Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor inkább szedd le a 4*4 gigás rendezői változatokat és ott lesz két hangsáv is, én is ezt tettem, jobban megéri! A számláló még úgyis rossz, húzz bele, most bármennyit szedhetsz, én is beraktam 12 torrentet, mivel nemsokára megjavítják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a közigazgatási alapvizsgám. Tanulni rá nagyon nehéz volt, de sikerült, úgyhogy vizsgázni már könnyű volt belőle :) Ikszelős jellegű kérdések voltak, viszont pár többszörös választás szívatott. (Ugyanis nem tudhatod, hogy az öt válaszlehetőségből mennyi a jó.)

Gratula! :) Ez ilyen többszörös választós kérdések a legrosszabbak, mert sikeresen tudják elbizonytalanítani az embert. Ráadásul nekem az a tapasztalatom, hogy csak akkor számít jó megoldásnak, ha pontosan eltalálod mind az összes jó megfejtést, és csak annyit, nem többet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rogesz! :D Mi a helyzetesz? Jöhetne már egy jó minőségű MIIIB rilíz. :)

Odesz! :D A helyzetesz az hogy nincs olyan ami szót érdemelne. Illetve lenne egy engem közvetve érintő másfél éve fennálló ami nem publikus mivel jobb ha inkább a családban és szűk ismeretségi körön belül marad. Amúgy jöhetne jobb MIIIB cucc bár az is lehet hogy már jött. Én már jó ideje nem nézegetem hogy milyenek vannak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem csak jó dolog ér majd. :)

Én ebben már nem is reménykedem mert szinte már annyira kiégtem lelkileg hogy minden jó dolog lepereg rólam. Alig fogom fel ha valami jó dolog ér. Ha fel is fogom akkor tutira találok benne valami rosszat. A rossz dolgokra már sokkal fogékonyabb vagyok csak éppen azokat sem tudom jól feldolgozni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a közigazgatási alapvizsgám. Tanulni rá nagyon nehéz volt, de sikerült, úgyhogy vizsgázni már könnyű volt belőle :)

Gratula :) Húgi is sokat szenvedett vele annak idején. Az a legrosszabb az egészben, hogy csak közigazgatásban van haszna, ott viszont kötelező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebben már nem is reménykedem mert szinte már annyira kiégtem lelkileg hogy minden jó dolog lepereg rólam. Alig fogom fel ha valami jó dolog ér. Ha fel is fogom akkor tutira találok benne valami rosszat. A rossz dolgokra már sokkal fogékonyabb vagyok csak éppen azokat sem tudom jól feldolgozni.

Sajnos kívülről nem lehet jó tanácsot adni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az ember hatósági életmódot folytató állatorvos, akkor jó, hogy legalább vannak kollégák akik praktizálnak is. Ma délelőtt beszélgettünk egy kollégával hogy Neó farkaskörmét már nagyon ideje volna leszedni, úgyhogy délután ötre odahívott a rendelőbe, most meg már itt ébredez a jószág mellettem. Vagyis hát utóalszik, többé-kevésbé józanul. A száján szájkosár, különben már most lerágta volna a kötéseket. Azért egy kölcsön gallér még jól jött volna....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos kívülről nem lehet jó tanácsot adni. :(

