Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezzel csak az a gond, hogy így néha kicsúszhatnak a készítők kezéből olyan "mesterművek" mint a Shadow Warrior, amely nálam magasan viszi a "Sorozat legrosszabb epizódja" díjat, vagy a lenti spoiler mögött említett eset (már ha nem magától Lucastól származik az ötlet) ami meg a "TCW leghülyébb ötlete" díjra lenne nagy esélyes

Ilyenek a sorozatok. Mindegyikben van olyan ami kevésbé teszik a nézőknek. Szerintem ezen kár fennakadni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel csak az a gond, hogy így néha kicsúszhatnak a készítők kezéből olyan "mesterművek" mint a Shadow Warrior, amely nálam magasan viszi a "Sorozat legrosszabb epizódja" díjat, vagy a lenti spoiler mögött említett eset (már ha nem magától Lucastól származik az ötlet) ami meg a "TCW leghülyébb ötlete" díjra lenne nagy esélyes

Pedig az is Lucas ötlete volt, hogy legyen egy rész, amiben Jar Jar helyet cserél a gunganek főnökével ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az is Lucas ötlete volt, hogy legyen egy rész, amiben Jar Jar helyet cserél a gunganek főnökével ;)

Csak gondolom nem így képzelte a megvalósítást. ;) Egyébként az alapötlet nem rossz csak az a mérhetetlen bugyutaság ami benne van, szerintem teljesen tönkre vágja az epizódot

 

 

Ilyenek a sorozatok. Mindegyikben van olyan ami kevésbé teszik a nézőknek. Szerintem ezen kár fennakadni.

 

De a legtöbb sorozatban az ilyen gikszerek már eltűnnek a 4. évadra. Mert ha az első évadban lett volna akkor aláírom OK (talán még a másodikban is), a készítők még csak bontogatják a szárnyaikat, nézegetik mi kell a népnek, de a negyedik évadra, egy ilyen Ubarás szál előtt bevállalni egy ilyet? Nem is értem mit gondoltak a készítők (vagy inkább mit szívtak)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a legtöbb sorozatban az ilyen gikszerek már eltűnnek a 4. évadra. Mert ha az első évadban lett volna akkor aláírom OK (talán még a másodikban is), a készítők még csak bontogatják a szárnyaikat, nézegetik mi kell a népnek, de a negyedik évadra, egy ilyen Ubarás szál előtt bevállalni egy ilyet? Nem is értem mit gondoltak a készítők (vagy inkább mit szívtak)

Neked nem tetszett. Nekem pl. bejött pont Jar Jar miatt. :) Sok sorozat a negyedik évadra teljesen ellaposodik... A többi egyéni ízlés kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked nem tetszett. Nekem pl. bejött pont Jar Jar miatt. :) Sok sorozat a negyedik évadra teljesen ellaposodik... A többi egyéni ízlés kérdése.

Akármilyen bugyuta rész is a Shadow Warrior, én szerettem, főleg azért, mert ha a története egy kicsit logikátlan is, az EPI. feeling nálam visz mindent. Csak szegény Tarpals... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt szeretném hogy a TCW utolsó részének a vége az legyen hogy Anakin és Obi-Wan megkapják a parancsot hogy szabadítsák ki a kancellárt. Beszállnak az ETA2-be felerepülnek és jön a stáblista.

 

Ez jó ötlet. Bár a lentebb említett Tartakovsky-féle cw-ben szinte benne volt. Legalábbis a parancs és hogy a két Jedi elindul a hangárba. Felszállás nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó ötlet. Bár a lentebb említett Tartakovsky-féle cw-ben szinte benne volt. Legalábbis a parancs és hogy a két Jedi elindul a hangárba. Felszállás nem volt.

Azt elvileg már "felülírta" James Luceno "A gonosz útvesztője" c. regénye. Nem nagy kár, sőt... :P

A TCW mozi ettől függetlenül zárulhatna az Ep3 elejével, csak mondjuk Ahsoka szemszögéből, mivel Anakinét és Obi-Wanét már ismerhetjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt elvileg már "felülírta" James Luceno "A gonosz útvesztője" c. regénye. Nem nagy kár, sőt... :P

A TCW mozi ettől függetlenül zárulhatna az Ep3 elejével, csak mondjuk Ahsoka szemszögéből, mivel Anakinét és Obi-Wanét már ismerhetjük.

