Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor kár, hogy úgy alakítják a történetet, hogy a filmek lezárt szálait teszik értelmetlenné az új történesekkel. Ha valaki tutira meghalt a filmben, akkor az Maul. Mondjuk nálam már az is kiverte a biztosítékot, hogy Anakinnek padawanja van.

Nem baj, az ilyenek miatt nem fogom nézni továbbra sem, és akkor mindegy is mit mond a Lucasfilm, hiszen "amire figyelsz, az a világod". :)

 

 

Amúgy az nem lehet, hogy leklónozták?

Maul-klón? Őszíntén én is ebben reménykedem.

Szerintem a TCW-t mindenki úgy kezeli ahogy akarja. Én is tudom, hogy mi a hivatalos álláspont, de én a TCW-t nézem, EU-nak kezelem és szelektálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nálam már az is kiverte a biztosítékot, hogy Anakinnek padawanja van.

Miért, ha nem vagyok túl indiszkrét? :)

 

A félőrült Maul -ra gondolsz aki azt se tudja kicsoda? :) Mondjuk ezért is értelmetlen őt visszahozni.

A Kettő szabályához csak annyit, hogy ez "csupán" egy Darth Bane óta létező Sith szabály, nem egy olyan alaptörvény, amely megszegésével összeomlik az SW galaxis.

De yodinhoo Qui-Gonos idézete nagyon találó: "Amire figyelsz, az a világod." - számodra csak a 6 film és a TCW, számomra ezeken felül még számos remek mű. Persze ezzel nincs is gond, amennyiben elkerüljük az előítéleteket és a másik esetleges megsértését.

 

De részemről vége az OFF-nak, mert ez már minden, csak nem TCW. :)

 

Az SW könyvek topikban kifejtettem ezzel kapcsolatban az érvelésemet.

Itt még annyit fűznék hozzá, amennyi TCW-s. Ugyebár ott volt a Nightsisters szál amiben Dooku azt mondta Opressnek, hogy ők ketten erősebbek lehetnek Sidiousnál is. Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy Dooku-nak bizony volt valamilyen hátsó szándéka Sidious ellen, szerintem volt egy terve arra, hogy esetleg elmozdítja majd a mesterét. Ha ezt mondta Opressnek, akkor nyilván előtte Ventress is egy ilyen szerepet töltött be. A különbség csupán annyi, hogy Dookunak nem volt mersze még titokban sem Sith névvel illetni Ventresst vagy Opresst, Palpinak ahhoz volt bátorsága, hogy Sith névvel illesse Mault.

Plagueis és Dooku esete azért más bizonyos szemszögből nézve, mert míg Palpatine önerőből (igaz, gusztustalan, gyáva módon) végzett mesterével, addig Dooku a saját tanítványát is fel akarta használni annak érdekében, hogy letaszítsák az aktuális nagyurat a posztjáról. Anno pedig épp ezt akarta elkerülni Bane, mivel ha a két gyengébb Sith összefog és legyőzi az erősebbet, azzal gyengül a Rend. Márpedig Dooku nagy valószínűséggel ezt tervezte Opress-el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kettő szabályához csak annyit, hogy ez "csupán" egy Darth Bane óta létező Sith szabály, nem egy olyan alaptörvény, amely megszegésével összeomlik az SW galaxis.

De yodinhoo Qui-Gonos idézete nagyon találó: "Amire figyelsz, az a világod." - számodra csak a 6 film és a TCW, számomra ezeken felül még számos remek mű. Persze ezzel nincs is gond, amennyiben elkerüljük az előítéleteket és a másik esetleges megsértését.

 

De részemről vége az OFF-nak, mert ez már minden, csak nem TCW. :)

Ezt már megbeszéltük egy párszor. :) Úgy meg nem lehet beszélgetni valamiről, hogy nem egy alapban gyökerezik a lényege. A filmeknél is úgy volt, hogy az EU-t külön kezeltük és nem kevertük bele, nem akartunk EU-s magyarázatot hozni filmes eseményekre. Ezzel nem az EU-t szólom le, hanem csak az lenne a jó, hogy ugyanazon az alapból kiindulva beszéljünk pl. a TCW-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, ha nem vagyok túl indiszkrét? :)

 

1. Ez egy olyan lényeges elem a történetben és Anakin karakterében, hogy nagyon hiteltelen nekem, hogy a későbbiekben (leginkább az Ep3-ban) se utalás, se említés nincs Ashokáról. Nagyon érződik nálam az "utólag hozzátoldott" érzés.

