Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Július 24. (Péntek) 12:00 p.m - 1:00 p.m (magyar idő: 21:00-22:00) - Lucasfilm Publishing: Stories From a Galaxy Far, Far Away

 

A résztvevők:

- Timothy Zahn (Thrawn)

- Alex Segura (Poe Dameron: Free Fall)

- Justine Ireland (The High Republic - A Test of Courage)

- George Mann (Dark Legends)

- Preeti Chhibber (TCW Antology & A Jeid You Will Be)

- Tom Angleberger (From A Certain Point of View: TESB)

- Rebecca Roanhorse (Resistance Reborn)

- Greg Pak (Darth Vader képregény)

- Alyssa Wong (Doctor Aphra képregény)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezekről fognak beszélni?

Hát csak írók voltak kiírva, de valószínűleg az elkövetkezendő műveikről lesz szó. :D

31 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Érdekes, hogy A Test of Courage-ről szó lesz, de a Light of the Jedi-ről, vagy az Into the Dark-ról nem. És hiányolom Cavan Scott The High Republic sorozatáról is a panelt.

Justina már korábban is hypeolta a Comic-cont. Az tényleg fura, hogy rajta kívül nem lesz senki, ezek szerint akkor nem lesz nagy bejelentés.

 

Azt se feledjük, hogy ez elvileg egy előre felvett 1 órás műsor lesz. A fenti írók valószínűleg elmondják majd, hogy az eddigi munkájuk milyen volt, mi várható tőlük. Új dolgot nem tudom, hogy befognak -e jelenteni. Mandiban bízok, de egyelőre a fentit látva nem hiszem. Majd ha beindul a 2. évad marketingje, esélyes, hogy azzal együtt a publishing része is megnyílik előttünk.

Új dolgokra meg én októberben számítok, akkor lesz NYCC, eddig az utóbbi 2-3 évben mindig ott voltak. Ott már valószínűbb, hogy a jövő évi termésről fognak beszélni és a The High Republic további sorsáról. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi könyvekben, ahol szerepeltek vadászosztagok az osztag szó kis vagy nagy betűvel volt? Tehát Zsivány Osztag, Alphabet Osztag, Carida Osztag.... vagy Zsivány osztag, Alphabet osztag, Carida osztag? Most nem jut eszembe és nem találok bizonyítékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az eddigi könyvekben, ahol szerepeltek vadászosztagok az osztag szó kis vagy nagy betűvel volt? Tehát Zsivány Osztag, Alphabet Osztag, Carida Osztag.... vagy Zsivány osztag, Alphabet osztag, Carida osztag? Most nem jut eszembe és nem találok bizonyítékot.

Az Alphabet osztagban kisbetűvel vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az eddigi könyvekben, ahol szerepeltek vadászosztagok az osztag szó kis vagy nagy betűvel volt? Tehát Zsivány Osztag, Alphabet Osztag, Carida Osztag.... vagy Zsivány osztag, Alphabet osztag, Carida osztag? Most nem jut eszembe és nem találok bizonyítékot.

Az Inferno osztagban kisbetűvel van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lucasfilm Publishing panel véget ért és tkp. csak az alábbi The Art of Galaxy's Edge volt olyan, amit bejelentettek. Nem volt Mandi - jövő hónapban kezdődhet el a marketing, esélyes, hogy azzal jönnek a dolgok - titokzatoskodtak a készítők...

 

r/StarWarsLeaks - The Art of Star Wars: Galaxy's Edge cover reveal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Hát ez nem volt túl sok.

Az egész panel csak úgy volt. :|

Szerintem semmi értelme nem volt egy ilyet megtartani. Tkp. mindenki kapott 5-6 percet, ahol elmondta, hogy mennyire szereti a Star Warst, mennyire megtisztelő ezen dolgozni, stb. Ezek után elmondták kb. azt, amit eddig is tudtunk ezekről a könyvekről. A fentebbi könyvet az utolsó 2 percben fedték fel, illetve lesz még egy fénykardkollekciós könyv - hasonló a Harry Potter pálcák kiadáshoz - és kb. ennyi. Az egésznek olyan volt a hangulata, hogy nosza itt a SDCC, legyen meg az éves szereplésünk és ennyi. Semmi új dolgot nem mondtak, mindenki nagyon titkolózó volt, mintha annyira nehéz lett volna mondani 1-2 bejelentést.

