Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy kis megerősítés:

 

"Due to not wanting to lose my job I can't reveal how I know of this information but here it is

 

In 2016 we're going to get atleast two new TCW arcs as a story reel and as a comic to coincide with Ahsoka's reappearance in Rebels and her upcoming fight with Vader *First is the Ahsoka Underworld Arc (Has not been officialy named yet) and it has production nr. 605-608 and will be released as a story reel on starwars.com

 

*Then we're going to get a 5 issue miniseries made my Marvel Comics named Star Wars : The Invasion of Mandalore. The fourth episode was split into 2 issues since it was very action and story packed.

 

 

•With Season 6 the way it is, and the Bad Batch being the Start of Season 7, there should be at least one arc or 3+ episodes before it that haven't been released, if all seasons are 20 eps each.

 

 

•As far as I was aware, the Ahsoka Underworld arc (Which they showed a clip of at the Legacy Panel at Celebration) was never completed. "

 

 

és egy érdekes megjegyzés:

 

Well, rumor has it that Cad Bane was going to die in the arc. And if he's going to be in Rogue One as well, then there's a little problem there.

 

És az én megjegyzésem:

 

Még 2 éve kötöttem az ebet a karóhoz, hogy Boba Fett a TCW-ben kapta volna meg a páncélját. Erről már láttunk reelt (Dooku grófot próbálja elfogni), ugyanakkor felidézném azt a meg nem erősített információt is, hogy az arc Boba Fett és Cade Bane Slave 1-nél történő valamilyen búcsúzásával zárult volna. Legalábbis az akkor levetített klip tanúsága szerint Cade Bane nézte volna, amint a már páncélt viselő Boba felmegy a Slave 1 rámpáján és elrepül a végtelenbe. Persze lehetséges, hogy csak az egyik közbenső epizód záróképe lett volna, tehát Cade Bane akár el is halálozhatott a történet végén.

 

És nem elfelejteni, hogy Boba Fett animációját korábban már el is készítették a részekhez!

 

Boba-Fett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Boba-Fett-02.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

•As far as I was aware, the Ahsoka Underworld arc (Which they showed a clip of at the Legacy Panel at Celebration) was never completed. "

Ez érdekes akkor úgy adják ki majd hogy közben kész se volt. Vagyis akkor animációt is le kell gyártani hozzá. Én bízok abba hogy lehet hogy ha vették a fáradtságot hogy újra legyártsák akkor lehet hogy normális minőségbe dobják fel egy fajta web sorozatként. Mert gondolom azért akarjak kiadni hogy építsék Ahsoka karakterét és a Rebelses karakterének egy eredet storyt adjanak. És Boba Fett is lehet hogy ezért jön be újra a képben mert lehet hogy ő az top secret karakter aki bejön a második évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé. Ez a Boba kép túl részletes még a TCW -hez mérten is. Biztos, hogy abból van?

 

Én úgy tudom ez a Boba kép a The Force Unleashed II-höz készült. A TCW-os mandalori sisak nézőkéjénél nem ilyen lekerekített az ív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom ez a Boba kép a The Force Unleashed II-höz készült. A TCW-os mandalori sisak nézőkéjénél nem ilyen lekerekített az ív.

 

A korábban beszúrt képen a TCW-hez készült Boba látható, az alábbi képen pedig a TFU2-höz készült Boba.

 

force-unleashed-2.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy végül Ahsoka TCW-s sztorijában is rákerül a pont az i-re. Ha valami, akkor az ő történetéről ordított a legjobban, hogy még van mit megmutatni.

Szerintem naplementébe elsétálás egy jó lezárás minden meg volt magyarázva és le is volt zárva. Másképp nehezen lehet feltenni i-re a pontot. Azzal nem hogy Coruscanton alvilágában tevékenykedik. Hirtelen csak egy dolog jut eszembe ahogy elvileg le akarták zárni a TCW-t hogy Ahsoka szemszögéből látjuk az EP III eseményeit és előrevetítik Ahsoka sorsát. Ezt viszont nagyon megnézném. Nálam ez lenne az i-re pont.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Port.hu-n néztem a műsorújságot ott még sehol nem szerepel klónok háború sorozat.

Hàt ez az... Mert hozza itt Rocsev a jó híreket, de az ember mindig szívesen làt hivatalos megerősítést is mondjuk dàtummal.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a baj a TCW szinkronnal? Szinte az összes filmes szinkron áthozták. Majd sztem TCW topikban válaszolj.