2. Az Ep2-3 pont azt sugallta, hogy a Tanács nem bízik Anakinban, abszolút a meg nem értett tanítvány képét festették róla, akinek a kitörést a jedik "béklyóiból" a sötét oldal hozza el (persze csak látszólag, de itt még nem ezen van a hangsúly). Ehhez képest az, hogy tanítványt kap, nálam abszolút felborítja és összezavarja ezt "bizalmatlansági" a dolgot. A Tanács semmivel sem ismerheti el jobban egy lovag rátermettségét, érettségét, felkészültségét, minthogy rábíz egy növendéket. (Ha bíznak benne annyira, hogy rábíznak padawant, akinek azok után a nézetei, szemlélete, felfogása, élete is a mesterétől függ majd, miért nem bíznak benne az EP3-ra annyira, hogy mondjuk őt küldjék Grievous után az Utapaura, stb.)

3.Másrészt az Ep4-ben is elhangzik, hogy Anakin tanítványként hagyja el a rendet. Ok, hogy hivatalosan lovag lett már az Ep3-ban is, de azért a lényeg szerintem mégis csak azon van, hogy nagyon zöldfülűnek számít még, amit ő nem akar elismerni, mert sokkal erősebbnek érzi magát (ezt lovagolja meg Palpatine is elsősorban). Ám ezzel a tanítványos betoldással több dolog a filmben Anakin sötét oldal felé vezető útján, döntésében, jellemében, illetve a Tanács Anakinhoz való hozzáállásában - számomra - súlytalanná válik.

4. Nem szimpi a Ashoka karaktere, de ez az én egyéni szociális problémám. :)

 

Sajnálom, mert leginkább a fentiek miatt nem nézem a sorozatot, pedig nagyon örülnék, ha be tudnám fogadni így.:) Ez a Maul dolog pedig végképp pontot tesz az i-re.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Ez egy olyan lényeges elem a történetben és Anakin karakterében, hogy nagyon hiteltelen nekem, hogy a későbbiekben (leginkább az Ep3-ban) se utalás, se említés nincs Ashokáról. Nagyon érződik nálam az "utólag hozzátoldott" érzés.

2. Az Ep2-3 pont azt sugallta, hogy a Tanács nem bízik Anakinban, abszolút a meg nem értett tanítvány képét festették róla, akinek a kitörést a jedik "béklyóiból" a sötét oldal hozza el (persze csak látszólag, de itt még nem ezen van a hangsúly). Ehhez képest az, hogy tanítványt kap, nálam abszolút felborítja és összezavarja ezt "bizalmatlansági" a dolgot. A Tanács semmivel sem ismerheti el jobban egy lovag rátermettségét, érettségét, felkészültségét, minthogy rábíz egy növendéket.

3.Másrészt az Ep4-ben is elhangzik, hogy Anakin tanítványként hagyja el a rendet. Ok, hogy hivatalosan lovag lett már az Ep3-ban is, de azért a lényeg szerintem mégis csak azon van, hogy nagyon zöldfülűnek számít még, amit ő nem akar elismerni, mert sokkal erősebbnek érzi magát (ezt lovagolja meg Palpatine is elsősorban). Ám ezzel a tanítványos betoldással több dolog a filmben Anakin sötét oldal felé vezető útján, döntésében, jellemében - számomra - súlytalanná válik.

