a fent idézett szövegen, mivel lassan 2 és fél éve hogy van egy YouTube csatornám, ami elsősorban ugyan gameplayekkel foglalkozik simán csinálhatnánk egy dumaest (podcast) jellegű kötetlen SW beszélgetést, mondjuk az OT-PT ellentétről. Felmegyünk egy TS3 szerverre és szépen elbeszélgetünk, amit én rögzítek és videó formájában kiteszünk. Net kapcsolata mindenkinek van (különben nehezen menne a fórumozás) a TS3-hoz pedig csak a kliens szoftver kell, amit fel kell telepíteni a gépre (pár mega) és egy mikrofon a beszélgetéshez. Nem nagy wasisdas.

 

Érdekelne ez valakit?

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Véleményszabadság van, semmi baj tehát azzal, ha egyre többen kívánják megosztani véleményüket a youtube-on. De akkor bizony én is fenntartom és megosztom a kritikámat, ha esetleg f*szságnak tartom, amit ezekben a videókban elmondanak. Mondom ezt úgy, hogy Szirmait egyébként kedvelem. Csak a Star Wars-ról nincs sok gőze.

 

Totálisan egyetértek, annyi kivétellel, hogy én alapból sem bírom a srácot. Voltak olyan videói más témában (megjegyzem nem sok) amivel furcsamód még egyet is tudtam érteni... de ez az előadásforma, ami Gergőt jellemzi az engem ki tud kergetni a világból ... 2x! ;) De ez az én bajom. Sajnos a srác emiatt nekem nem szimpatikus. De ez (Zééé szavaival élve újra) legyen az én bajom.

 

Ez egy jó ötlet és akár nem csak ezen téma kapcsán, teszem azt havonta-kéthavonta lehetne egy ilyet csapni :)

 

Remek ötlet... én benne lennék. Kíváncsi vagyok a többiek mit mondanak.

 

Én arcal névvel vagyok fenn a kuruc info/444 stb. portálokon, szóval nálam nincs félelem. Csak itt használom a Zééé nevet, mert így regisztráltam (még a Star Wars.hu-n), mindenhol máshol Varga Zoltán néven, a saját arcképemmel kommentelek. Nem árulok zsákbamacskát.

 

Jó neked. Nálam sincs félelem, de azért nem vagyok az az alkat, aki nevét, címét, arcát kiteszi a netre szabadon. Nem, nincs mitől félnem, de akkor sem. A nevezett oldalakról inkább nem mondok semmit. Véleményem szerint egyik "jobb" mint a másik. :roll:

 

Ám ezzel a válasszal nem kerültem közelebb ahhoz, hogy benne lennél-e akkor egy ilyenben vagy sem? Vagy ez egy körmönfont igen volt? :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár én rettegek attól, hogy valaha is bárki megismeri a nevem és az arcom - ezért sem írok novellákat a nevemmel, nem járok sci-fi és gamer rendezvényekre, ahol nem tartok alkalomadtán kiállítást vagy előadást, és ezért sem hagyom, hogy világszinten egyedi nicknevem véletlenül is összepárosítható legyen teljesen hétköznapi valódi nevemmel -, de benne vagyok. :D Semmi jónak nem vagyok elrontója, a Star Warsról pedig bárhol szívesen beszélek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.