Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Júniusban jön a Queen's Perit, nem? Vagy a Királynő árnyékán kívül van egy másik könyve is? :?

Megnéztem tényleg akkorra volt írva. De akkor én hogyan láthattam róla reviewt a youtubon?:shocked:Esetleg nem volt belőle Celebration vagy Comic Con exclusive kiadás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Nekem régebben minimum 3-4 nap kellett egy felnőtt SW-regény elolvasásához. Mivel az utóbbi években csak buszon, a munkába menet olvasok, így azért több mint egy hét, mire átrágom magam egy könyvön.

Ez nálam is így van. De hozzáteszem, hogy ez az átlagosan jó könyvekre igaz, mert ha nagyon jó a könyv, gyakorlatilag letehetetlen, akkor azért volt olyan is, hogy minden más rovására is csak olvastam, és akkor pár nap alatt megvolt, ha meg nem annyira tetszik, akkor több hétbe is beletelik - bár ez már az a kategória, amit legtöbbször félbe is hagyok, mert állandóan kiesek a cselekményből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/20/2019 at 10:02 PM , Ody Mandrell said:

Őszintén? K*rvára mindegy, ha egyenrangú a kettő. ;) 

Ha egyenrangúnak tartod, akkor hogyhogy nem szoktál SW-regényeket olvasni? :D Időhiány? Vagy esetleg nem találsz olyat, amelyik felcsigázná az érdeklődésed? 

(Vagy másvalaki írta, hogy egyáltalán nem szokott SW-regényeket olvasni? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem nagyon olvastam eddig Star Wars könyveket egyébként, Odyhoz hasonlóan nekem is elsősorban mozgóképes. Legelső SW könyv is amit a kezembe vettem az a Darth Bane-trilógia volt és egy kicsit furcsa is volt, hogy nem nézem hanem olvasom az SW-t. :D Másik ok meg a pre-Disney kánon rendszer volt ami nekem már annyira kusza volt csak megérteni is hogy mi mennyire számít, hogy már csak ezért sem kezdtem bele komolyabban. Darth Bane-trilógia volt az első és az utolsó amit abból az érából olvastam, viszont így is örök kedvenc lesz mert egyik kedvenc karakter.

 

Most viszont hogy rendbe van szedve a kánon belefogtam az Utóhatás trilógiába, már csak azért is mert felvezeti az Ébredő Erőt, meg mert érdekel hogy mi történt a Birodalom bukása után. Meg hát most már hogy teljesen képben legyen az ember lassan rákényszerül hogy mindent olvasson, annyira kezdik kibővíteni az univerzumot. Eddig én ezt mondjuk inkább képregényes fronton űztem nagyon, de most már szét fogok nézni könyvek között is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Most viszont hogy rendbe van szedve a kánon belefogtam az Utóhatás trilógiába, már csak azért is mert felvezeti az Ébredő Erőt, meg mert érdekel hogy mi történt a Birodalom bukása után

Na kiváncsi vagyok végig tudod-e majd olvasni.:D Eddig miket olvastál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Na kiváncsi vagyok végig tudod-e majd olvasni.:D Eddig miket olvastál?

Harmadik kötet végén vagyok, nem volt még könyv amit ne olvastam volna végig ha egyszer belekezdtem, legyen bármilyen rossz :D A Disney érából eddig csak az Utóhatás könyveket olvastam/olvasom, majd ha végeztem akkor nézek még más könyvek után. Mint említettem eddig a képregényeket olvastam, volt bőven anyag :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Harmadik kötet végén vagyok, nem volt még könyv amit ne olvastam volna végig ha egyszer belekezdtem, legyen bármilyen rossz :D A Disney érából eddig csak az Utóhatás könyveket olvastam/olvasom, majd ha végeztem akkor nézek még más könyvek után. Mint említettem eddig a képregényeket olvastam, volt bőven anyag :D 

Azt hittem csak most kezdted, na de sebaj tévedni emberi dolog. Egy tanács, Claudia Graytől bármit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Azt hittem csak most kezdted, na de sebaj tévedni emberi dolog. Egy tanács, Claudia Graytől bármit. 

Hát a harmadik kötetet nemrég, úgyhogy bizonyos szempontból nem tévedtél :D Végig lehet amúgy olvasni, bár szerintem a karakterekből sokkal többet ki lehetett volna hozni ennél. Egy az olvasónak emlékezetes csapatot simán, mert volt bennük potenciál.

 

Észben tartom :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az Utóhatás trilógiában sokkal de sokkal több lehetőség volt mint amit kihoztak belőle. Amúgy Nute javaslata nem rossz. Ha még érdekek a post endor korszak akkor az Alphabet Squadront is olvasd el. Az egy trilógia első része lesz, és már most magasabb színvonalat képvisel mint az Utóhatás trilógia. Meg ott van még a Végső Dobás is, de, de azt inkább hagyjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ennyire benne vagyunk akkor gyorsan végignyálaztam Szukits honlapját mi a kínálat, úgy hirtelenjében 8 könyvet szedtem össze ami érdekel leírás alapján :D Köztük van a Vérvonal és az Alphabet Squadron is egyébként :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Sötét tanítvány, Alphabet osztag, Phasma, Inferno Squad, Vérvonal, Tarkin, Alkony század, Sith Nagyurak

A Mester és Tanítványát és az új Thrawn trilógiát is vedd bele, ezek a kánon eddigi legjobb könyvei a Vérvonal mellett :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Sötét tanítvány, Alphabet osztag, Phasma, Inferno Squad, Vérvonal, Tarkin, Alkony század, Sith Nagyurak

Ha esetleg vásárolnál mostanában, meg tudlak támogatni egy 1000 ft-os kuponnal (szukits.hu).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, caseyjones írta:

Tudtok olyan listát, ahol időrendben vannak az SW-könyvek, és nincsenek szétszedve Kánon meg Legendák szerint? Ilyen magyar nyelvű oldalról nem tudok, de angol nyelvűt se találok igazán. 

Szerintem ilyen nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem ezt a további titkolózást a story group részéről. Véget ért az új trilógia, véget ért a Resistance, most kellene folyamatosan kiadni a sequel trilógia idején játszódó kőnyveket és képregényeket. Ugyanúgy, ahogy a Darth Plagueis sokkal jobbá tette a Baljós Árnyakat, a sequel trilógia megítélésén is sokat változtathatna 1-2 jobb mű. Egyelőre a Vérvonal és a Rise of Kylo Ren halad ezen az úton, de még mindig sok a homályos folt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

Nem értem ezt a további titkolózást a story group részéről. Véget ért az új trilógia, véget ért a Resistance, most kellene folyamatosan kiadni a sequel trilógia idején játszódó kőnyveket és képregényeket. Ugyanúgy, ahogy a Darth Plagueis sokkal jobbá tette a Baljós Árnyakat, a sequel trilógia megítélésén is sokat változtathatna 1-2 jobb mű. Egyelőre a Vérvonal és a Rise of Kylo Ren halad ezen az úton, de még mindig sok a homályos folt.

Én is örülnék tőbb 6-7 között játszódó műnek, de erre szerintem csak hosszútávon lesz esély. Bár szerintem egy kicsit megkötötték a kezüket az alkotók hogy a két film közötti időben kvázi béke van. Bár még így is lehetne jó történeteket írni, teszem azt egy Elveszett Csillagok folytatást, egy Luke trilógiát vsgy egy könyvet arról hogy hogyan lett Han újra csempész(de ha erről van valami szóljatok nyugodtan:D) Mondjuk a Mandalorian fogja szerintem jobban megnyitni a kapukat az ilyen műveknek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.