Az oké hogy a pszichés ügyekben nem igazán jártas egyéneknek nem megy de az már gáz ha több pszhodokiból egy se tud semmi használhatót kinyögni. Behetném a legutóbbit. Csak azt tudta mondani hogy járkáljak el ide-oda mert az hátha segítene valamit. Lehet benne igazság de ahhoz az kéne hpgy képes legyewk rá ami viszont csak úgy magamtól nem vagyok mert az utóbbi egy év alatt valamiféle pánikrohamszerűség jön rám ha ki kell mozdulnom valahová. Sőt már előtte el kezdek szorongani. Közben meg még rosszabb. A bevásárlóhelyeken például hol elrohanni hol bőgni hol pedig okádni tudnék az idegtől. Nem is igazán mozdultam ki ez alatt az egy év alatt az utcára. Csak rokonlátogatás vagy vásárlás vagy fogász ügyben hagytam el a házat. Az utcára utálok kimenni az élőszóbeli beszélgetéstől meg szinte totál elszoktam. Pluszba még létfenntartó ösztön is alig van bennem. Kész csoda hogy nem csináltam még ki magam. Ideje lenne keresni egy újabb dokit de már ahhoz sincs kedvem mert semennyire se látom értelmét.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: nem tudom hogy felétek erre mennyi lehetőség van, de én ma pl elmentem egy baromi nagyot úszni. Konkrétan átszeltem a Pécsi-tavat keresztbe-hosszába (pontosabban hosszába-keresztbe) úgy hogy közben összesen 2x tettem le a lábamat, szemüveget párátlanítani. Meleg a víz, a szabadstrandon rengetegen voltak, de alig hogy beértem a tényleg mély vízbe, máris szálegyedül lehettem a vízzel. Tippem szerint négy kilométert úsztam anélkül, hogy bárkihez bármi közöm lett volna. Aztán csak elmanővereztem egy rakás, NEKEM SEMMIT NEM JELENTŐ idegen között, felkaptam a ruhámat, és elindultam gyalog az Orfű túlfelén levő buszmegállóhoz. Ott se voltak éppen sokan. Az más kérdés, hogy két busz is elment heringesen teletömve, úgyhogy végül stoppal kellett hazajönnöm, de a lényeg, hogy fél kettőtől fél hatig lényegében egyedül voltam a természettel, és közben nagyon jól éreztem magam. Tavasszal meg ősszel pedig a Mecsekben szoktam túrázni, szedtem két nagy szatyor medvehagymát, de azt is tudom hol lehet szedni csipkebogyót meg feketeszedret meg vadszőlőt (hogy AZ milyen finom mirelitként berakva natúrjoghurtba! Persze csak, ha nem zavar hogy a bogyó nagy része mag, mert hát ugye attól vad, hogy nincs kinemesítve)

Csak súgok. Nem véletlen találták fel az emberek a természetjárást, szerintem. Elmenekülnek a többi ember elől.

 

((Gombát nem szoktam szedni, nem is tudom a "helyeket" meg pláne nem ismerem a gombákat eléggé, de akár a gombászást is javaslom, ha épp olyan idő van. Csak utána vizsgáltasd be. Ja, és sok kis kosárba szedj, ne egy nagyba, mert ha egy galóca belekeveredik akkor az egészet ki kell dobni, hogy véletlen se maradjon bent egy töredéke mert az is alaposan halálos.))

 

Revan: Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem véletlen találták fel az emberek a természetjárást, szerintem. Elmenekülnek a többi ember elől.

 

Természetjárás marha jó dolog, nagyon jól kikapcsolja az embert, elfelejti a mindennapi gondjait, távol van a sok retardtól, Szerintem ezért jó dolog a horgászat is, Rog szerintem próbálkozz meg vele ha gondolod. Én azt szeretem amikor ilyen tavasz-ősszel jó hűvős idő van, és fúj a szél. Ilyenkor ha otthon vagyok akkor becsukom a szemem, csak a szél hangjára koncentrálok, minden mást megpróbálok kizárni, és egy mezőre képzelem magam. Ez is ki tud kapcsolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetjárás marha jó dolog, nagyon jól kikapcsolja az embert, elfelejti a mindennapi gondjait, távol van a sok retardtól, Szerintem ezért jó dolog a horgászat is, Rog szerintem próbálkozz meg vele ha gondolod. Én azt szeretem amikor ilyen tavasz-ősszel jó hűvős idő van, és fúj a szél. Ilyenkor ha otthon vagyok akkor becsukom a szemem, csak a szél hangjára koncentrálok, minden mást megpróbálok kizárni, és egy mezőre képzelem magam. Ez is ki tud kapcsolni.

