Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy George Lucas a főnök abban a stábban, azért Dave Filoninak is van beleszólása a dolgokban, például Grievous tábornok EU-s háttértörténete is miatta nem változott meg a Lair Of Grievousben.

Én arra gondoltam, hogy bármit is látunk a TCW-ben, arra mindenféleképp rá kellett, hogy bólintson Lucas bá.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy Lucas bólint rá, de engem érdekelne, hogy melyik szereplő/történet/dizájn kinek a kreativitásából született meg. Mert azt ne mondjátok, hogy minden az executive producer-től származik.

 

Érdekelne, hogy mi az ami Filoni-tól van. Ő mégis mit szokott csinálni? Az interjú alapján minden alapötlet Lucastól származik, ebből írják a forgatókönyvírók, és vannak a rendezők (néha Filoni is) és vannak a dizájnerek akiket a rajzoknál látunk felsorolva. De mit szokott csinálni. Nem lebecsmérlem, mert gyakorlatilag mindent tud minden szereplőről és epizódról, de akkor sem tudom konkrétan.

 

És ez a "George ötlete volt", nem tagadom, nálam is bejön, nagyon jó marketingszöveg. (Aztán vagy igaz minden esetben, vagy nem)

 

Azok a dolgok amiknél összeráncoltam a homlokom a TCW-vel kapcsolatban, utána mindig jött a szöveg, h George találta ki. Fura, hogy Anakinnak van tanítványa, Maul feltámadása, Maul pókteste, képregény feldolgozása (eddig nem az volt a "baj", h Lucas nagy részét nem is ismeri, vagy tesz rájuk?) Palpatine újabb/első elrablása, Anakin-Dooku TCW párbaja, stb ezekre mindig ezt mondta Filoni. Szeretem a sorozatot, és tuti meg is veszem BD-n, majd ha egybe lesz csomagolva az egész, de nekem egy kicsit fura, hogy 6 filmnél mindent Lucas talált ki, és semmi kivetnivalóm nincs. Itt meg állítólag ugyancsak minden tőle származik/rábólint és azért minden évadban akad néhány dolog, amiért azért köszörülöm a torkomat, vagy meg kell barátkoznom.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a sorozatnak teljesen más metodikája mint a filmeknek. Itt több lehetőség és idő van. Filoni pedig biztos nem mondaná, hogy Lucas ötlete ha nem lenne úgy. Miért hazudna? Lucas ezt nem tűrné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"I think that the character development that you saw this season is going to pay off next season, more than it has in any other season. We introduce several ideas about Ahsoka and where she's going. Ahsoka has a huge year next year. And I think people who have been loyal to the show and have watched it since the beginning and watched this kid grow up, there are definitely things that are going to happen to her next year that change her forever as a character, relating to the other characters especially. So that's going to be a big deal. Lux Bonteri will come back."

 

Valaki lefordítaná ezt nekem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a sorozatnak teljesen más metodikája mint a filmeknek. Itt több lehetőség és idő van. Filoni pedig biztos nem mondaná, hogy Lucas ötlete ha nem lenne úgy. Miért hazudna? Lucas ezt nem tűrné.

 

Szerintem Lucas azt mondta Filoninak:

Figyu, ha kötözködnek, csak mondd, hogy én mondtam, és egyből csönd lesz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, hogy Filoni nem hazudna, amúgy is nagyon szimpatikus fickó nekem. És biztos nem tűrné maga Lucas sem. De furcsálom, hogy azok a dolgok amik elsőre őrültségnek tűnnek - a rajongóknak, az igazi rajongóknak, mint akik ide is járnak, akik 6 részben gondolkodnak, nem azok akik szerelmesek a gyerekkori emlékeikbe - PONT AZOK származnak mindig Lucas-tól.

