Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én is vártam, de nincs mit tenni. :( Ilyen még sose volt, hogy egy meghirdetett szálat nem mutatnak be az évadban. :o Remélem addig még meggondolják magukat. Egyértelműen az Ahsoka szál lett volna a záró sztori amúgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fénykard készítős részek a 6. évadban lettek volna??? Ez tuti?

Mert ha így van, kevésbé lehet aggódni Ahsokáért az évadzáróban.

Nem akkor lett volna. Elég zavaros ez a dolog, mert állítólag ez valami speciális szál. Én viszont semmi formabontót nem láttam a kivitelezésben. Szóval nem tudom mi az igazság. Lehet, hogy a Clovis szál eleve később játszódott volna mint ezek a sztorik, ezért is lett eltolva. Szerintem arra már hatással lesz az ami majd Ahsokával történik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én se értem. Yoda korábbi modellje és az események arra utalnak, hogy az ifjoncos szál Maulék sztorija előtt játszódik. Ennyit kétlem, hogy kavartak volna. A Celebrationön se vetítették volna le, ha nem az évadba szánták volna. Korábban úgy volt, hogy Ahsoka és Clovis is trió lett volna (legalábbis is így tudom), így szépen meglett volna a 22 rész. Talán az Ahsoka szál egy cliffhangerrel ért volna véget, mivel 4 részes, így 1 csúszott volna. Ennyit még nem kavartak az epizódokkal, az biztos... de mindegy, meglátjuk, mi lesz Maullal, aztán jöhet végre a finálé. Szemléljük pozitívan a jövőt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az egész spekuláció baromság és valaki a TFN fórumán nagyon helyesen írta le, egyszerűen a jogok nem 22 epizódra szóltak és a CN a további két epizódot már nem volt hajlandó levetíteni. Én is butaságnak tartom, hogy Filoni és csapata csak 20 résszel számolt, korábban is hagytak már félbe az évad végén történetet, szóval ez most sem lett volna akadály.

 

Szerintem is csak annyi van mögötte, hogy a CN ingyen már nem vetített volna, a Disney pedig hülyét nem csinált volna magából, hogy egy évad utolsó 2 részét kezdi vetíteni. Lehet, hogy részenként ujították meg a szerződést, vagy 5 részenként....erre nincs rálátásunk, de ez szerintem közelebb áll az igazsághoz, mint azt feltételezni, hogy a Lucasfilm elszámolta magát és nem akartak egy 4 részes szálat 2 félre darabolni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Csillagkapunak másfél évtizeden keresztül sikerült, akkor sikerüljön már a Lucasfilmnek is. Irgum burgum.

A Stargate SG-1-nak is csak hét évig sikerült, addig 22 epizód volt egy évad, onnantól kezdve húsz, az SGA és az SGU meg végig annyiból állt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor is azt mondom, annyi történt, hogy az LFL eladása a Disney felé kicsit megkavarta a dolgokat. A CN ki lett semmizve és beintett, hogy a fennmaradó 2 részt már nem vetíti le. Erről szól a kapitalizmus és ezt könnyebb is elhinni, mint mesét gyártani róla, hogy nem akarták megfelezni a 4 részes szálat. Filoni lehet, hogy így gondolkodik, de a programtervezők a szerződések alapján járnak el és ha egy jog kifut, akkor magasról tesznek az egységességre. Ez sem szól másról, mint pénzről, csak bele akarjátok látni, hogy itt valakit mélyen érint a dolog, hogy ne legyen félbe vágva a 4 rész és ezért adnak csak 20 részt.....ezzel az erővel mondjuk 24 részt is adhatnának.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor is azt mondom, annyi történt, hogy az LFL eladása a Disney felé kicsit megkavarta a dolgokat. A CN ki lett semmizve és beintett, hogy a fennmaradó 2 részt már nem vetíti le. Erről szól a kapitalizmus és ezt könnyebb is elhinni, mint mesét gyártani róla, hogy nem akarták megfelezni a 4 részes szálat. Filoni lehet, hogy így gondolkodik, de a programtervezők a szerződések alapján járnak el és ha egy jog kifut, akkor magasról tesznek az egységességre. Ez sem szól másról, mint pénzről, csak bele akarjátok látni, hogy itt valakit mélyen érint a dolog, hogy ne legyen félbe vágva a 4 rész és ezért adnak csak 20 részt.....ezzel az erővel mondjuk 24 részt is adhatnának.