4. Nem szimpi a Ashoka karaktere, de ez az én egyéni szociális problémám. :)

Ezen állítások gyakorlatilag 95%-a értelmét vesztette már elég régen. :) Persze nem tudhatsz róla, mert nem nézed a sorozatot. Ráadásul prekoncepción alapulnak, ami sose kedvez az új dolgok befogadásának. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen állítások gyakorlatilag 95%-a értelmét vesztette már elég régen. :) Persze nem tudhatsz róla, mert nem nézed a sorozatot. Ráadásul prekoncepción alapulnak, ami sose kedvez az új dolgok befogadásának. :)

 

Nem prekoncepció, egyszerűen csak ezt szűrtem le az első 10-20 rész után, és nem volt kedvem tovább nézni. Ha van kedved/időd/energiád, kifejthetnéd hogy mi az a 95 %, mert komolyan érdekelne, és nyitott vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem prekoncepció, egyszerűen csak ezt szűrtem le az első 10-20 rész után, és nem volt kedvem tovább nézni. Ha van kedved/időd/energiád, kifejthetnéd hogy mi az a 95 %, mert komolyan érdekelne, és nyitott vagyok.

Sajnos most nincs kedvem és időm se litániát írni, talán majd egyszer. :) De nem akarlak meggyőzni, nehogy azt hidd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodinhoo:

 

1. Természetesen érződik az "utólag hozzátoldott" érzés, de szerintem ez nem meglepő. Nehéz úgy kanyarítani a történetet, hogy egy már önálló lábakon álló sztoriba szövünk új elemeket. Részemről pl. a Vader = Luke apja esetében is érződik, hogy eredetileg szó nem volt efféléről.

 

2. Az ötlet, hogy Anakin tanítványt kapjon Yodától származik, akinek - az alkotók szerint - a célja ezzel nem volt mást, mint önfegyelemre, higgadtságra és megfontoltabb lépésekre sarkallni a heves természetű Jedit, amely mintegy átvezetésként szolgál az Ep2-es forrófejű, heves természetű padawan, illetve az Ep3-ban látott, jóval nyugodtabb és bölcsebb lovag jelleme közt. Tehát Anakin nem azért kapott padawant, mert minta Jedi és a Tanács maradéktalanul megbízott benne. Mellesleg a sorozatban számos alkalommal kiélezik az Anakin és a Tanács közti egyre fokozódó ellenszenvet, úgy, ahogy a Palpatine-al történő barátságának mélyülését is. De ezeken felül, tulajdonképpen az egész sorozat lényege az, hogy átvezessen minket az Ep2-ből az Ep3-ba.

 

3. Az Ep4-ből annyi derül ki, hogy Vader tanítványaként hagyta ott Kenobit. Arról szó nem volt, hogy mindvégig a tanítvány szerepét játszotta a Jedik köreiben.

 

4. Ahsoka egy remek karakter (talán Te még nem tudod, számomra a favorit - ez pedig az én egyéni szociális problémám, tudom :P ), annak ellenére, hogy sokak számára még mindig a mozifilmes "nyávogós, 'Skyguy-os' kislány"... sokat ad hozzá a történethez és számos alkalommal ő tanítja Anakint bizonyos tekintetben. Ráadásul hatalmas jellemfejlődésen megy keresztül. Ezért is gondolom úgy, hogy az alkotók a fejlődés kedvéért szándékosan nyitottak egy kissé pimasz, felvágott nyelvű lánnyal, egy higgadt és feltétel nélkül engedelmeskedő, szófogadó tanítvány helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Ez egy olyan lényeges elem a történetben és Anakin karakterében, hogy nagyon hiteltelen nekem, hogy a későbbiekben (leginkább az Ep3-ban) se utalás, se említés nincs Ashokáról. Nagyon érződik nálam az "utólag hozzátoldott" érzés.

2. Az Ep2-3 pont azt sugallta, hogy a Tanács nem bízik Anakinban, abszolút a meg nem értett tanítvány képét festették róla, akinek a kitörést a jedik "béklyóiból" a sötét oldal hozza el (persze csak látszólag, de itt még nem ezen van a hangsúly). Ehhez képest az, hogy tanítványt kap, nálam abszolút felborítja és összezavarja ezt "bizalmatlansági" a dolgot. A Tanács semmivel sem ismerheti el jobban egy lovag rátermettségét, érettségét, felkészültségét, minthogy rábíz egy növendéket. (Ha bíznak benne annyira, hogy rábíznak padawant, akinek azok után a nézetei, szemlélete, felfogása, élete is a mesterétől függ majd, miért nem bíznak benne az EP3-ra annyira, hogy mondjuk őt küldjék Grievous után az Utapaura, stb.)

