Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

L*****t a s******e ha ezt megteszi a kormány, L*****T.

Fúúúú, ez nagyon durva, de végül is valahol érthető. 29 egyetem azért valóban sok hazánkra, nem is beszélve a sok diplomásról.

Bár valóban nem ez lenne a megoldás, hanem a büfé szakok bezáratása :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy hetes hír... Frissíts a memón. :)

Nem mindenki nézi a híreket. Én is csak most hallottam róla.

Általában innen meg egy másik fórumról hallok híreket (de az inkább kelebbek foglalkozik :lol: ) vagy reggel a Morning Showban, már ha reggel rádiózok, amit tekintve, hogy mostanában itthon vagyok, nem nagyon teszek meg, így eléggé nem vagyok elkényeztetve a világ történéseivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelgetem én is a hasonló híreket, mert érintenek (bár én nem is büfészakra járok, igazán jó lenne végigjárni ezt a szakot állam bácsi finanszírozásában, ahogy az első két félévem ment), de nem igazán van időm ebben a pár hétben híreket követni. Ha valaki bármi újat tud, akkor írja be pár szóban, mert máshova nem igazán nézek fel.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Üdvözletem mindenkinek! :) Örömmel jelenthetem, hogy végre visszatérhettem :) A zenét is csak a drámai hatás kedvéért linkeltem be, mert amúgy nem nagy esemény. :) Ha minden igaz, akkor Kudar informált Titeket a helyzetemről, sajnálom, hogy nem tudtam feljönni, de akadtak problémáim a masinával...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen jogosnak tartom a 29 egyetem nagyrészének a megszüntetését. Természetesen nem a Corvinust, a BGF-et, az ELTE-t, a szegedi tudományt, a pécsit vagy épp a debrecenit. De tény és való, hogy túlontúl sok egyetemen van, pl. Budapesten is, de említhetnénk a kaposvárit, de talán még a miskolcit is. Ezek mind állami pénzt használnak fel, ráadásul a diplomások száma is túl magas. A gyengébb egyetemeket össze kell vonni / meg kell szüntetni az állami támogatást. Ha lesz igény rá, újraszervezéssel és racionalizálással fennmaradhat. Ha nem, akkor pedig hulljon a férgese, én így gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BGF főiskola :P

A racionalizálással mást is megoldhatnának. Pl. olyan dolgokat, hogy idősebb fejjel magas pontszámmal (vagyis elég ésszel) ne magánfőiskolán kelljen az embernek tanulnia, hanem tudjon választani is. Nem csak a nappalisoké meg a "csitriké" a világ. Tudom, hogy nem sok mindenkit érint vagy érdekel, de az is vicc, hogy pl. Bp-n egyetlen valamirevaló állami intézményben sem lehet tanulni a fenti kritériumokkal állami finanszírozásban (máshol se nagyon).

Több baja is van a felsőoktatásnak, most azért ezt emeltem ki, mert ez érint. Nem kell ennyi felsőoktatási intézmény, de a megmaradók adjanak tisztességes esélyt a "véneknek" is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.