Most úgy beszélsz mintha csak szívjóságból vetítené a CN a sorozatot. Ez nekik nagyon is megéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért két epizód még nem a világ vége... :roll:

 

Persze, nem a világ vége, engem nem is érdekel, csak leírtam, hogy itt nem adásszerkesztési probléma lehet, hanem sokkal inkább jogi probléma és lássuk be, ez azért jóval logikusabb...nekem, legalábbis. A CN nem szívjóságból vetíti, hanem mert pénzt hoz a sorozat. A TFN-en írták, hogy a szerződés lehet, hogy nem az egész évadot érinti, hanem csak szegmenseket és talán a CN így intett be a Disneynek, hogy mondjuk az utolsó részeket már nem vette meg, tudván, hogy a Disney meg nem fog csak 2 részt levetíteni, mert az kreténül nézne ki.

 

Szerk.: Ezt csak azért írtam, mert szerintem szentimentális baromság, hogy Filoni nem akart 2 részre vágni valamit. Neki nincs semmi köze az adásszerkesztéshez, Ő csak leadja az anyagot a CN felé.

 

Szerk.: Mi nem fogjuk megtudni az igazságot, Filoni max leírja a Facebookon, hogy Ő nem akarta ezt vagy azt...de az igazság itt a pénzről szól és abba nem kapunk betekintést.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra se értem, hogy miért mond le a CN a pénzről. Csak azért, hogy megszívassa a Disney -t? Ez nem kapitalista hozzáállás. :)

 

Hmmm....nos...a CN mondjuk megvette akárhány rész vetítési jogát és mondjuk pont úgy jött ki, hogy az utolsó 2 rész joga nincs nála, hanem a Disneyre szállt. A CN 2 rész érdekében már nem köt új szerződést, a Disney meg nem kezdi levetíteni az 5. évadot a végétől és mivel nem tudtak megállapodni, így 2 rész lóg a levegőben. Ennyi. De ez csak egy talán, aminek szerintem nagyobb értelme van, mint a lelkizésnek, hogy megtörne 4 rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hatodik évad elvileg akkor jönne... Szóval akkor csak Júliusig kellene várni. Szerintem is elírás lehet, de ma már semmit nem vehetünk biztosra.

 

Nem is butaság amit írtál. Ferde dolog lenne ugyan, de üzletpolitikai szempontból akár lehetne is benne ráció, ha a Disney a sorozatot más időbeosztással kezdené sugározni. A legtöbb sorozat ebben a szegmensben még pihen, így a TCW kevesebb vetélytársal kerülne szembe....persze ez csak az én hagymázas eszmefuttatásom. Lehet, hogy a Disney most rá akar erősíteni, hogy a befektetett pénze hamarabb megtérüljön, vagy felvezetésnek szánja a 6. évadot az EPII - III 3D-hez, netán be akarja fejezni a sorozatot, hogy a 2014-es évben tiszta lappal induljon a Star Wars ipar, mondjuk a vicces animációs sorozattal. Fene se látja át pontosan, hogyan működnek a marketingesek. :)

 

szerk.: Most, hogy kicsit átrágtam, nem tartom kizártnak, hogy a Disney nem kívánja tovább futtatni a TCW-t és ebben az évben igyekszik letudni az egészet. :(

 

szerk2: Bizonyára már ti is olvastátok, de ide is beszúrom.

 

Q: Is Season Five going to be the last season of The Clone Wars?

Filoni: A heavy hitting question, right out of the box. Is Season five going to be the last season of The Clone Wars? To be honest, we’ve just kept making episodes, and I plan to keep making episodes until they tell me to stop. Because of our production system, we have several episodes in production beyond season five. Beyond that, I really can’t say and that’s not unusual for a television show. Even season to season you’re never quite sure. You never know.

 

Ezek szerint még Filoni sem biztos benne, hogy lesz 6. évad, noha Ők már készítik a részeket. De ugye az nem jelenti azt, hogy le is megy a TV-ben.

 

Annyit tudunk biztosan, hogy ha lesz további évad, azt a Disney a saját csatornáján fogja vetíteni és ez az üzletpolitika érvényesül majd a képregénykiadás terén is. Az is elképzelhető, hogy a Disney a sorozatot szívesebben látná DVD/BLu-Ray exkluzív formában. Lehet, hogy számoltak picit és úgy ítélték meg, hogy nem éri meg tovább futtatni a sorozatot, mert a Disney csatorna azért nem Time Warner és mondjuk szűkebb a műsorszórás. Persze csak ötletelek!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan belém raktad az ideget Zééé! :para: :para: Nem akarom, hogy vége legyen! Így nem!!! Legalább még egy évad legyen! És a be nem mutatott részek? Azokkal mi lesz?

 

Sky köszi, de nem fogom megnézni ezt már! :D Full meglepit akarok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem, az a Maul szál után lép érvénybe. :) Nálam legalábbis így lesz.

Nálam mostantól. :) Annyira várom ezt a részt, hogy még előzetest se akarok belőle látni. :)

 

Nyugi Ody....csak ötletelek! ;) De azért minden lehetőséget igyekszem objektíven értékelni, mint mindenki más is.

Reméljük a legjobbakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.