Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt jó tudni. :) De tényleg meglepő ez az Utapaus cucc, kíváncsi is lennék rá márt láthatóan minden megvolt már, csak az animálás hiányzott. Mindenesetre belenézve így is lehet élvezni. Remélem gyorsan felteszik a youtube -ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meglepően jó részek még így is (legalábbis az a kettő amit láttam). Van benne TPM, és még John Woo (Equilibrium?) utalás is, plusz előkerült Boba fegyvere a ESTB-ből és elkezdték magalapozni a

Halálcsillagot

, arról nem is beszélve, hogy az Anakin Obi-Wan páros talán itt működik legjobban az egész sorozatban.

 

Egyedül az animáció az, ami hiányzik, mert a zene és a szinkron is kifogástalan

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de mennyire számítanak ezek kánonnak. Mert ezek még így is csak nem megjelent történetek. Nem befejezett epizódok, nem képregények, nem könyvek, csupán "vázlatok". Azért nehogy átessenek a kánonló túloldalára, hogy - költői túlzással élve - már a koncepció rajzok is kánonnak számítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fent van az Utapau arc négy része. Belenéztél? :) Az szerintem simán tekinthető a sorozat részének. De a Legaxy videóban el is mondják, hogy ezek a kimaradt sztorik. A SOn of Dathomir is kánon, mint ahogy az említett kettő mű is az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az elején lévő "bölcsességek" elég furcsák.

 

Vázlatnál többek, hiszen a finom animációt leszámítva teljesen kész vannak. Olyan ez, mint amikor egy autót nem sokkal a vége előtt leveszel a gyártósorról és még nincsenek benne a kényelmi funkciók. Az üzletben panaszkodnál, ha ezt próbálnák meg rásózni, de attól az még egy működő autó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkaptuk az Utapau szálat animaticsban. Ilyen se volt még. :D Egyébként volt ilyenről szó? Mármint Utapau szálról? Én nem emlékszem rá.

Magáról a szál tartalmáról nem volt szó, de egy jelenetet már korábban megmutattak belőle, hang nélkül:

 

Itt egy érdekes videó, amiben Filoni a SW történetek alkotásáról beszél:

 

http://vimeo.com/54629896

 

35:37-nél mutatnak egy kezdetleges jelenetet, amiben Anakin és Obi-Wan a tábortűznél ülve beszélgetnek. A neve pedig "cw602_campfire_clip_mos", szóval ez egy jelenet a 6. évad 2. részéből, amit a bónusz tartalomban talán még látni is fogunk! :)

Nem tudom, hogy szándékosan-e vagy sem, de itt Anakinék már teljesen úgy néznek ki, mint az Ep. III-ban. Nincs rajtuk semmilyen páncél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magáról a szál tartalmáról nem volt szó, de egy jelenetet már korábban megmutattak belőle, hang nélkül:

 

De kár érte. Sóvárogva nézek minden képkockát...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja... kedves gesztus, ugyanakkor ezt minek kellett?

Bármennyire is várom a Rebelst, egyre fájóbb a tudat, mi minden várt volna még ránk a TCW keretében. Mintha a Rebels debütálása nem ért volna rá a TCW kifutása után.

 

Ezzel én is abszolút így vagyok, látva ezt és korábban a Son of Dathomirt mindig összeszorul a szívem, hogy milyen jó lett volna ezeket rendesen a sorozat részeként látni. Bármennyire is tökéletes lezárása a TCW-nek a Yoda-szál és bármennyire is örülök ezeknek, nagyon méltatlanul bántak ezzel a fantasztikus sorozattal. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fent van az Utapau arc négy része. Belenéztél? :) Az szerintem simán tekinthető a sorozat részének. De a Legaxy videóban el is mondják, hogy ezek a kimaradt sztorik. A SOn of Dathomir is kánon, mint ahogy az említett kettő mű is az.

De a Son of Dathomir egy befejezett és hivatalosan kiadott képregény lett, nem ilyen félkész alkotás. Ezt azért kánonnak venni szerintem durván igénytelenség. Ennyi erővel akkor most vegyük kánonnak a félig sem befejezett kivágott jeleneteket, meg mondjuk Lucas ás Abrams jegyzeteit, a storyboardokat, ezek mind egyazon szinten vannak ezzel a félkész cuccal. Érdekességnek tökéletesek és nagyon kedvesek, de számomra ezek ennyi, mocskosul nem kánonok. Fejezzék be és adják ki úgy, írják meg könyvben, rajzolják meg képregényben, készítsék el videojátékban, de így csak érdekességek, mint bármi, ami a BD vagy a DVD extra szekciójában van. Mert ha ezek kánonok, akkor a Disney és a Lucasfilm kenje a hajára az új kánonszintjét, mert innentől kezdve minden sz*r annak számíthat - és kár volt az egész Legacy-mizériáért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Son of Dathomir egy befejezett és hivatalosan kiadott képregény lett, nem ilyen félkész alkotás. Ezt azért kánonnak venni szerintem durván igénytelenség. Ennyi erővel akkor most vegyük kánonnak a félig sem befejezett kivágott jeleneteket, meg mondjuk Lucas ás Abrams jegyzeteit, a storyboardokat, ezek mind egyazon szinten vannak ezzel a félkész cuccal. Érdekességnek tökéletesek és nagyon kedvesek, de számomra ezek ennyi, mocskosul nem kánonok. Fejezzék be és adják ki úgy, írják meg könyvben, rajzolják meg képregényben, készítsék el videojátékban, de így csak érdekességek, mint bármi, ami a BD vagy a DVD extra szekciójában van. Mert ha ezek kánonok, akkor a Disney és a Lucasfilm kenje a hajára az új kánonszintjét, mert innentől kezdve minden sz*r annak számíthat - és kár volt az egész Legacy-mizériáért.

