Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

És mostantól új rendszer jön. Először csak előjegyezni lehet a könyvre. Minél többen jegyzitek elő, annál hamarabb jön. Tehát akkor, ha összegyűlik a megfelelő számú előjegyzés, akkor nem tolják a jelenlegi dátumnál tovább. Ha nem gyűlik össze a megfelelő előjegyzési szám, akkor tolódni fog a megjelenés. Nem tudni mennyit tolódhat. Ha nagyon  alacsony lesz az érdeklődés, akár hónapokkal is eltolhatják a megjelenést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

És mostantól új rendszer jön. Először csak előjegyezni lehet a könyvre. Minél többen jegyzitek elő, annál hamarabb jön. Tehát akkor, ha összegyűlik a megfelelő számú előjegyzés, akkor nem tolják a jelenlegi dátumnál tovább. Ha nem gyűlik össze a megfelelő előjegyzési szám, akkor tolódni fog a megjelenés. Nem tudni mennyit tolódhat. Ha nagyon  alacsony lesz az érdeklődés, akár hónapokkal is eltolhatják a megjelenést.

A Shu-Torun, a Legrosszabb Egyenlők Között és az Ellenállás Újjászületése még fixen jön? Vagy azt is befolyásolhatják az előrendelések?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Whill írta:

A Shu-Torun, a Legrosszabb Egyenlők Között és az Ellenállás Újjászületése még fixen jön? Vagy azt is befolyásolhatják az előrendelések?

Persze, jönnek. Az előjegyzésesek is jönni fognak. Nem hinném, hogy az előjegyzések száma olyan alacsony lenne, hogy törölni kéne. Max. csak kevés előjegyzés esetén több hónappal arrébb tolják a megjelenést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Rincewind írta:

És mit jelent, ha előjegyzem? Abba nem kavar bele, hogy mindig megvárom a három kötetes egybe csomagokat? Az ha előjegyzem, csak információ nekik, hogy hány embert érdekli a könyv?

Így van. Az előjegyzéssel információt gyűjtenek, hogy hány embert érdekel. Gondolom, így könnyebb kikalkulálni a példányszámokat is. De az előjegyzés nem jelent vásárlási kötelezettséget, sőt azt se, hogy berendelted volna. Csak jelzed, hogy érdekel a könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az Erő nyomában még mindig csak előjegyezhető. Az Illidan című Warcraft regény is így indult, ráadásul később került fel az oldalra, mégis hamarabb lett előrendelhető. Ez érdekes.

Gondolom nagyobb rá az igény. Az fb oldalukon is azt írták hogy a "HATALMAS érdeklődésnek köszönhetően" vált máris előrendelhetővé. Végülis a Warcraft könyvek elég régóta hiánycikknek számítanak. Engem inkább az zavar, hogy a Skywalker kora csak puhatáblás verzióban lesz, pedig még a Warcraft is jönni fog keményfedelesben is. Az eddigi filmes könyveket is HC-ben vettem meg, így a polcon most nem lesz meg az egységesség. Persze nem baj, megértem a kiadó döntését, csak hát mégis kár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, mui-ruy írta:

Gondolom nagyobb rá az igény. Az fb oldalukon is azt írták hogy a "HATALMAS érdeklődésnek köszönhetően" vált máris előrendelhetővé. Végülis a Warcraft könyvek elég régóta hiánycikknek számítanak. Engem inkább az zavar, hogy a Skywalker kora csak puhatáblás verzióban lesz, pedig még a Warcraft is jönni fog keményfedelesben is. Az eddigi filmes könyveket is HC-ben vettem meg, így a polcon most nem lesz meg az egységesség. Persze nem baj, megértem a kiadó döntését, csak hát mégis kár.

Igen, tényleg bosszantó, de nem volt más megoldás. Jelenleg csak az egyik verziót engedélyezték. Ha keményben jött volna, akkor a puha nem jelenhetett volna meg. És most a legtöbb olvasó vásárlónak amúgy is kevesebb lesz a pénze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars: The Clone Wars - Stories of Light and Dark antológia könyv megjelenése augusztus 25. A könyv 11 történetet fog elmesélni 11 szerzőtől, minden egyes történet egy karakter köré épül, bemutatja a sorozat legfontosabb történeteit. Továbbá ezeken kívül lesz egy teljesen új történet, amely az éjnővérek köré épül.

 

A hivatalos borító:

Star Wars: The Clone Wars - Stories of Light and Dark cover

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Star Wars: The Clone Wars - Stories of Light and Dark antológia könyv megjelenése augusztus 25. A könyv 11 történetet fog elmesélni 11 szerzőtől, minden egyes történet egy karakter köré épül, bemutatja a sorozat legfontosabb történeteit. Továbbá ezeken kívül lesz egy teljesen új történet, amely az éjnővérek köré épül.