Az dicséretes, hogy visszahozták a mozis hangokat (szerződésük van a színészeknek) de valahogy nekem nem állt össze az egész. Ráadásul volt benne nem egy következetlenség is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes módon én TCW-t jobban szeretem szinkronosan pedig általában eredeti nyelven nézem a filmeket meg a sorozatokat. Valamiért nekem a legtöbb karakter jobban bejön szinkronnal különösen Obi-Wan, Ahsoka, Dooku az angol Yoda kifejezetten nem tetszik. A mellékkarakternél érezni hogy az angol jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg utalás arra, hogy a ferdítő a búcsúban lőtte a nyelvvizsgáját. Pl.: Jedi starfighter -> Jedi harcász. :facepalm:

Engem sokkal inkább zavartak az olyan hülyeségek, mint amikor a "Storm over Ryloth"-ban Anakin azt mondja, hogy "Nem várakoztathatjuk tovább a twi'lekeket" úgy ferdítették, hogy "Nem várhatunk tovább a twi'lekekre." Meg a "Children of the Force" szintén Anakin "A gungan kisgyerek sikoltott"-jából gungan kisfiú lett. :facepalm: Ráadásul nem tudom mi történt a színészekkel, de amilyen jó Anakin és Ahsoka volt Mózer Károly és Molnár Ilona a kezdetekben, a későbbi évadokban éppolyan pocsék teljesítményt nyújtottak. Ahsoka távozása a Rendből például szerintem egész egyszerűen nézhetetlen magyar szinkronnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sokkal inkább zavartak az olyan hülyeségek, mint amikor a "Storm over Ryloth"-ban Anakin azt mondja, hogy "Nem várakoztathatjuk tovább a twi'lekeket" úgy ferdítették, hogy "Nem várhatunk tovább a twi'lekekre." Meg a "Children of the Force" szintén Anakin "A gungan kisgyerek sikoltott"-jából gungan kisfiú lett. :facepalm: Ráadásul nem tudom mi történt a színészekkel, de amilyen jó Anakin és Ahsoka volt Mózer Károly és Molnár Ilona a kezdetekben, a későbbi évadokban éppolyan pocsék teljesítményt nyújtottak. Ahsoka távozása a Rendből például szerintem egész egyszerűen nézhetetlen magyar szinkronnal.

Ilyen messzire én már nem jutottam a leferdített epizódokkal, de szomorúan látom, hogy a helyzet csak romlott. :roll::(

 

Ha már szinkron... Ez halál komoly? :o

Úgy hangzik, mintha azt mondaná, de nem azt mondja. Jó magyarosan azt mondja, hogy "tartsd meg, tartsd erősen." Szóval nem csak az angol nyelvvizsgát, de a nyelvtan érettségit ugyanott lőtte... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg "Hurry, Commander Wolffe!" hangzik el. Hogy ebből miért nem maradhatott "Siessen, Wolffe parancsnok!", azt nem értem, föleg mivel Plo Koon egyike azon karaktereknek, ahol még a "lip sync"-re sem kell nagyon odafigyelni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul nem tudom mi történt a színészekkel, de amilyen jó Anakin és Ahsoka volt Mózer Károly és Molnár Ilona a kezdetekben, a későbbi évadokban éppolyan pocsék teljesítményt nyújtottak. Ahsoka távozása a Rendből például szerintem egész egyszerűen nézhetetlen magyar szinkronnal.

Emlékszem pedig, amikor a The Wrong Jedi először jött ki szinkronosan, akkor nem kapott ilyen kritikát... tehát ízlések és pofonok.

 

Én egy pár hónapja néztem végig a TCW-t szinkronosan, kronológiai sorrendben, a filmekkel együtt és szerintem Mózer Károly és Molnár Ilona teljesítménye egyáltalán nem változott. Max annyi, hogy az 5. évadra már mindketten megpróbáltak mélyebb hangon beszélni. (Mózer nyilván igazodni próbált Matt Lanterhez, habár szükségtelenül.)

 

Azt viszont észrevettem, hogy Anger Zsolt mintha a The Lawless-ben meg lett volna fázva. :D A poén az, hogy az eredeti verzióban James Arnold Taylornak is volt valami betegsége, de ő ettől függetlenül remek alakítást nyújtott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.