Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hogy a háttérben álló Maul figura nem a markolatnál fogja a fénykardot? :D

A TV-t nézzd! :)

 

Ebből továbbra is csak annyi derül ki, hogy kár lenne ezentúl bárkinek is hitegetnie magát, hogy "mi van, ha mégsem?" Gondolok itt szegény Revanra...

Pontosan.

 

Én sem értem, mi a gond a képpel.

Eddig is tudtuk, hogy Maul benne lesz. Hogy hús-vérként vagy más módon, azt megtudjuk a premiernél.

 

Pedig itt szerintem egyértelműen választ kapunk a dologra szerintem. Ezt a remek évadot még mindig nagyon féltem ettől a száltól. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Pedig itt szerintem egyértelműen választ kapunk a dologra szerintem. Ezt a remek évadot még mindig nagyon féltem ettől a száltól. :para:

 

Nem értem miért ez a nagy bizalmatlanság a készítőkkel kapcsolatban. Mondták hogy lesz Mortishoz hasonló rész ebben az évadban is, valószínű hogy ez is olyan lesz. Ha meg nem akkor az is meg lesz magyarázva normálisan, gyanítom hogy Katie Lucas írja a sztorit,nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig itt szerintem egyértelműen választ kapunk a dologra szerintem. Ezt a remek évadot még mindig nagyon féltem ettől a száltól. :para:

Sosem volt tökéletes egy évad sem, nyilván ez sem lesz az, egy szálon pedig nem fog múlni a minősége. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem miért ez a nagy bizalmatlanság a készítőkkel kapcsolatban. Mondták hogy lesz Mortishoz hasonló rész ebben az évadban is, valószínű hogy ez is olyan lesz. Ha meg nem akkor az is meg lesz magyarázva normálisan, gyanítom hogy Katie Lucas írja a sztorit,nem?

Igen, Lucas írja. Nekem az a bajom, hogy ezt nem lehet normálisan megmagyarázni. :D 100%, hogy valamivel ütközni fog. És nem az EU művekre gondolok természetesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Lucas írja. Nekem az a bajom, hogy ezt nem lehet normálisan megmagyarázni. :D 100%, hogy valamivel ütközni fog. És nem az EU művekre gondolok természetesen.

Az EU-ban sem üt különösképpen semmit, a filmekben pedig végképp nem tudom, hogy mit üthetne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Lucas írja. Nekem az a bajom, hogy ezt nem lehet normálisan megmagyarázni. :D 100%, hogy valamivel ütközni fog. És nem az EU művekre gondolok természetesen.

 

Akkor meg mi a gond? :D Meg lesz ez magyarázva nem kell aggódni. Gondolom Lucas bá is ötletel, lánya is ötletel, nem kell félteni őket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azt, hogy ketté vágták és meghalt? :)

Ha kukacoskodni akarnék, akkor végső soron azt mondanám, hogy magát a halált nem láthattuk, de hidd el, nekem sem tetszik annyira az ötlet. De ha ettől az apróságtól eltekintve, hogy hülyeség volt őt visszahozni, bele tudok feledkezni a részbe, mert van olyan jó, izgalmas, hangulatos, epic és ütős a zenéje és úgy az egésznek van tétje, akkor szerintem meg tudok neki bocsátani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kukacoskodni akarnék, akkor végső soron azt mondanám, hogy magát a halált nem láthattuk, de hidd el, nekem sem tetszik annyira az ötlet. De ha ettől az apróságtól eltekintve, hogy hülyeség volt őt visszahozni, bele tudok feledkezni a részbe, mert van olyan jó, izgalmas, hangulatos, epic és ütős a zenéje és úgy az egésznek van tétje, akkor szerintem meg tudok neki bocsátani.

Meglátjuk milyen lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből továbbra is csak annyi derül ki, hogy kár lenne ezentúl bárkinek is hitegetnie magát, hogy "mi van, ha mégsem?" Gondolok itt szegény Revanra...

A képekből ítélve...

 

Ez még mindig lehet egy Mortis élmény. Vagy akár egy klón.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

És még lehet akár akár egy Talzin-anyás feltámasztó varázslat eredménye is. És akit fel kell támasztani, az ahalott volt.