 

 

Mindkettővel vannak gondok...régen én is sokat kirándultam a természetbe, most ha bicajjal elmegyek a Kis erődő felé mindenhol szemét, zsákban hulladék, bűz és legyek.... Horgászni is voltam faterral...balról alkesz horgász kiabál és azt sem tudja hol van, jobbról meg 17 évesek, akik sörözni és kárt okozni jöttek le a tó mellé... Ezek a dolgok nem olyanok már, mint régen, vagyis felénk tuti nem.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettővel vannak gondok...régen én is sokat kirándultam a természetbe, most ha bicajjal elmegyek a Kis erődő felé mindenhol szemét, zsákban hulladék, bűz és legyek.... Horgászni is voltam faterral...balról alkesz horgász kiabál és azt sem tudja hol van, jobbról meg 17 évesek, akik sörözni és kárt okozni jöttek le a tó mellé... Ezek a dolgok nem olyanok már, mint régen, vagyis felénk tuti nem.

 

Na igen, a szemét valóban nem szép látvány, nem is értem mér oda dobálják. Horgászat nálunk nem ilyen, itt nyugi van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellenben valahol el kellene kezdeni.

Én is így gondolom. De hát ugye minden kezdet nehéz. Na jó ez azért túlzás de sajna akadnak esetek amikre mégis igaz.

 

 

Rog: nem tudom hogy felétek erre mennyi lehetőség van, de én ma pl elmentem egy baromi nagyot úszni. ...

 

Természetjárás marha jó dolog, nagyon jól kikapcsolja az embert, elfelejti a mindennapi gondjait, távol van a sok retardtól, Szerintem ezért jó dolog a horgászat is, Rog szerintem próbálkozz meg vele ha gondolod. Én azt szeretem amikor ilyen tavasz-ősszel jó hűvős idő van, és fúj a szél. Ilyenkor ha otthon vagyok akkor becsukom a szemem, csak a szél hangjára koncentrálok, minden mást megpróbálok kizárni, és egy mezőre képzelem magam. Ez is ki tud kapcsolni.

 

 

Köszi a tippeeket! Majd igyekszem valamelyest kihasználni a lehetőségeket. Amúgy is ideje már megtudnom hogy tudok-e még úszni mert már vagy hat éve hanyagolom a strandolást és az úszást. Az se kizárt hogy még azt is megtudom hogy a természetjárás nekem is ki lett-e találva.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaphatok egy drukkot? Holnap délelőtt forgalmi vizsgázok. :)

Sok sikert!

 

Huhh, az a nem semmi! Drukkolok! (Hol lesz?)

Mindig ugyanazon az útvonalon van: Békásmegyertől Tatáig.

 

Békásmegyer – Nagy-Kevély – Kevély-nyereg – Hosszú-hegy – Pilis-nyereg – Kétágú-hegy – Dorog – Nagy-Gete – Horgász-tó – Hegyes-kő – Mogyorósbánya – bajóti Öreg-kő – Péliföldszentkereszt – Bika-völgy – Pusztamarót – Gerecse egyházi üdülő – Bánya-hegy – Koldusszállás – Baji vadászház – Baj – Tata

 

összesen 2930 m szintemelkedés. Kemény lesz :D

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a tippeeket! Majd igyekszem valamelyest kihasználni a lehetőségeket. Amúgy is ideje már megtudnom hogy tudok-e még úszni mert már vagy hat éve hanyagolom a strandolást és az úszást. Az se kizárt hogy még azt is megtudom hogy a természetjárás nekem is ki lett-e találva.

Ez a beszéd! Ha nem próbálod ki, sose fogod megtudni, pedig lehet, hogy ez sokat segíthet. :)

 

 

Kaphatok egy drukkot? Holnap délelőtt forgalmi vizsgázok. :)

Sok sikert holnapra! :)

 

 

Mindig ugyanazon az útvonalon van: Békásmegyertől Tatáig.

 

Békásmegyer – Nagy-Kevély – Kevély-nyereg – Hosszú-hegy – Pilis-nyereg – Kétágú-hegy – Dorog – Nagy-Gete – Horgász-tó – Hegyes-kő – Mogyorósbánya – bajóti Öreg-kő – Péliföldszentkereszt – Bika-völgy – Pusztamarót – Gerecse egyházi üdülő – Bánya-hegy – Koldusszállás – Baji vadászház – Baj – Tata

 

összesen 2930 m szintemelkedés. Kemény lesz :D

Szép túra! :D Méltó Kinizsi Pálhoz, aki szintén kemény legény volt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.