3.Másrészt az Ep4-ben is elhangzik, hogy Anakin tanítványként hagyja el a rendet. Ok, hogy hivatalosan lovag lett már az Ep3-ban is, de azért a lényeg szerintem mégis csak azon van, hogy nagyon zöldfülűnek számít még, amit ő nem akar elismerni, mert sokkal erősebbnek érzi magát (ezt lovagolja meg Palpatine is elsősorban). Ám ezzel a tanítványos betoldással több dolog a filmben Anakin sötét oldal felé vezető útján, döntésében, jellemében, illetve a Tanács Anakinhoz való hozzáállásában - számomra - súlytalanná válik.

4. Nem szimpi a Ashoka karaktere, de ez az én egyéni szociális problémám. :)

 

Sajnálom, mert leginkább a fentiek miatt nem nézem a sorozatot, pedig nagyon örülnék, ha be tudnám fogadni így.:) Ez a Maul dolog pedig végképp pontot tesz az i-re.

 

Hát Yodinhoo, nem beszélsz hülyeségeket...már majd elfelejtettem, hogy nekem is fentartásaim voltak a kis togruta lánnyal kapcsolatban.

Bizony bátor dolog volt berakni őt. Túlejtettem magam rajta, elvégre én nem maradhatok le olyan mozgóképről ami star wars.

Mault visszahozni még bátrabb dolog. Majd azon is túlesünk.

 

Én annyit javasolnék, Ahsoka miatt ne kerüld a sorozatot, nem szerepel mindig, sok mást viszont érdemes nézni.

Annyi biztos, hogy finomabban is megoldhatták volna, ha más nem is, de legalább egy Shaak Ti, Luminara és Plo Koon nem mondjon ilyet, hogy "Skywalker mester."

 

Tulajonképpen mindegy mi a Lucasfilm hivatalos álláspontja a TCW-t illetően, mert maga a sorozat bizonyítja az ilyenekkel, hogy nem egyenértékű a filmekkel.

Számomra sok "rajongói belemagyarázást" igényel a sorozat számos eleme, de ezek nagy része abból fakad ami egy tv-sorozat velejárója.

Nézni azért egy rajongónakm ha nem is kötelező, de ajánlott, mert sok jó pillanata van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli1138, Sky, köszi, lehet, hogy nekiugrom majd még egyszer, más felfogással! :)

 

Csak az alábbiakat fűzném hozzá:

 

Az ötlet, hogy Anakin tanítványt kapjon Yodától származik, akinek - az alkotók szerint - a célja ezzel nem volt mást, mint önfegyelemre, higgadtságra és megfontoltabb lépésekre sarkallni a heves természetű Jedit

Így viszont a Tanács válik kérdésessé számomra, azzal akarnak valakit tanítani, hogy rábíznak egy önálló életet, vállalva azt is, hogy balul sülhet el, és végletesen akár a növendék életébe is kerülhet? Fura.

 

3. Az Ep4-ből annyi derül ki, hogy Vader tanítványaként hagyta ott Kenobit. Arról szó nem volt, hogy mindvégig a tanítvány szerepét játszotta a Jedik köreiben.

 

"A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil"

Bár mondhatjuk, hogy megint csak megítélés kérdése, ezt ki hogyan értelmezi.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljességgel egyetértek yodinhoo-val.

 

Az meg hogy a TCW egyenértékű a filmekkel, az leginkább marketing duma, nyilván nem mondhatják azt hogy áh, semmi köze a filmekhez, de azért jó szórakozást hozzá. Persze elfogadom ha ez a hivatalos álláspont, csak én nem emlegetem egy lapon a filmekkel, és soha nem is fogom. Számomra elég nagy a minőségbeli differencia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljességgel egyetértek yodinhoo-val.

