Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Teletoon írja a havi körlevelében.

 

FEBRUARY 25 – MARCH 3

 

Star Wars: The Clone Wars (Season 5 Finale)

 

Airs Friday, March 1 at 8:30 p.m. ET/PT

 

In celebration of the Season 5 finale of Star Wars: The Clone Wars, TELETOON presents four back-to-back episodes of Star Wars: The Clone Wars on Friday, March 1 starting at 7 p.m. ET/PT and ending with the epic Season 5 finale at 8:30 p.m. ET/PT.

 

Season 5 Finale Episode: “The Wrong Jedi”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha 22 részes lenne, cliffhangerben maradna egy egyébként teljes egészében levetíteni kívánt szál.

Viszont így még epikusabb szerep hárul Ahsokára, amolyan 3. évad zárás deja vu lesz belőle :yeah: :yeah:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagyobb baj az, hogy nem tudjuk mikor fog folytatódni. :( Tuti, hogy bekavart a Disney vásárlás. És azért az is biztos, hogy minimum fél évet kell várni a folytatásra. Szeptember vége, október eleje. És még csak Január van!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamennyire várható volt, hogy igaz a korábbi pletyka, ha abból indulunk ki, hogy ez az évad csak quadrilógiákból épül fel. A Clovis-szál hülyén nézett volna ki lezáratlanul...

Sajnálom, hogy ennyivel kevesebb rész lesz (egy 23 részes évad nyerőbb lett volna), ráadásul így az eddigi 22-es cikklus is megtörik, ami szépen mutatott. Legalább az Ahsoka-szál lesz a finálé, ami talán utalhat arra, hogy nem kispályás történet vár ránk. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Clovis évadnyitó lesz, vagy felejtsük el?

Nem hiszem, hogy felejteni kellene, hisz az évad trailerből tudjuk, hogy nagyjából kész van a szál (feltételezem, hisz viszonylag korán nem kevés jelenetet kaptunk belőle), és a TCW-s srácok nem arról híresek, hogy kidobnák ami egyszer már elkészítettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv mindenki, megérkezett a Shades of Reason 720p WEB-DL verzió...

Köszi, már vártam! :yeah:

 

Remélem folytatódni fog a sorozat a Disney -s felvásárlás ellenére is. Nem lenne jó, ha félbemaradna Ahsoka szála.

Biztos nem fog, tekintve, hogy finálé lesz. Még mindig sajnálom, hogy csak 20 rész lesz, nem tudom, mi lehet a valós oka. Ennyire fontos lenne, hogy kizárólag 4 részes sztorikból épüljön fel az évad? 2 önálló, "töltelék' résszel szebben mutatna, így a 22-es ciklust is sértetlenül hagyták volna. A Disney-nek szerintem nem sok köze van a TCW-hez ezen a téren. Egy eddig sikeres rendszerben működő sorozat megbolygatásának nem sok értelme lenne részükről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem fog, tekintve, hogy finálé lesz. Még mindig sajnálom, hogy csak 20 rész lesz, nem tudom, mi lehet a valós oka. Ennyire fontos lenne, hogy kizárólag 4 részes sztorikból épüljön fel az évad? 2 önálló, "töltelék' résszel szebben mutatna, így a 22-es ciklust is sértetlenül hagyták volna. A Disney-nek szerintem nem sok köze van a TCW-hez ezen a téren. Egy eddig sikeres rendszerben működő sorozat megbolygatásának nem sok értelme lenne részükről.

 

Nekem az a véleményem, hogy a leadási sorrend folyamatos kavarása és egy(számunkra) rossz döntés áll a háttérben.

Először kivették Clovist az évad elejéről..

Aztán nem akarták berakni 10. rész környékére és utána sem mert onnantól tradícionálisan pörgős ütős a tempó.

Mandalore és Ahsoka közé sem akarták berakni.-bár ez nyilvánvaló.

Évadzárónak bizonyára gyengusz...(félbevégva méginkább).

24 részes évadhoz meg skótok voltak.

Én örültem volna, ha Maulék után megnézhettük volna és 21-24 részig düböröghetett volna a Hitchkock-i quadrológia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A padawan szál kavart be, mert az elvileg nem volt benne az évadban. ;) Egyszerűen kicserélték a Clovis szállal.

 

Clovis nem három részes lett volna? Áhh hagyjuk is...Mi itt az alvégen csak tudomásul vehetjük és főleg nem illene nyavajognom pl.: nekem sem, mert az ifjú jedi szál első 3 képe már levett a lábamról és igen örültem mikor kiderült, hogy máris érkezik. Ha akkor azt mondják, hogy leadjuk ezt a 4-et most, Clovist meg jegeljük, de az évad csak 20 részes lesz, szerintem szó nélül belemegyek.

Próbálom úgy felfogni, hogy ez nem csak fiktív egyeszség volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor ez az évad csak 20 részes lesz? A TFN riogatott vele, de elképzelni sem tudok ennél nagyobb kreténséget. Azért a sorozatoknál, főleg ami ennyire erős, szokták taratni az epizódszámot. Ha a Csillagkapunak másfél évtizeden keresztül sikerült, akkor sikerüljön már a Lucasfilmnek is. Irgum burgum.

 

szerk.: Ne is válaszoljatok, csak most olvastam vissza. Ekkora kreténséget...áááá. :(

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.