A youtube videóban Hidalgo azt állítja, hogy azért így adták ki, mert úgy érezték, hogy Matt Lanter és James Arnold Taylor alakítását nem suvaszthatják el egy képregény vagy egy regény kedvéért. Ebben szerintem teljesen igaza volt, és egy motion-comicnál vagy rádió-drámánál azért mégiscsak jobb volt így megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Son of Dathomir egy befejezett és hivatalosan kiadott képregény lett, nem ilyen félkész alkotás. Ezt azért kánonnak venni szerintem durván igénytelenség. Ennyi erővel akkor most vegyük kánonnak a félig sem befejezett kivágott jeleneteket, meg mondjuk Lucas ás Abrams jegyzeteit, a storyboardokat, ezek mind egyazon szinten vannak ezzel a félkész cuccal. Érdekességnek tökéletesek és nagyon kedvesek, de számomra ezek ennyi, mocskosul nem kánonok. Fejezzék be és adják ki úgy, írják meg könyvben, rajzolják meg képregényben, készítsék el videojátékban, de így csak érdekességek, mint bármi, ami a BD vagy a DVD extra szekciójában van. Mert ha ezek kánonok, akkor a Disney és a Lucasfilm kenje a hajára az új kánonszintjét, mert innentől kezdve minden sz*r annak számíthat - és kár volt az egész Legacy-mizériáért.

Minek a hiszti? A Legacy -ban benne van eleve, hogy ezek a sorozat befejezése utáni cuccok. Az Utapau kánon nem hiszem, hogy az SW lényegét változtatná meg, szóval nem értem ezt a heves indulatot. Egyébként is van benne eddig egy képregény egy könyv meg egy majdnem kész sztoriszál. Ettől ne dőljön már össze a világ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még ha a történet esetleg jó is (nem tudom, egyelőre nem lestem meg a videókat), én akkor sem támogatom, hogy a most kiadott anyag kánon legyen, hiszen akár veszélyes precedenst is teremthet. A megszokott mód szerint kiadott vagy jövőben kiadni készülő könyvekkel/képregényekkel összehasonlítani szerintem csúsztatás.

 

Ennyi erővel pálcikaembereket is megrajzolhattak volna, a bevett szinkronhangok felhasználásával meg mondhatjuk, hogy csak a történet számít, tehát canon. Szóval a most kijövő anyagot én inkább csak érdekességként fogom fel. Kaptunk a TCW-hez plusz anyagot, amit jól kibeszélhetünk, de nem hiszem, hogy célravezető lenne az új Disney-féle canon szintjére emelni ezt a félkész anyagot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek a hiszti?

Elnézést kérek, hogy Star Wars címszó alatt befejezett, kész, élvezhető anyagokat várok el. Mea culpa. Van azért egy szint, ami alább nem fogom adni, és ez az Utapaus félkész anyag rohadtul az alatt van. Extraként a BD-n helye van, a kánonban semmi keresnivalója. Ha neked az, hogy felszólalok az igénytelenség támogatása ellen, hiszti, hát lelked rajta.

 

Még ha a történet esetleg jó is (nem tudom, egyelőre nem lestem meg a videókat), én akkor sem támogatom, hogy a most kiadott anyag kánon legyen, hiszen akár veszélyes precedenst is teremthet. A megszokott mód szerint kiadott vagy jövőben kiadni készülő könyvekkel/képregényekkel összehasonlítani szerintem csúsztatás.

 

Ennyi erővel pálcikaembereket is megrajzolhattak volna, a bevett szinkronhangok felhasználásával meg mondhatjuk, hogy csak a történet számít, tehát canon. Szóval a most kijövő anyagot én inkább csak érdekességként fogom fel. Kaptunk a TCW-hez plusz anyagot, amit jól kibeszélhetünk, de nem hiszem, hogy célravezető lenne az új Disney-féle canon szintjére emelni ezt a félkész anyagot.

Száz százalékosan egyetértek!

 

A youtube videóban Hidalgo azt állítja, hogy azért így adták ki, mert úgy érezték, hogy Matt Lanter és James Arnold Taylor alakítását nem suvaszthatják el egy képregény vagy egy regény kedvéért. Ebben szerintem teljesen igaza volt, és egy motion-comicnál vagy rádió-drámánál azért mégiscsak jobb volt így megnézni.