Semmit nem írt rajta felül, hiszen nem volt mit felülírnia rajta, nem tudom, hogy ezt ti honnan veszitek... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmit nem írt rajta felül, hiszen nem volt mit felülírnia rajta, nem tudom, hogy ezt ti honnan veszitek... :P

A regény a CW rajzfilm végét nem írta felül? Dehogynem. :)

Teljesen máshogy történt a coruscanti túszejtés, Anakin és Obi-Wan Ep3 előtti "akciója" és sok más apróság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt elvileg már "felülírta" James Luceno "A gonosz útvesztője" c. regénye. Nem nagy kár, sőt... :P

 

Olvastam és jó is volt, de ettől függetlenül akárhogy is kell rangsorolni,

mivel a star wars audio-vizuális élménynek született, számomra egy mozgókép, mindig előrébb lesz egy könyvnél.

Akármilyen is a sima CW beli Coruscanti csata és Palpi elrablása, nekem az előbb ugrik be, ha a történet ívére gondolok.

Ez van, de megjegyzem én szerettem és szeretem is, nem feledem azon sw sivatagos időszakban mekkora csepp víz volt az a minisorozat a 2 és 3 közt tűkön ülőknek.

Valóban feledteti a TCW egy kicsit, de ha belegondolok a TCW váltotta aprópénzre az SW-t és nem a CW.

(De nyugi nincs bajom ezzel sem, szeretem, hisz itt vagyok, ne bántsatok! ;) )

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A regény a CW rajzfilm végét nem írta felül? Dehogynem. :)

Teljesen máshogy történt a coruscanti túszejtés, Anakin és Obi-Wan Ep3 előtti "akciója" és sok más apróság.

Először is, azon kívül, hogy egymással párhuzamosan mutatták a coruscanti csatát és a nelvaani küldetést, a bevetés előtti eligazításon kívül (Amely esetén a coruscanti csata még kezdetét sem vette.) semmi nem utal arra, hogy ez a két esemény pontosan egy időben zajlik. Igen, Anakin megszerelte a karját a végén, de azok akár lehettek az utolsó finomítások is rajta, időközben simán beugorhatott a Cato Neimoidiára és a többi helyre. (Egyébként jelenleg ez a hivatalos canon álláspontja.) Ráadásul A Gonosz Útvesztője több pontban is figyelembe veszi a CW-t, megemlítik a Nelvaant, a coruscanti ütközetben szerepel két Jedi, akiket ugyan nem neveznek meg, de megemlíti, hogy az egyik egy ithori a másik egy talz, tiszta utalás Roron Corobbra és Foul Moudamára. A küzdelmekbe pedig simán bele lehet idézni a CW bizonyos jeleneteit, szerintem, bár elég régen olvastam. Ha a coruscanti csatát egy kicsit át is írta ugyan a könyv, nem jelentősen.

 

Szerk.: Most olvastam utána, a Nelvaan a Tythe előtt történt...

 

Szerk. 2.: De ezt inkább folytassuk az SW Könyvek topikban, már ha folytatjuk, mert OFF. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt szeretném hogy a TCW utolsó részének a vége az legyen hogy Anakin és Obi-Wan megkapják a parancsot hogy szabadítsák ki a kancellárt. Beszállnak az ETA2-be felerepülnek és jön a stáblista.

 

Én meg nem szeretném. Nincs szükség harmadik EP3 előzményre.

 

Semmit nem írt rajta felül, hiszen nem volt mit felülírnia rajta, nem tudom, hogy ezt ti honnan veszitek... :P

 

Nálam bizony felülírta. Tartakowsky CW-jére régen cancelt nyomtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen harmadik? Hivatalosan még nem is volt!

De, kettő is, az egyik a klasszikus Clone Warsban, a második pedig az előbb említett könyvben. De nem tudom, hogy te is azok közé tartozol-e, akik nem tartják hivatalosnak az EU-t, mert ha igen, akkor nem szóltam semmit, a ti szemszögetekből tényleg nincs ilyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szép, hogy nem tartom hivatalosnak. Ennyi erővel én is bármikor összehozok egy Coruscanti csata előzetest írásban. Attól, hogy SW környezet lengi be, a büdös életbe nem fog a filmekhez tartozni.

Ennyi erővel a TCW sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.