Most így gyorsan csak egy pár dolog, amit bejelenthettek volna, mégha egyes szerzők ott se voltak:

- Alphabet Squadron 3 címe és mikor jön

- Thrawn: Chiss Ascendancy 2 mikor jön - nem kell alcím, csak hogy mikorra számítsunk rá

- valami meglepetés jövő év elejére a High Republic mellé?

 

Egy ilyet nehéz kívánni? Most lehet negatív hangnemben szóltam fel, de komolyan nem értem ezt a panelt... És most lehetne a koronavírusra fogni az egészet, de az írást otthon is lehet végezni. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az egész panel csak úgy volt. :|

Szerintem semmi értelme nem volt egy ilyet megtartani. Tkp. mindenki kapott 5-6 percet, ahol elmondta, hogy mennyire szereti a Star Warst, mennyire megtisztelő ezen dolgozni, stb. Ezek után elmondták kb. azt, amit eddig is tudtunk ezekről a könyvekről. A fentebbi könyvet az utolsó 2 percben fedték fel, illetve lesz még egy fénykardkollekciós könyv - hasonló a Harry Potter pálcák kiadáshoz - és kb. ennyi. Az egésznek olyan volt a hangulata, hogy nosza itt a SDCC, legyen meg az éves szereplésünk és ennyi. Semmi új dolgot nem mondtak, mindenki nagyon titkolózó volt, mintha annyira nehéz lett volna mondani 1-2 bejelentést.

Most így gyorsan csak egy pár dolog, amit bejelenthettek volna, mégha egyes szerzők ott se voltak:

- Alphabet Squadron 3 címe és mikor jön

- Thrawn: Chiss Ascendancy 2 mikor jön - nem kell alcím, csak hogy mikorra számítsunk rá

- valami meglepetés jövő év elejére a High Republic mellé?

 

Egy ilyet nehéz kívánni? Most lehet negatív hangnemben szóltam fel, de komolyan nem értem ezt a panelt... És most lehetne a koronavírusra fogni az egészet, de az írást otthon is lehet végezni. ;)

Egyetértek, lehangoló volt ez az infó hiány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Vajon mik azok a csodálatos SW regények, melyeket említenek? Ezeket akkor a közeljövőben bejelentik?

Már rég bevannak jelentve: Poe Dameron: Free Fall, TCW Antology, Thrawn: Chaos Rising és a TESB FACPOV.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Már rég bevannak jelentve: Poe Dameron: Free Fall, TCW Antology, Thrawn: Chaos Rising és a TESB FACPOV.

Ja, azt hittem új könyvcímeket jelentenek be. Mondjuk High Repbulic-okat, Thrawnt, Alphabet osztagot. Netán egy Sidious című regényt. Vagy egy Sidious című regénysorozat első részét...:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ja, azt hittem új könyvcímeket jelentenek be. Mondjuk High Repbulic-okat, Thrawnt, Alphabet osztagot. Netán egy Sidious című regényt. Vagy egy Sidious című regénysorozat első részét...:D

Dehogy. Új címekre valószínűleg az őszi időszakban - ott is októberben - kerülhet sor. :)

 

A jövő évi regények elvileg így néznek ki:

- The High Republic - Light of the Jedi

- The High Republic - A Test of Courage

- The High Republic - Into the Void

- Thrawn: Chiss Ascendancy 2.

- Alphabet Squadron 3.

- The Mandalorian Original Novel

- The High Republic felnőtt regény #2

- The High Republic felnőtt regény #3

- The High Republic ifjúsági regény #2

- The High Republic ifjúsági regény #3

- The High Republic middle grade regény #2

- The High Republic middle grade regény #3

 

utóbbiak Revan mondandójából vannak. :D 12 könyv. Lesz még több is, ami nem a THR -al kapcsolatos? :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Dehogy. Új címekre valószínűleg az őszi időszakban - ott is októberben - kerülhet sor. :)

 

A jövő évi regények elvileg így néznek ki:

- The High Republic - Light of the Jedi

- The High Republic - A Test of Courage

- The High Republic - Into the Void

- Thrawn: Chiss Ascendancy 2.

- Alphabet Squadron 3.