Íly módon nem lenne megcsúfolva semmi annyira.

 

Én még minig tartom, hogy nem lesz elrontva!

4 részt szánnak rá, nem hármat, mint tavaly, szóval idő lesz rá, hogy kifejtsék.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből továbbra is csak annyi derül ki, hogy kár lenne ezentúl bárkinek is hitegetnie magát, hogy "mi van, ha mégsem?" Gondolok itt szegény Revanra...

 

 

Vagy rám. Nekem szent meggyőződésem hogy nem fog élni. A kép sem árulja el egyértelműen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor meg mi a gond? :D Meg lesz ez magyarázva nem kell aggódni. Gondolom Lucas bá is ötletel, lánya is ötletel, nem kell félteni őket :)

Dehogynem kell. Együtt előálltak a franchise eddigi legnagyobb marhaságával. Ha ez nem ad meg minden okot a bizalmatlanságra, akkor semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis kérdezz-felelek Dave bácsival. Saját fordítás, úgyhogy valószínűleg nem hibátlan, de a lényeget tartalmazza:

 

 

Kérdések - válaszok David Filonival...

 

 

Kérdés:

Asajj Ventress sorsát megírtátok már? Talán újra csatlakozni fog a CIS-hez, Darth Sidious és Dooku pedig rájönnek, hogy nem tudják megnyerni a háborút a harci képességei nélkül? A legutóbbi epizódban, ahol láthattuk, a képregény történetét követtétek. Megítélésem szerint, remek lenne, ha a 4 részes évadfináléban, amikor visszatér, Durge is szerepet kapna. Szerintem testhezálló befejezés lenne Asajj számára!

 

Válasz:

Ventress története az egyik legérdekesebb szál, amin George-al dolgozunk. Rengeteg dolgon keresztül vittük már őt és ez ebben az évadban sem lesz másként. Sokkal több van a történetében, mint azt a legtöbb ember gondolná, ráadásul hamarosan néhány félelmetes felszereléssel lesz gazdagabb. Nem hinném, hogy a képregény történetét követni fogjuk a továbbiakban, legalábbis a közeljövőben nem. Hamarosan nagy fejlemények következnek a "kopasz hárpia" karakterét illetően.

 

 

Kérdés:

A sorozat befejezésére van már tervetek? Tudod már, mi lesz az utolsó epizódban?

 

Válasz:

Mindig kilátásban van egy végjáték. George és én már megvitattuk a lehetőségeket, de egyelőre csak további sztorikat írunk és igyekszünk újabb remek szituációkat és karaktereket bemutatni.

 

 

Kérdés:

Van olyan epizód az első vagy második évadban, amit te és a csapatod máshogy csinálnátok annak tudatában, ahol most tart a sorozat, illetve hogy több eszköz áll rendelkezésetekre?

 

Válasz:

Vicces, hogy ezt kérdezed. Nem rég George és én viccelődtünk, hogy a mai animációval mennyivel jobban életre tudnánk kelteni a régebbi történeteket. Képzeld el a Malevolence-t. Kísértő gondolat, ugyanakkor emlékeztet rá, hogy a csapatommal mennyit fejlődtünk azóta, amiért büszke vagyok rájuk. De ha George azt mondaná: "Dave, megcsinálhatod a saját Special Edition-ödet," nem mondanék nemet.

 

 

Kérdés:

A mandalore-i lázadás kapcsán lenne kérdésem. Láthatuk majd, hogy a mandalore-ok visszatérnek a régi, harcos múltjukhoz, illetve, hogy ez eldönti-e Satine és a pártja sorsát?

 

Válasz:

Amit láttál a 4. évadban a Death Watch kapcsán, az csak egy kis része annak, ami még következik. Úgy vélem, a mandalore-i szál egyike a legjobb sztori-arc-oknak a következő évadban. Nagy dolgok fognak történni. Láthattok majd együtt mandalore-okat és klónokat, megérthetitek, hogy a film sagában és a TV sorozatban a klónok nem igazán egyeznek meg a mandalore-okkal. A mandalore-ok túlnyomó része nem is találkozott Jango Fettel. A sorozat fókuszálni fog a klónok saját kultúrájára, illetve arra, hogy sokkal inkább ezt az utat választják, semmint egy olyan kultúrát, aminek nem értik mibenlétét. Satine vissza fog térni és ígérem, ezúttal nagyobb problémája lesz a mérgezett Moogan Teáknál.

