Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Darth Sky írta:

Gondolom ez spoileres lenne avatarnak. Pedig állati! :D 

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Miért ne? Hivatalos kép, valószínűleg elég sok helyen meg fog jelenni ezután.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Szerintem beleférne.

 

Nem hittem volna, hogy Ahsoka visszatér a rendbe! Nekem ez a legnagyobb meglepetés az egészben. A Rebelsig csavarni fognak még egyet rajta. :o 

Kérlek, olvassátok már el legalább az Ahsoka könyvet. Akkor nem nekem kell erre válaszolni, és nem leszek leb*szva, mert évek óta köztudott dolgokat spoilerezek el. :evil: Amúgy nem lesz itt semmiféle csavar. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na erre azért én is elő bújok!

Szuper jó volt a panel, nem számítottam rá, hogy ennyi kész klippet kapunk! Ami nagyon feltűnt az az animáció, mert atyaég, de gyönyörű! Felveszi a versenyt az Így neveld a Sárkányod 3-al, pedig az nagy szó, mert még a Lost Missions sem érte el a korabeli CGI animációs mozi filmek szintjét, a HTTYD3 pedig szerintem a műfaj eddigi csúcsa. Hol van ez már attól a filmtől, amire azt mondták, hogy "baltával faragott"? Ha volt valami haszna annak a '13-as kaszának, akkor ez az.

Nagyon várós. Ha más még nem jelentkezett be rá, akkor lehet vállalom a fordítást (a Bad Batch már úgyis meg van :P). De persze streaming servicere megy, úgyhogy lehet, már fordítottan fogjuk kapni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Én nem állok Werebazs útjába. :) Elvagyok a Resistance fordításával. 

Különben is, ma voltam a Tanácsban és ott azt mondták, hogy: "Már van egy sorozatod, Darth Sky, nem fordíthatsz egyszerre kettőt!" :P  

Köszi és :lol2:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Werebazs Akkor nyitva a lehetőség. 

 

Egyelőre nem ígérem, hogy tuti vállalni fogom, mert elég húzós a egyetem,  de remélem menni fog. A mostani vizsgaidőszak végén már biztosabban fogom tudni mennyire kell majd jövőre tepernem, hogy ne tegyenek ki. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez a TCW panel volt számomra a Celebration fénypontja. :rock: Bevallom, meg is hatódtam közben. Jó volt újra együtt látni a szinkronszínészeket. :) Filoni nagyon bőkezű volt és hálám üldözze érte! :) Meg eleve azért is, hogy visszahozták a sorozatot egy befejező évadra. Ezzel bennem betöltötték azt a tátongó űrt, ami anno a kasza után keletkezett, még ha csak 12 részt is kapunk.

 

Tehát akkor a következő sztorikat kapjuk meg: The Bad Batch, Ahsoka's Walkabout és a The Siege of Mandalore, egy-két változtatással.

 

A Bad Batchben lesz a legkevesebb változás, mivel csak befejezték a sztori meganimálását:

 

 

Az Ahsoka's Walkabout-ban az alapfelállás ugyanaz, mint korábban: A történet azzal fog foglalkozni, hogy Ahsoka hogyan alkalmazkodik a Jedi Renden kívüli normál élethez a coruscanti alvilágban. A különbség annyi, hogy az eredeti verzióban Ahsoka a két nővér helyett egy Nyx Okami nevű, Han Solo-beütésű fiúval találkozott volna és lett volna köztük egy John Hughes-féle tinifilmeket idéző szerelmi szál.

 

 

 

E mellett Ahsoka tervezett új ruháját is lecserélték:

 

p17-part2-adult-chart-1024x608.jpg

 

clone-wars-swcc-ahsoka-jumpsuit2-1024x57

 

A Siege of Mandalore-ból mutatott még befejezetlen jelenet alapján úgy tűnik ez a sztori sem fog sokat változni. Filoni már 2016-ban mutatott concept artokat a jelenetről és elmesélte miről szólt volna. Meg is siratta Ashley Ecksteint. :D Nem alaptalanul.

 

ahsoka-untold-tales-siege-of-mandalore-0

 

ahsoka-untold-tales-siege-of-mandalore-0

 

 

Jó látni ezt meganimálva. :)

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a panel! Élmény volt hallgatni, ahogy a színészek a történeteiket mesélték és Filoni csak fogta a fejét. :D

 

És azok a jelenetek! :o Látszólag tényleg más csapat csinálta ezt az évadot, a fények mintha másabbak lennének. És dátumot se mondtak, ami egybevág a 2020 -as premierrel? Ez is hetente fog jönni? Remélem. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 15. - 17:46, Bence1997 írta:

Nagyon jó volt a panel! Élmény volt hallgatni, ahogy a színészek a történeteiket mesélték és Filoni csak fogta a fejét. :D

 

És azok a jelenetek! :o Látszólag tényleg más csapat csinálta ezt az évadot, a fények mintha másabbak lennének. És dátumot se mondtak, ami egybevág a 2020 -as premierrel? Ez is hetente fog jönni? Remélem. :yes:

Álljunk meg egy szóra! Ez nem idén lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Álljunk meg egy szóra! Ez nem idén lesz?

Ha lecsendesíted az elméd, látni fogod, hogy csak az év második felében érkezhetne, ami már így is eléggé sűrű. Szóval nagy eséllyel jövőre jön. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.