 

Az meg hogy a TCW egyenértékű a filmekkel, az leginkább marketing duma, nyilván nem mondhatják azt hogy áh, semmi köze a filmekhez, de azért jó szórakozást hozzá. Persze elfogadom ha ez a hivatalos álláspont, csak én nem emlegetem egy lapon a filmekkel, és soha nem is fogom. Számomra elég nagy a minőségbeli differencia.

Pedig itt is felfedezhető ugyanaz az alaposság mint a filmeknél, így emelve a sorozatot az igényes kategóriába. Az meg hülyeség, hogy a filmekkel egyenértékű. Nem az. A TCW egy remek kiegészítés a filmekhez! Ha ezt láttad akkor a filmek is nagyobb élményt nyújtanak. Ennyi a lényege.

 

A Maul témához. Látva azt, Darth Vader mit élt túl az EPIII -ban, azt kell mondjam ha jól megírják Maul sztoriját, akár még vissza is térhet úgy, hogy az ember ne verje a fejét a falba. :D Ráadásul ő nem ember hanem zabrak, így az anatómiáját is lehet magyarázni. :)

 

Számomra sok "rajongói belemagyarázást" igényel a sorozat számos eleme, de ezek nagy része abból fakad ami egy tv-sorozat velejárója.

Ez nem így van. :) Az SW a leglakonikusabb mese amit valaha írtak. Olyan nagy teret hagytak mellette ami nagyon ritka. Az elő trilógiában is annyi dolog van ami "ütközik" a régi filmekkel, hogy ihaj. Ez fantázia kérdése. Mindenre van magyarázat, mert a filmek így vannak megcsinálva. Akinek van fantáziája annak ezek csemegék. Akinek nincs....nos azoknak meg hiba vagy értelmetlen, netán sz*r a prequel és dögöljön meg Lucas. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig itt is felfedezhető ugyanaz az alaposság mint a filmeknél, így emelve a sorozatot az igényes kategóriába. Az meg hülyeség, hogy a filmekkel egyenértékű. Nem az. A TCW egy remek kiegészítés a filmekhez! Ha ezt láttad akkor a filmek is nagyobb élményt nyújtanak. Ennyi a lényege.

 

A Maul témához. Látva azt, Darth Vader mit élt túl az EPIII -ban, azt kell mondjam ha jól megírják Maul sztoriját, akár még vissza is térhet úgy, hogy az ember ne verje a fejét a falba. :D Ráadásul ő nem ember hanem zabrak, így az anatómiáját is lehet magyarázni. :)

 

Mikor lettél hirtelen ilyen elfogadó? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Maul témához. Látva azt, Darth Vader mit élt túl az EPIII -ban, azt kell mondjam ha jól megírják Maul sztoriját, akár még vissza is térhet úgy, hogy az ember ne verje a fejét a falba.

Abban az esetben, ha Sidious felkészült orvosdroidokkal és túlélőfelszereléssel várta az akna alján a zuhanó Mault egy hatalmas esést felfogó szivacs mellett, és ott helyben össze is "ragasztották", akkor valóban, visszatérhet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban az esetben, ha Sidious felkészült orvosdroidokkal és túlélőfelszereléssel várta az akna alján a zuhanó Mault egy hatalmas esést felfogó szivacs mellett, és ott helyben össze is "ragasztották", akkor valóban, visszatérhet. :D

Ennél jobb lesz a magyarázat. :) Vader "csak" azt élte túl szétégve, amíg Sidi átrepülte a galaxist, majd lemászott hozzá azon a terepen. Ebbe is belelehetne kötni, de úgy látszik a sith-ek ilyen strapabírók. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél jobb lesz a magyarázat. :) Vader "csak" azt élte túl szétégve, amíg Sidi átrepülte a galaxist, majd lemászott hozzá azon a terepen. Ebbe is belelehetne kötni, de úgy látszik a sith-ek ilyen strapabírók. :)

 

Szerintem Sidious már majdnem a Mustafaron volt, amikor Vader elszenvedte a vereséget. Ott a jelenetek vágása simán enged erre következtetni, Sidious előbb megérezte a veszélyt, és útra kelt, ahogy mondja is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig itt is felfedezhető ugyanaz az alaposság mint a filmeknél, így emelve a sorozatot az igényes kategóriába.

