Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Akkor ezen személyek nem tekinthetők sw-rajongónak."-Frenkie

"Az, hogy ki tekinthető igazi Star Wars rajongónak nem igazán lehet meghatározni"-Revan

 

Ki rajongó és ki nem?...

Én ismerek olyan házaspárt, -közülük a hölgy az unokatestvérem, akitől a rajongásomat eredeztetem-, akiknek valódi festmény van a falán egy ep 6-os űrcsatajelenet és nem 2 ft-ot fizetett érte a művésznek mikor rendelte.

Tele a hobbiszoba sw cuccal. Carrie Fisher által dedikált kép a polcon keretben, eredeti filmkocka a Baljós Árnyakból amerikából rendelt vhs díszdobozból meg ilyenek.

És a 3. részt nem látták moziban, 2004 -óta 3 gyerek lett, vállalkozás, költözködés stb.

A tcw-t messzire kerülik, netes fórumokra és egyéb programokra sem járnak, hivatkoznak időhiányra, gyerekekre, satöbbire, amit nem minden estetben értek meg, de ettől függetlenül egy percre sem kételkedem rajongói mivoltukban. Sokféle van belőlünk (is)..

 

Nem akarlak megsérteni, de ők már nem rajongók. Elmentek a család, vállalkozás felé. A nincs idő csak kifogás. Megunták. Ennyi.

 

Igen nekem van egy elképzelésem ki a rajongó. Aki a hivatalost nem fogadja az biztos nem, aki utálja a prequelt azt kitagadnám. De ez csak szerintem van. Ezen személyek véleménye abszolút nem érdekel(sőt idegesít), nem keresem a társaságukat, nem is érdejeknek. Mert nem lehetne velük érvekkel vitázni.

Nyilván ők rajongóknak tartják magukat de ha egy ilyen ide betévedne elszabadulna a pokol. Lsd Flóribá. Ody jól írta máshol és egymás között beszélgethetnek.

Az meg elég szomorú lenne hogy itteni tag nem fogadná el hogy hivatalos a TCW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb négy Emmyre jelölték a sorozatot!

És egyet már egy hete meg is nyert, méghozzá "Outstanding Individual Achivement in Animation" Chris Voy-nak, a "To Catch a Jedi"-on végzett munkájáért! Erről, hogy a csudában nem hallottunk eddig?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért szomorú, hogy véget kellett érnie, ahhoz, hogy megkapja a szakma elismerését. Azt például a mai napig nem értem, hogy a Transfromers Prime hogy a *****ban kapott 2011-ben Emmy-t az áttörő CGI animációjáért, a TCW-t meg még csak nem is nevezték?!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Brent Friedman elhintett némi infót a 6-7-8. évados munkájáról...

 

- A tervek szerint 8 évados lett volna a sorozat.

- A 8. évad végéig bezárólag minden részt megírtak.

- A leendő évadokban helyet kapott volna egy újabb király Yoda sztori.

- Az Echo szál 1. részének címe "The Bad Batch" lett volna, "A legjobb védekezés a támadás" nyitóidézettel.

- Az Echo szál 2. részének címe "A Distant Echo" lett volna, "A háborúkat nem szuper fegyverekkel nyerik, hanem szuper stratégiával." nyitóidézettel.

- A szál a 7. évad nyitánya lett volna, melyben szerepet kapott volna Rex, aki vonakodva vezette volna a liberális gondolkodású Klónkommandó egy egységét.

- A szál 4 részes lett volna, hasonló tónusú, mint az Umbara-arc.

- Megismertük volna az Anaxes és a Skako Minor bolygókat.

- Egy későbbi szálból fény derült volna rá, miként reagált Anakin Ahsoka Jedi Rendből való távozására.

 

 

10314741_666557930077288_6033416712292482424_n.jpg

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Egy későbbi szálból fény derült volna rá, miként reagált Anakin Ahsoka Jedi Rendből való távozására.

Na én erre különösen kíváncsi lettem volna. Disney, Disney, Disney... :45:

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzanak.... Echo meg. :o

 

Indiana! A Netflixre a rendezői változatok mentek ki!

 

Na! És ti láttatok már belőle? Pl különösen érdekelne, h vajon rendezőiben benne van-e a Mortis-trilógiban Revan és Bane, meg hát máskor is voltak nyalánkságok, amik sajnos a vágóasztalon végezték. Na, de arról már tényleg nem beszél senki, hogy vajon a rendezői változatok számítanak canonnak, vagy az eredetileg sugárzottak. Mert el tudom képzelni, h most ezek a rendezőik omnibus-szerű funkciót látnak el.

 

Awwww de jó lenne, ha ezeket az el nem mesélt TCW történeteket legalább képregény, v könyv formájában láthatnánk (milyen ütős kezdés lenne a Marveltől!). Mondjuk engem elsősorban a Cad Bane-Boba szál vonzott, mert a fejvadász sztorit nagyon nem zárták le, de sztem a Boba Fett film miatt esélytelen, h ezt megkapjuk. Ahsoka és Rex további sorsa is érdekelne, de abban szinte biztos vagyok, hogy előbb-utóbb megtudjuk, mi történt velük. Sajnos így nagyon a levegőben lóg a sorozat vége :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na! És ti láttatok már belőle? Pl különösen érdekelne, h vajon rendezőiben benne van-e a Mortis-trilógiban Revan és Bane, meg hát máskor is voltak nyalánkságok, amik sajnos a vágóasztalon végezték. Na, de arról már tényleg nem beszél senki, hogy vajon a rendezői változatok számítanak canonnak, vagy az eredetileg sugárzottak. Mert el tudom képzelni, h most ezek a rendezőik omnibus-szerű funkciót látnak el.

 

Nekem megvannak eredeti BD -n az évadok, amikben ugye a rendezői változatok szerepelnek. De ne gondolj sokra... Igazából pár mondat többletek, esetleg egy hosszabb snitt. Ennyi a plusz. Természetesen nincs benne a Mortis trilógiában se Revan se Bane.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.