- The Mandalorian Original Novel

- The High Republic felnőtt regény #2

- The High Republic felnőtt regény #3

- The High Republic ifjúsági regény #2

- The High Republic ifjúsági regény #3

- The High Republic middle grade regény #2

- The High Republic middle grade regény #3

 

utóbbiak Revan mondandójából vannak. :D 12 könyv. Lesz még több is, ami nem a THR -al kapcsolatos? :D

Igen, tényleg ezek azok, amikre gondoltam. Azt viszont hozzá kell tennem, hogy a katalógusban, amit láttam sajnos tévesen még a régi, eredeti megjelenési dátumok szerepeltek a THR könyveknél. Ebből én arra következtetek, hogy esélyes lehet a csúszás. Az szerintem borítékolható, hogy 2021-ben ki fog jönni a The High Republic felnőtt regény #2, The High Republic YA regény #2, The High Republic middle grade regény #2. Azt viszonyt el tudnám képzelni,hogy a harmadik felnőtt regényt, YA-ot, és middle grade-et már 2022-re csúsztatják. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 6/12/2020 at 8:19 PM , Darth Cupsy said:

De ha majd sokat érnének legalább eladhatnád őket, olvasatlanul is :D 

Na igen, csak ez elég nagy lutri. :) Valószínűbbnek tartom, hogy inkább csak "rám ragadnának", és soha nem tudnám elpasszolni őket. Talán a Szukitsnál nem lesznek afféle gondok, mint a Lap-icsnál meg az Aquilánál, tehát hogy egyes regények hiánycikkeknek fognak majd számítani egy idő után. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, caseyjones írta:

Na igen, csak ez elég nagy lutri. :) Valószínűbbnek tartom, hogy inkább csak "rám ragadnának", és soha nem tudnám elpasszolni őket. Talán a Szukitsnál nem lesznek afféle gondok, mint a Lap-icsnál meg az Aquilánál, tehát hogy egyes regények hiánycikkeknek fognak majd számítani egy idő után. 

 

Meglátjuk mi lesz 2021 után. A Szukits Kiadónak a SW könyveik többségét sikerült piacon tartani huzamosabb ideig. Ez talán meggátolja azt, hogy a 20-as évek első felében az antikvár piacon  10.000-ért vagy még magasabb összegért árulják őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

SW könyveknél az Thrawn regénnyel zárjuk az évet. Természetesen a 2021-es év még alakulóban van.

Amire látok esélyt. Poe Dameron: Free Fall, From a Certain Point of View: The Empire Strikes Back, Light of the Jedi, Into the Dark, Victory's Price, Thrawn: Chiss Birodalom második kötet, második The High Republic felnőtt regény, második The High Republic Young Adult regény. Ami még kérdéses: The Clone Wars Stories of Light and Dark. The High Republic: A Test of Courage (middle grade junior regény).

Kínácsi vagyok mi fog megvalósulni és mi fog kiesni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Revan9 a Széthullás borítóján nem lenne elegánsabb római számmal írni az Alphabet Squadron II-t? Szerintem jobban illik a Star Wars-hoz, ráadásul az Alphabet Squadron 2. nem is helyes, hiszen azt jelenti, hogy Alphabet Squadron Második. Múltkor javítottak még ilyenkor borítóhibát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Whill írta:

@Darth Revan9 a Széthullás borítóján nem lenne elegánsabb római számmal írni az Alphabet Squadron II-t? Szerintem jobban illik a Star Wars-hoz, ráadásul az Alphabet Squadron 2. nem is helyes, hiszen azt jelenti, hogy Alphabet Squadron Második. Múltkor javítottak még ilyenkor borítóhibát.

Nem tudom. Régebbi köteteknél is arab számokkal jelölték a sorozat kötet számát. Lásd Thrawn, Jedi-Akadémia, Darth Bane. Nem hiszem, hogy most akarnának változtatni. Azt tudom, hogy nem akarták az Alphabet osztag regény feliratot. Római számmal még soha nem jelölték a kötetszámot a borítón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 09. 09. - 13:22, Darth Revan9 írta:

SW könyveknél az Thrawn regénnyel zárjuk az évet. Természetesen a 2021-es év még alakulóban van.

Amire látok esélyt. Poe Dameron: Free Fall, From a Certain Point of View: The Empire Strikes Back, Light of the Jedi, Into the Dark, Victory's Price, Thrawn: Chiss Birodalom második kötet, második The High Republic felnőtt regény, második The High Republic Young Adult regény. Ami még kérdéses: The Clone Wars Stories of Light and Dark. The High Republic: A Test of Courage (middle grade junior regény).

Kínácsi vagyok mi fog megvalósulni és mi fog kiesni.

 

A Dark Legends-re nincs esély?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.