Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

12 perccel korábban, Darth Sky írta:

Mármint mire gondolsz? Poe anyja és apja is a Szövetségnél voltak. 

De Poe apja nem volt pilóta. A szinopszis szerint meg az volt.

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Vele lehetne foglalkozni a családjával együtt...

Hát csak az Oochis szálat tudnám nála elképzelni. Más érdemi történés vele kapcsolatban nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A szinopszis fura mindenesetre, mert tudtommal Poe anyja volt pilóta a Szövetségnél, az apja máshol dolgozott. :D

Nem az apja is a Szövetségnél volt. Tudtommal őrmester volt mikor Poe született. (Edit: közben látom, hogy Sky már tisztázta a dolgot :)) Bence: hol látod a szinopszisban hogy Poe apja pilóta lenne?

Rey-nek pont hogy a legnagyobb tátongó lyuk van a sztorijában. A szülei sztorija meg hogy miként került a Jakkura (és miért pont oda!) az egyik legfontosabb kérdés amit a kánonnak minél előbb tisztáznia kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

De Poe apja nem volt pilóta. A szinopszis szerint meg az volt.

A szinopszist elolvasva már értem, mire gondoltál. Remélhetőleg csak elírás, amit javítanak. 

 

"It's been a few years since Poe's mother passed away, and Poe and his father, who was a pilot for the Rebellion, have had more and more trouble connecting. Not sure what he wants to do with his life, teenage Poe runs away from home to find adventure, and to figure out what kind of man he is meant to be."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Polygonon ezt irják szinopszisnak:

It’s been a few years since Poe’s mother, who was a pilot for the Rebellion, passed away, and Poe and his father have had more and more trouble connecting. Not sure what he wants to do with his life, teenage Poe runs away from home to find adventure, and to figure out what kind of man he is meant to be.

 

Elvileg ez a hivatalos. Más helyeken is ezt vették át és itt nincs elirás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Bence: hol látod a szinopszisban hogy Poe apja pilóta lenne?

Sky fentebb közzétette. Ott nekem kicsit sántított a dolog, de úgy látom, akkor korrigálták. :)

Amúgy furán is fogalmaztam. Eddig is tudtam, hogy Poe szülei a Szövetségnél voltak, csak ugye eddig úgy tudtam, hogy Poe anyja volt pilóta, apja meg más munkakörben dolgozott. Az a szinopszis meg kicsit bekavart. :D

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az pont elég lenne. :) 

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Rey-nek pont hogy a legnagyobb tátongó lyuk van a sztorijában. A szülei sztorija meg hogy miként került a Jakkura (és miért pont oda!) az egyik legfontosabb kérdés amit a kánonnak minél előbb tisztáznia kell.

Ezt a szálat én is szívesen megismerném. De ennél több nincsen Rey pre-ST időszakában. Szerintem. Mert az, hogy sok évig mit művelt a Jakkun, az nem túl érdekfeszítő. Az odakerülése mindenképpen érdekes lehet, de sokkal inkább izgalmasabb, hogy mi történt vele a 8-9 között, sőt, a 9 után. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey legalább annyira fontos szereplő mint Luke és a többiek, szóval csak idő kérdése mikor jönnek majd könyvek, képregények a főszereplésével. Engem az jobban érdekelne bárminél most. Ezek a 225-ik Vader képregények nagyon hidegen hagynak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A közleményben azt mondták, hogy nem a könyvvel van a probléma, hanem az ütemtervet variálják meg egy kicsit. Hovatovább, már a 2. könyvön dolgoznak. :)

 

szerk.: Nem tudom, hogy mos bilibe lóg -e a kezem, de van egy vad elméletem arra, hogy miért rakták át októberre. Ugye emlékszünk még a hónap elejei Rebels sequel információdömpingre? Mivan, ha a sorozat tényleg érkezik idén év végén és ezzel a könyvvel akarják felvezetni?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A késleltetés szövege:

e1ad5a389795049280a4bfaf918e8d73.jpg

 

Az, hogy már a 2. könyvön dolgoznak, egy jó jel. Kérdés: tényleg csak az ütemezést próbálják meg átvariálni, vagy esetleg más (is) van a háttérben? :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 31. - 17:30, Whill írta:

Azok a kék oldalak jól néznek ki, a magyar kiadás is ilyen lesz?

Nem valószínű. Az ilyen nagyban megnövelné a nyomdai költséget, és ez megmutatkozna az áron is.  Most mentek 4000 fölé az új könyvek alapárai. Szerintem, ha kékkel hoznák ki, akkor 4500 fölött lenne az alapár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Pedig biztosan lennének vevők a kék széllel ellátott példányra is, pl. én. Esetleg ki lehetne hozni kétféle verzióban. 

A kétféle verzió kiadása is növeli a nyomdai költségeket.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 02. 07. - 14:30, zilllosarkany írta:

A magyar felhozatal hogy fog kinézni idén? Kövi könyv a Dooku lesz ugye?

Az, már elő is rendelhető. Jó drága lett az alapár, de ez sajnos várható volt.

Aztán haladunk az eddigi felnőtt és Young Adult regényekkel. Amik tavaly Amerikában megjelentek, azok idén jönnek. Amik idén jönnek Amerikában, azokból is jelenik meg valamennyi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.