 

Abban is igazad van, hogy ez sorozat, teljesen más formátum. És az újdonságok nagyon is jól működnek a sorozat keretein belül. Különböző személyiségű klónok, Ahsoka személye, Anakin és Dooku párbajai (Anakin folyamatosan fejlődik, ez simán tetten érhető) ezek nagyon új és klassz dolgok a TCW-ben. Csak nekem nem sikerül pont ezeket beágyazni a filmek idővonalába.... vagyis ez sem igaz... mert nem tudok úgysem gondolkodni, hogy ez egy párhuzamos dimenzió... és egy csomó kérdésre választ is kapok... Ackbar admirálisra már nem tudok csak úgy tekinteni a Jedi-ben, amikor a fejvadászok a Birodalomban egymás mellett állnak, ahogy Anakin és Tarkin kapcsolata is egészen más lett, vagy a Ben név, de a Cantin összes részeg idegene kapott egy plusz töltetet, ahogy Maul is tudott a Klónháborúról... Hogy írta Donát (?, bocsi ha rosszul emlékszem) Maul visszatérésére, "ez túl nagy dolog ahhoz, hogy ne említsék a filmekben".

 

Ahogy ezt visszaolvasom, kiderül, hogy semmi értelme, csak egy rajongói gondolat egyveleg. :D

 

A lényeg, hogy amit a TCW-ben nagyon-nagyon imádok az a régi tervek/ötletek/karakterdizájnok amiket a filmekhez végül nem használtak fel, itt újjászületnek, valamint azok a szereplők akik díszletek a filmekben, itt személyiségekké válnak.

 

Ami nem tetszik, amikor olyan dolgok vannak benne amelyek a filmekkel nem ütköznek, mert MEGTÖRTÉNHETTEK ugyan, de a filmek szellemisége nem ezt érzékelteti.

Erre is írok példát, de ne szedjetek érte szét, lécci. Anakin tanítvány, áruló klón, torzklón életbenhagyása, Maul, Grievous - Obi-Wan / Anakin-Dooku párbajok, fagyasztás.

 

Up: Csoli1138, ezen jót nevettem! :D :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, hogy Filoni nem hazudna, amúgy is nagyon szimpatikus fickó nekem. És biztos nem tűrné maga Lucas sem. De furcsálom, hogy azok a dolgok amik elsőre őrültségnek tűnnek - a rajongóknak, az igazi rajongóknak, mint akik ide is járnak, akik 6 részben gondolkodnak, nem azok akik szerelmesek a gyerekkori emlékeikbe - PONT AZOK származnak mindig Lucas-tól.

 

Abban is igazad van, hogy ez sorozat, teljesen más formátum. És az újdonságok nagyon is jól működnek a sorozat keretein belül. Különböző személyiségű klónok, Ahsoka személye, Anakin és Dooku párbajai (Anakin folyamatosan fejlődik, ez simán tetten érhető) ezek nagyon új és klassz dolgok a TCW-ben. Csak nekem nem sikerül pont ezeket beágyazni a filmek idővonalába.... vagyis ez sem igaz... mert nem tudok úgysem gondolkodni, hogy ez egy párhuzamos dimenzió... és egy csomó kérdésre választ is kapok... Ackbar admirálisra már nem tudok csak úgy tekinteni a Jedi-ben, amikor a fejvadászok a Birodalomban egymás mellett állnak, ahogy Anakin és Tarkin kapcsolata is egészen más lett, vagy a Ben név, de a Cantin összes részeg idegene kapott egy plusz töltetet, ahogy Maul is tudott a Klónháborúról... Hogy írta Donát (?, bocsi ha rosszul emlékszem) Maul visszatérésére, "ez túl nagy dolog ahhoz, hogy ne említsék a filmekben".

 

Ahogy ezt visszaolvasom, kiderül, hogy semmi értelme, csak egy rajongói gondolat egyveleg. :D

 

A lényeg, hogy amit a TCW-ben nagyon-nagyon imádok az a régi tervek/ötletek/karakterdizájnok amiket a filmekhez végül nem használtak fel, itt újjászületnek, valamint azok a szereplők akik díszletek a filmekben, itt személyiségekké válnak.

