Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én meg bekészítettem a Gremlinst, meg itt van még nálam a Reszkessetek betörők 1-2. Sajnos nekem ma ennyi jutott karácsonyra. :( De majd holnap pótlok, rohamléptekkel, mert karácsony másnapját is melóban töltöm. Izgiiiii... :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tegnap (meg ma reggel) néztem meg a Gremlins-t, életemben először és nagyon tetszett :D .

 

Én is szeretnék minden fórumtársnak Istentől megáldott, boldog karácsonyt kívánni. :)

 

Továbbá itt van egyik kedvenc karácsonyi számom, a Monty Python: Az élet értelme c. filmből :D :

http://www.youtube.com/watch?v=QmZYIyySxPE&feature=share

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog karácsonyt mindenkinek! :) Dzséjtnek és annak aki még dolgozni kényszerül, kevés fennforgást és legalább nyugodt netezést/filmezést, ha már így alakult. :)

 

Nem is keveset! :D Pláne hogy nálunk az óriási vendégroham miatt már két napja elkezdődött a karácsony :)

Hajaj, én is csak így bírom a vendéglátással járó stresszt. :D A vendégek ugyan csak ma jönnek, de mi már 3 napja sütünk rá. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ki mit kapott a Jézuskától (és szigorúan nem a Télapótól)? :D

 

 

Hát sok mindent. Mikor fater megjelent pár szatyorral az nem volt semmi. Az egyik szatyor egy díszdobozos 7 decis Unikumot rejtett. :D Zavarba ejtően sok mindent kaptunk tőle a húgommal. És még haza is hozott kocsival. Na meg volt töltött káposzta meg beigli meg Heineken, meg likőr amiben aranydarabkák úszkáltak, meg szaloncukor. Úgyhogy ez is fantasztikus karácsonyi családi összejövetel volt, persze anyu azért hiányzott mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én könyveket kaptam.

 

A Felhőatlasz (David Mitchell) és az Ércíj (Elizabeth George Speare) című könyveket kaptam. Magamat pedig a Hobbittal leptem meg :P

 

Lok, örülök a szuper ajándékodnak! :clap:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy 8 gigás sd-vel, két profi angol tollal, egy új fülhallgatóval, egy 2000 ft-os könyvutalvánnyal gazdagodtam eddig, viszont a nagyszülőktől csak a következő napokban kapom meg az ajándékokat, mert hát mindig be kell osztani kihez mikor megyünk 24-e után :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.