Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bármennyire is imádom a Rebelst és várom az ep7-et, a TCW elkaszálása egy örök tüske marad. Nagyon jó lenne ha legalább néhány már előkészületben lévő nem bemutatott történetszálat később megkapnánk végleges formában. Jó, hogy kijönnek ezek képregényekben és könyvekben, de azért ez mégiscsak képernyőn lenne az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan szeretik a sorozatot. Mi sem bizonyítja ezt jobban mint hogy mostanában aktívabbak a TCW -s topiok mint a Rebels szekció...

 

Nem véletlenül van ez így. A TCW 6 évadnyi része sokunk kedvence lett, megkockáztatom, hogy vagyunk egy páran, akik talán jobban szeretjük, mint a mozifilmeket. A Rebelsből meg sajnos kevés rész van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom, hogy a TCW nagyon sokat hozzáadott a filmekhez. Múlt héten végeztem a Star Wars maratonommal és 6 évad, plusz az Utapau szál után közvetlenül megnézni A Sith-ek bosszúját... hát eléggé szívfacsaró élmény volt. Először Anakint sajnáltam, de aztán Obi-Want még annál inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Jó hírek a Celebration Anaheim kapcsán:

 

The Untold Clone Wars with Dave Filoni and Pablo Hidalgo

Thu. April 16| 3:30 PM - 4:30 PM | Digital Stage – Sponsored By RealD

 

The Clone Wars continue... exclusively for audiences at Star Wars Celebration. Supervising Director Dave Filoni and Pablo Hidalgo of the Lucasfilm Story Group present an inside look at unproduced Star Wars: The Clone Wars episodes from beyond the Lost Missions. See never-before-seen concept art, work-in-progress animation and pages from Filoni's sketchbook that illuminate these untold tales from the acclaimed animated series.

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hét(!!!) Emmy díjra jelölték a sorozat befejező évadát.

 

Outstanding Special Class Animated Program

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Executive Producer: George Lucas

Supervising Director: Dave Filoni

Producer: Cary Silver

Line Producer: Athena Portillo

 

Outstanding Performer in an Animated Program

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Mark Hamill as Darth Bane

 

Outstanding Writing in an Animated Program

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Writer: Christian Taylor

 

Outstanding Directing in an Animated Program

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Supervising Director: Dave Filoni

Directors: Brian Kalin O’Connell, Danny Keller, Steward Lee

 

Outstanding Sound Mixing – Animation

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Production Mixer: Cameron Davis

Re-Recording Mixer: David Acord Foley Mixer: Frank Rinella Scoring Mixer: Mark Evans

 

Outstanding Sound Editing – Animation

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Supervising Sound Editor: Matthew Wood

Sound Designer: David Acord Music Editor: Dean Menta Sound Editors: Jeremy Bowker, Steve Slanec Foley Editors: Andrea Gard, Kevin Sellers Foley Artists: Dennie Thorpe, Jana Vance

 

Outstanding Music Direction and Composition

 

Star Wars: The Clone Wars

 

Composer: Kevin Kiner

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felhívás! Keresem azt a vállalkozókedvű emberkét aki lementené a TCW 4-5-6 évadok concept rajzait az sw.com -ról. Sokat segítene vele az illető. Annyi lenne a feladat, hogy részenként mappába rendezni az artokat és elküldeni nekem. Innen szedhetőek le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tessék. Lehet szomorkodni. :P

 

Ja és itt egy jelenet az egyik be nem fejezett epizódból:

 

http://www.youtube.com/watch?v=L6937P5ZoZE

 

Tegnap volt még több is, csak azok valamiért mára eltűntek.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amúgy nem értem, mi ez az utálat ami a Vongokat övezi, szerintem a dizájnjuk, főleg a hajóik tök menők voltak, bár igaz én csak olyan sztoriban találkoztam velük (Legacy) ami az ő érájuk után játszódik és csak a hagyatékuk látszott.

 

Szerintem a közlemény legérdekesebb része, amit itt senki nem emelt ki, hogy az utolsó epizód az EP3-al futott volna párhuzamosan és túl ment volna rajta és megtudhattuk volna belőle, mi lesz Ahsoka sorsa a háború után.

 

Nagyon remélem legalább a Marvel áldoz egy képregénysorozatot a TCW lezárására. Leginkább a konceptek közül a jedi Templom alatti ősi sith szentélyes sztori érdekelt volna (erre amúgy a Tarkin c. regényben is van utalás)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rongyosra koptatott sci-fi klisék (darkos, mindenkit leigázó, überfaj). Hála égnek, hogy -egyelőre?- nem kerültek be. A designjuk is borzasztó. Teljesen SW idegen, ami ha új lenne nem lenne probléma, de egy rakás ilyen létezik már más világokban. Jobban megnézve mintha a Galaxy Quest cimű paródából léptek volna ki.

Sajnos az a baj, hogy ha egy franchise nagyon sokáig él akkor előbb-utóbb eszébe jut valakinek, hogy kezdjük el más fikcionális világok elemeit másolni, amivel sajnos pont a bőviteni kivánt franchise-t teszik tönkre. Ha még sokáig fut az SW valszeg valaki újra elő fogja venni ezt az ötletet. Nálam az lesz a szirénzó jel hogy a szakik kezdenek kiégni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy kicsit több infó és vázlatrajz az el nem mesélt történetekről.

 

Szerintem a közlemény legérdekesebb része, amit itt senki nem emelt ki, hogy az utolsó epizód az EP3-al futott volna párhuzamosan és túl ment volna rajta és megtudhattuk volna belőle, mi lesz Ahsoka sorsa a háború után.

 

Nagyon remélem legalább a Marvel áldoz egy képregénysorozatot a TCW lezárására. Leginkább a konceptek közül a jedi Templom alatti ősi sith szentélyes sztori érdekelt volna (erre amúgy a Tarkin c. regényben is van utalás)

Dettó.

 

Egyébként az EU-ból nem csak a Vongok szerepeltek volna, hanem ezek a KOTOR-ból származó lények is:

 

CCv4vkzUUAAEeb7.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány további jelenet a befejezetlen részekből.

 

Ventress találkozik Quinlan Vosszal

http://www.youtube.com/watch?v=l5mumsqnozc

 

Bad Batch a Kashyyykon

http://www.youtube.com/watch?v=ksIbQVf3jck

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.