 

Ami nem tetszik, amikor olyan dolgok vannak benne amelyek a filmekkel nem ütköznek, mert MEGTÖRTÉNHETTEK ugyan, de a filmek szellemisége nem ezt érzékelteti.

Erre is írok példát, de ne szedjetek érte szét, lécci. Anakin tanítvány, áruló klón, torzklón életbenhagyása, Maul, Grievous - Obi-Wan / Anakin-Dooku párbajok, fagyasztás.

 

Up: Csoli1138, ezen jót nevettem! :D :D

 

Szépen leírtad miért szeretem a TCW -t. :) Egyébként már sokszor elmondtam, hogy nekem a TCW csak kiegészítés a filmekhez. Általa többé válik a világ és a szereplők is. Mélységet kap a klónháború. Visszanézve mennyire szegényes már, hogy az EPII végén elkezdődik az EPIII elején meg véget ér? Alig volt súlya. A TCW által már van. Láttuk mennyien haltak meg, és mik történtek ezen időszak alatt. Ez nekem minden pénzt megér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"I think that the character development that you saw this season is going to pay off next season, more than it has in any other season. We introduce several ideas about Ahsoka and where she's going. Ahsoka has a huge year next year. And I think people who have been loyal to the show and have watched it since the beginning and watched this kid grow up, there are definitely things that are going to happen to her next year that change her forever as a character, relating to the other characters especially. So that's going to be a big deal. Lux Bonteri will come back."

 

Valaki lefordítaná ezt nekem? :)

Parancsolj:

 

"Úgy vélem a karakter fejlődés amit ebben az évadban láttunk, tovább fog haladni a következő szezonban, jobban mint ezelőtt bármikor. Ahsokával kapcsolatban be fogunk mutatni jó néhány ötletet, amik megmutatják majd merre is halad a lány sorsa. Ahsoka hatalmas lesz az ötödik évadban. Azt gondlom, hogy azok az emberek akik lojálisak a show -hoz és a kezdetektől velünk vannak láthatják ahogy ez a kölyök felnő. Sok olyan dolog fog történni vele, ami örökre megváltoztatja őt, főleg mint karaktert, és főleg a többi szereplőhöz való viszonyát. Szóval tényleg nagy dolgok várhatók. Lux Bonteri vissza fog térni."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, mi lesz az a "sötét döntés", ami megváltoztatja, mint karaktert, és a többi szereplővel való viszonyát. Bár túl sokféleképp nem lehet értelmezni, ha az utolsó mondat konkrétan ehhez az infóhoz tartozik. Az interjúban szó volt itt Bo-Katanról, Vizsláról is, úgyhogy lehet, hogy Luxot is csak felsorolásszerűen említették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, azért nem adtak meg minden választ.

Revan. Kicsit javulhatna a szövegértelmezésed, mert az botrányos ami most van. :) Amiket a srác írt, azokra kaptunk választ az utolsó két részből. Vagy szerinted nem?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan. Kicsit javulhatna a szövegértelmezésed, mert az botrányos ami most van. :) Amiket a srác írt, azokra kaptunk választ az utolsó két részből. Vagy szerinted nem?

Na, akkor mire kapzunk válsazt? Ecseteld a botrányos felfogásomnak. :D

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köztük én sem. Egy kettévágást hogy lehet túlélni??? Miután leért az akna aljára, fogott egy technokolt, és összeragasztotta magát? :yeah:

Válasz 1: Nem ragasztotta össze magát technocollal, hanem kapott egy mű alsó testet.

 

És hol volt az azt követő tizenakárhány évben? :?

Lotho Minoron.

 

 

Ennyi elég Revan? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon fogjuk látni a jövőben Zillo klónjait mert ugye Palpatine azt parancsolta az orvosnak a 2x19-ben hogy klónozza le őt.

Én számítok egy Return Of The Zillo Beastre, kár lenne egy ilyen lehetőséget kihagyni, bár sokkal többet nem tudnának belőle kihozni, mint eddig. Zillo jön és romba dönt mindent, majd likvidálják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.