 

A hivatalos borító:

Star Wars: The Clone Wars - Stories of Light and Dark cover

Middle grade :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Whill írta:

Middle grade :(

Nem baj. Ennek ellenére napirenden tartom ezt is. Nekem úgy tűnik jó kis antológia lesz ez is, mint a Bizonyos szemszögből. Ha a Bizonyos szemszögből szösszenetei megjelenhetnek, akkor ez is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Nem baj. Ennek ellenére napirenden tartom ezt is. Nekem úgy tűnik jó kis antológia lesz ez is, mint a Bizonyos szemszögből. Ha a Bizonyos szemszögből szösszenetei megjelenhetnek, akkor ez is.

Igen, de a Bizonyos Szemszögből adult kategória, és a Del Rey adta ki. Tehát bár novelláskötet, de más szempontból nem különbözik a többi kánon regénytől. Látsz rá esélyt, hogy a Szukits kiadja ezt is? Biztos nagy lenne rá az érdeklődés, mert a TCW-korszak most újra nagyon népszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még annyit hozzátennék, hogy ezek a young reader könyvek általában egyáltalán nem rosszak. Nyilván nem fog egy olyan mély, sok szálon futó történetet átadni, mint mondjuk a Darth Plagueis, de nekem például a TFA előtt megjelent Luke/Han/Leia könyvek kifejezetten tetszettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Whill írta:

Igen, de a Bizonyos Szemszögből adult kategória, és a Del Rey adta ki. Tehát bár novelláskötet, de más szempontból nem különbözik a többi kánon regénytől. Látsz rá esélyt, hogy a Szukits kiadja ezt is? Biztos nagy lenne rá az érdeklődés, mert a TCW-korszak most újra nagyon népszerű.

Igen, látok rá esélyt, de idén már  úgyse jön ez ki. Meglátjuk, hogyan döntenek. Ha a sorozat drámaibb és sötétebb pillanatait is feldolgozzák, akkor megjelenhet. Majd figyelemmel követem a tartalmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, kíváncsiságból megérdeklődöm, nálatok mennyi időt vesz igénybe általában egy Star Wars-könyv elolvasása (Kánon vagy Legendák, most mindegy). Tudom, hogy ez sok mindentől függ (regény terjedelme, a cselekmény mennyire érdekes, mennyi időtök van éppen stb.), de úgy mégis. Illetve hogy mi nektek a rekord - pozitív, illetve negatív szempontból is.

 

Nekem általában olyan egy-másfél hét. A rekord nálam egy nap (A csempész futása), a negatív rekord pedig talán egy hónap. Sőt, talán picivel több mint egy hónap, ez pedig Karen Traviss TCW-könyvje volt - nagyon szenvedtem vele. De nemrégiben majdnem megdöntöttem ezt a rekordot, ugyanis Az álmok bolygója se volt egy könnyű és érdekes olvasmány (kb. 3 hétbe telt az elolvasása). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, caseyjones írta:

Gondoltam, kíváncsiságból megérdeklődöm, nálatok mennyi időt vesz igénybe általában egy Star Wars-könyv elolvasása (Kánon vagy Legendák, most mindegy). Tudom, hogy ez sok mindentől függ (regény terjedelme, a cselekmény mennyire érdekes, mennyi időtök van éppen stb.), de úgy mégis. Illetve hogy mi nektek a rekord - pozitív, illetve negatív szempontból is.

 

Nekem általában olyan egy-másfél hét. A rekord nálam egy nap (A csempész futása), a negatív rekord pedig talán egy hónap. Sőt, talán picivel több mint egy hónap, ez pedig Karen Traviss TCW-könyvje volt - nagyon szenvedtem vele. De nemrégiben majdnem megdöntöttem ezt a rekordot, ugyanis Az álmok bolygója se volt egy könnyű és érdekes olvasmány (kb. 3 hétbe telt az elolvasása). 

 

Én viszonylag lassú olvasó vagyok, szeretem magam beleélni a könyv hangulatába, ezért még a leggyorsabb is 2 hét legalább. De ha egy könyv untat, akkor 1 hónapnál is több szokott lenni. Szokták itt írni, hogy egy rendes SW-kötetet (tehát most nem a Csempész Futására és társaira gondolok) 1-2 nap alatt elolvastak, én képtelen lennék annyi idő alatt átrágni magam rajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez attól függ milyen helyzetben vagyok. Ha stresszes napom van, akkor lassan olvasok. Ha sikerül "kikapcsolnom"  a külvilágot és elmerülni, akkor gyors is tudok lenni. A Revan regény volt eddig a rekordom. Kb. másfél nap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vettem észre, hogy 100 oldal kb. nekem egy óra, ebben benne van az is ha van valami/valaki személy, hajó, faj, vagy valami technikai cucc stb. ami nem ugrik be vagy még nem hallottam róla, arra rákeresek wookien, hogy is néz ki vagy mi is az, aztán ha nincs kép csak akkor hagyatkozom a fantáziára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem régebben minimum 3-4 nap kellett egy felnőtt SW-regény elolvasásához. Mivel az utóbbi években csak buszon, a munkába menet olvasok, így azért több mint egy hét, mire átrágom magam egy könyvön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.