Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért ez is valami. Mintha azt olvastam volna, hogy az új előzetes a következő pár napon belül kerül fel a netre. Remélem, a jó minőségű anyagra gondoltak.

 

Egyébként a "&" jelet és az utána lévőket nem kell betenni, akkor megjeleníti.

http://www.youtube.com/watch?v=ERMJ_EZ_uhE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végül egy "rossz" hír: A Cartoon Network a szokásos csendes-óceáni idő szerinti péntek estéről szombat reggel 9:30-ra tette át a sorozatot, ami azt jelenti, hogy mi helyi idő szerint szombat estétől tölthetjük le leghamarabb :(

Ez valóban rossz hír. :( Szerettem, hogy két nap is volt rá (szombat-vasárnap), így zsúfolt hétvége esetén is volt esélyem a hátköznapok előtt látni.

 

Ééééééés meg is jött az új trailer kamerás verziója :D Sajnos még a Comic Con trailer kamerás verziójánál is sz*rabb :(

 

http://www.youtube.com/watch?v=ERMJ_EZ_uhE&feature=youtube

 

Szerk: valami gáz van nem akar megjelenni sem a videó, sem a link. Nem tudom, hogy nálam van-e valami gond, itt a link fontos része:

 

watch?v=ERMJ_EZ_uhE&feature=youtu.be

Talán mert youtube, és nem youtu.be? Mert így ok már. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a kiigazítást, nem tudom, hogy csúszott szét, abban a linkben is így volt, amin keresztül megtaláltam és a böngészősávban is így volt benne :hmm:

 

Na de a lényeg:

 

 

0:49-nél látni, hogy végre legyártották az Eta-2-eket!!!! :D

1:15 körül Yoda mintha arról beszélne, hogy valaki arra készül, hogy elpusztítsa a Jedi templomot :para:

1:19-nél Ahsoka-Ventress rematch-et látok? :yes::o:yes:

1:50-nél jól látom, hogy vagy féltucat Jedi-t temetnek? :o:para:

2:09-2:16 Republic Commando!

 

ÉÉÉÉÉS Palpatine két fénykarddal vonul Maul-ék ellen!!!!!

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Embo ez szuper volt :D

A logó váltás végleges, vagy csak a Celebration miatt lett ilyen arany színű? Mert a második trailer végén is ilyen volt :hmm: Egyrészt baromi jól néz ki, másrészt nagyon nem Star Wars-os, szóval nem tudom, hogy szeretném-e ha maradna...

 

Más:

George meglepetés látogatást tett a Celebration Clone Wars paneljén, és Filoni állításához híven úgy dícsérte a sorozatot, ahogy a legnagyobb rajongótól elvárható :D

És egy extra spoiler dús összefoglaló a Filoni által összeválogatott klippekről

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper hírek nagyrészt, bár az sajnos elég lesújtó, hogy szombat reggelre rakták át a sorozatot. :roll: Vártam, hogy az alcímet is közzéteszik most, de sajnos erre se került sor. Ráadásul még van egy hónap a startig. :roll: Az első részről nem olvastam el a spoilereket, és ez így is marad. Bár amint látom, sokaknak bejött. Jó volt látni a telt házat a bemutatón.

 

KisKósa ne aggódj, majd ráhangolódsz később. A trailert tényleg jobb lenne tűrhető minőségben megnézni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elmondása szerint tisztelgés Jim bácsi filmje iránt. :D

A repülő állatokon kívül semmi Avatar nincs benne számomra, és teljesen belefeledkeztem ebbe a részletbe. :D Egyébként a TCW trailer értékelhetetlen szemét. Ezt kár volt feltenni a netre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a TCW trailer értékelhetetlen szemét. Ezt kár volt feltenni a netre.

Lehet azért mert én eddig csak kevés részletet láttam, de engem az itt átsejlő jelenetek is felcsigáztak. Persze nem ellenkeznék ha napokon belül kijönne egy olyan verzió, ahol nagyrészt nem csak sötétséget és villanó fényeket látni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az bosszant, hogy a legjobb részeknél homályosul el. :D

 

Gondolom azt se láttad, hogy

Sidious két fénykarddal küzd Maul és Opress ellen. :cool:

, és ezt én is csak olvastam. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvem mindenféleképpen van az 5.évadhoz,talán csak azt sajnálom,hogy átrakták más időpontba....Így legkésőbb hétfőn tudom majd megnézni,ami suliidőben... :roll: A trailer nagyon ütős lett,engem hihetetlenül felcsigázott :) És az a "Who Will Fall?"-os dolog nagyon jó ötlet volt,de :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.