Igen, ez jobban hangzik, mint hogy "nem volt kedvünk pénzt áldozni a befejezésére, nem akartunk megfizetni egy írót és/vagy rajzolót egy könyv vagy képregény elkészítéséhez." A mootion-comic és a rádió-dráma legalább kész mű lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen igénytelenség ember? Az lenne igénytelenség ha a sorozat ideje alatt így jött volna ki. Mivel azonban lelőtték, így ez egy kedveskedés a rajongók felé. Egy érdekesség. De mindegy is. Nem kell vele foglalkozni ha nem tetszik és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem volt kedvük pénzt ölni bele, akkor vajon miért kaptunk egy Son of Dathomir című képregénysorozatot és miért van készülőben a Dark Disciple könyv?

 

Szerintem amit mondtak egyáltalán nem áll messze a valóságtól, mert James Arnold Taylor és Matt Lanter valóban zseniális volt ebben a "részben".

Én élveztem, szóval nekem maga a sztori és amit a karakterek elkövettek benne, az kánonnak számít. A kivitelezés már más kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, inkább örüljetek, hogy legalább ilyen formában láthatjuk ezeket a részeket. Remélem, hogy a Blu Ray kiadásra felkerül valamennyi reel, természetesen így, 22 perces epizódok formályában. Én a fejvadászos szálra vágyom Boba miatt.

 

A Klónok Háborúja sorozatot pedig utólagosan is köszönjük MR GEORGE LUCAS. Minden más, amit a ló a hátsó lába között hord, az pedig legyen a Disney cég jussa egészben és farba integrálva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy érdekesség. De mindegy is. Nem kell vele foglalkozni ha nem tetszik és kész.

Ebben nem is lesz hiba. Ha majd hétfőn hazamentem, megnézem őket - mobilnetről az sw.com videóit behozni kész önsanyargtás - aztán bekerül a többi BD-extra közé. Ez így nekem nem jön be. Pláne bosszantó, hogy simán befejezhették volna és kihozhatták volna TV-filmként X hónap múlva, vagy jövőre. A Netflixen elfért volna, ráadásul a Marvel-nél is pénzeli a Disney a sorozatok mellett a X időnként kijövő TV-filmeket. Ilyenek várnék, nem félkész cuccokat. Sokkal jobb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben nem is lesz hiba. Ha majd hétfőn hazamentem, megnézem őket - mobilnetről az sw.com videóit behozni kész önsanyargtás - aztán bekerül a többi BD-extra közé. Ez így nekem nem jön be. Pláne bosszantó, hogy simán befejezhették volna és kihozhatták volna TV-filmként X hónap múlva, vagy jövőre. A Netflixen elfért volna, ráadásul a Marvel-nél is pénzeli a Disney a sorozatok mellett a X időnként kijövő TV-filmeket. Ilyenek várnék, nem félkész cuccokat. Sokkal jobb lenne.

 

Igazad van, elég gáz, hogy nem fejezték be. Illetve már az szégyenteljes indítás volt, amilyen sunyi és otromba módon kaszálták a sorozatot. Gondolom nem is az OT éra előretörése volt a kizárólagos ok, hanem az egyéb cégek kigolyózása. (Cartoon Network és társai) Gondolom volt valami kizárólagos jog, hogy a CN adhatja majd le a 6. évadot, ha az elkészül. Persze nem tudom biztosan, csak gondolom, hogy ez nem tetszett a Disney fejeseknek, ha már volt saját csatornájuk, hogy nem vihetik át a sorozatot. Lehet, hogy a sugárzás jogát már előre értékesítette a Lucasfilm és talán ebből az okból lett töröve. Talán nincs igazam, talán igen....mindegy is, a lényeg, hogy bizonyára pénzügyi alapja volt a döntésnek, mert az meglehetősen karcsú érv, hogy a Rebels miatt nem tudták befejezni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig el vagyok ájulva, hogy az első két évadot tartod a legjobbnak..Dehát ízlések és ... :)

Megjegyezném, hogy animációt, képi világot tekintve nálam nem az első, hanem az utolsó kettő évad viszi a pálmát. 8) Ugye évadról-évadra fejlődött az animáció.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

..gyárekek'.. hát keresm az új részt a Rebels-hez és mit írok be zsigerből a torrent keresőjébe: star wars the clone w...s01e03

És első blikkre még meg is örültem a sok találatnak..

Hiába, nem egy-két év berőgződést kell kiírtani az ujjaim rutinjából..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Azt azert most hozzatennem,hogy (most,hogy eloszor latom a sorozatot) a nyomaba nem er a Rebels!

A TCW-nek annyira SW hangulata van...a tortenetek is komolyabb hangveteluek!Maga a kepi vilag is sotetebb,sejteti magat a kovetkezmenyeket(Koztarsasag bukta).

Sok storyra mondanam,hogy nem epp gyerekeknek valo.

 

Es igy bizony friss elmenykent...hat a Disney fele Rebels egy tipikus gyerekeknek ,szep ,csupa happy end, rozsaszin mese....

 

Tenyleg igy frissen a TCW-hez kepest!

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.