Mint például Aurra elképesztő off-screen szökése, a gunganek csodálatos logikája az évad elején, a Padmé és Satine nyomozós szál, és hogy a Bounty Hunters elejét meg se említsem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Sidious már majdnem a Mustafaron volt, amikor Vader elszenvedte a vereséget. Ott a jelenetek vágása simán enged erre következtetni, Sidious előbb megérezte a veszélyt, és útra kelt, ahogy mondja is.

De ez is lehet ugyanúgy belemagyarázás, mint ahogy a fikázók szemében az is. Meglátjuk Maul -ra mit ütnek össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint például Aurra elképesztő off-screen szökése, a gunganek csodálatos logikája az évad elején, a Padmé és Satine nyomozós szál, és hogy a Bounty Hunters elejét meg se említsem

Pont ahogy mondod. Egyébként ki a franc kíváncsi egy totál mellékszereplő szökésére a börtönből? Hagyjuk már... Főleg, hogy nem is a börtönbe vitték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ki a franc kíváncsi egy totál mellékszereplő szökésére a börtönből?

Például engem, de ha jól emlékszem, nem csak én háborogtam akkor.

Elég lett volna egy egy-mondatos utalás a szökésre - Komolyan, ennyi nem telt a készítőktől? - mert így jogosan felróható nekik, hogy úgy írják a történeteket hogy azt se tudják mivan a szereplőikkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például engem, de ha jól emlékszem, nem csak én háborogtam akkor.

Elég lett volna egy egy-mondatos utalás a szökésre - Komolyan, ennyi nem telt a készítőktől? - mert így jogosan felróható nekik, hogy úgy írják a történeteket hogy azt se tudják mivan a szereplőikkel.

Ugyan már...ez csak kötözködés, semmi több. Ráadásul a lényegre nem is válaszoltál. Az ugye nem fontos, hogy nem lehet a börtönből megszökni, ha nincs ott az ember? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már...ez csak kötözködés, semmi több.

De a készítők az igénytelenségükkel mégis okot adnak a reakciómra ;)

 

Az ugye nem fontos, hogy nem lehet a börtönből megszökni, ha nincs ott az ember? :D

Mert szerinted egy szenátor elleni merényletkísérlet után, csak úgy kirakták valamelyik bolygón Coruscant felé? Ugyanmár, több mint valószínű hogy börtönbe vitték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odyval értek egyet, mint általában, kivéve hogy én még mindig nagy ostobaságnak tartom Maul visszatértét és el nem tudom képzelni hogyan fogják ezt meglépni úgy hogy ne legyen ökörség és erőltetett.

 

A szökés meg azért lényegtelen, mert ha pár rész múlva látjuk Cad Bane-t akkor biztos valahogy megszökött. Egyszer már láttunk ilye mindek mindig bemutatni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert szerinted egy szenátor elleni merényletkísérlet után, csak úgy kirakták valamelyik bolygón Coruscant felé? Ugyanmár, több mint valószínű hogy börtönbe vitték.

Úgy vitázol, hogy nem is tudod miről beszélsz? :pfff: Aurrát a Jedi templomba vitték be az Alderaani incidens után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szökés meg azért lényegtelen, mert ha pár rész múlva látjuk Cad Bane-t akkor biztos valahogy megszökött. Egyszer már láttunk ilye mindek mindig bemutatni?

De azért már nem legyen ilyen mindennapos megszökni a Coruscsant-i Börtönből. Az ember már lassan természetesnek veszi hogy onnan ki-be járkálnak a rabok :roll: És ha már megtörténik, tegyenek már róla legalább egy minimális utalást.

Ráadásul ez nem olyan szájbarágás lenne mint az hogy Aurrát börtönbe vitték miután letartóztatták - ez természetes. Nem, itt arról van szó, hogy Aurra

egyik nap még a Köztársaság fogja volt, a másikban meg már a szenátus kapuin kopogtatott, és ezt nem kéne magának értetődőnek venni.

 

Nálam ez egyértelmű írói hiba, és ezért nem is emlegetném egy lapon a TCW igényességét a filmekével

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.