 

 

Kérdés:

Látni fogunk valamit a 66-os Parancsból a sorozatban?

 

Válasz:

Ha igen, más perspektívából láthatjuk majd, mint a filmekben.

 

 

Kérdés:

Kaphatnánk újabb előzeteseket vagy részleteket Darth Maulról a TCW-ben? Csak a 4. évad utolsó 2 részében láthatjuk majd őt, vagy számíthatunk rá, hogy az 5. évadban is megjelenik Savage Opress oldalán?

 

Válasz:

Az nagyszerű lenne, meglátom, mit tehetek.

 

 

Kérdés:

Feltűnik valaha a Galaktikus Tengerészet?

 

Válasz:

Szeretnék lehetőséget találni rá, így majd meglátjuk. Jelenleg még nem tervezzük a szerepeltetésüket. Viszont láthattok majd olyan katonákat/osztagosokat, mint eddog soha.

 

 

Kérdés:

Várható olyan Darth Sidious-centrikus epizód, amelyben a Sötét Nagyúr önmagát alakítja? Az összes cselekedete a háborúban valójában a szórakozásának része. Láthatjuk majd a valódi, sötét tervei készítése közben? Utána persze visszahúzódhatna az álcája mögé, de szerintem nagy szükség lenne egy epizódra, ahol a Sith tervei kerülnek előtérbe.

 

Válasz:

Darth Sidious egy érzékeny célpont, így egyelőre nem fogjátok őt látni más formában, mint hologramokon. Akárhogy is, igyekezni fogok, hogy a Sötét Nagyúr aktívabb szerepeket kapjon a jövőben.

 

 

Kérdés:

Miért nem volt ott Cody Obi-Wan temetésén? Nem ő a másodparancsnok?

 

Válasz:

Obi-Wan küldetését titokban kellett tartani, így a Jedi Tanács elküldte Cody-t egy misszióra, tehát nem tudott Kenobiról.

 

 

Kérdés:

Obi-Wan és Satine fogják még látni egymást szemtől szemben?

 

Válasz:

Nagyon célratörő kérdés, a válaszom pedig: IGEN

 

 

Kérdés:

Mire számíthatunk Ahsoka jövőjét illetően?

 

Válasz:

Ahsoka szembe fog nézni az eddigi legnagyobb kihívásával a következő évadban. Sajnos nem mondhatok részleteket, de ez magasbabb szintre fogja juttatni és lesz egy sötét pillanata is, úgyhogy tarts ki és szorítsd össze az ujjaid.

 

 

Kérdés:

Fogunk látni valamit Talzin anya motivációiról? Megtudunk róla többet? Sok titkot rejteget.

 

 

Válasz:

Igazság szerint, Talzin sokkal fontosabb, mint azt a legtöbben hinnék. Mik a céljai? Ki ő? Miért érdekli ennyire Savage és Maul? Türelem... idővel kiderül.

 

 

Kérdés:

Láthatunk buckalakókat a TCW-ben? Megtudhatunk többet az ősi Sith-ekről, esetleg Sith világokról? Láthatjuk még Hondo Ohnakát?

 

Válasz:

Hondo: IGEN

Buckalakók: IGEN

Sith-ek: hmm... türelem. A Sith-ek türelmesek, ez a túlélésük titka. Meglátod.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az interjút nem kellett volna elolvasnom, ugyanis elhintett ezt-azt arról, hogy mire számíthatunk az elkövetkezőkben és most sokkal jobban várom, mint eddig valaha. >.< De azért van egyfajta önkritikája ennek a Filoninak, mintha maga is tudná, hogy a Corruption nem volt a legjobb epizód. Ja, és a legfontosabb...

 

HONDOOO!!! :rock:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.