Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi csoli, rakom is ki! :) Érdekes kép egyébként. :)

 

Jól választottál! Küzdöttem ám!

A .comon nem lehet "jobbklikkből mentés másként-tel" elmenteni a képeket ahogy eddig... :cry:

És valóban érdekes a kép. Nem tudm mi lehet rajta, de a teljes verzión, nem csaak a

 

baljósan közelítő Anakin durva, hanem egy alak aki baloldalt lebeg.

:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig istenemre de meg nézném. :(

 

OFF

Erről az jutott eszembe, amikor Peruban, 1 héttel hamarabb kezdték adni a mozik az Ep3 végső trailerét és valaki felvette a telójával, kibírtam megnézés nélkül valahogy...

ON

 

Általában spoiler mentes vagyok mindenben, csak 1 trailert szoktam megnézni, de ezt azóta már kikockázva is megnéztem :D. Ez alapján, zseniális hónap elé nézünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiszek neked, mert nem igazán szoktál megszólalni TCW ügyben. Szóval ha mégis megtetted akkor tuti nagy hatással volt rád. Sky -nak mit üzensz? Szerezzen be szívgyógyszert? :D

 

Valóban nagyon-nagyon ritkán nyilvánulok meg TCW ügyben, hozzáteszem méltánytalanul, mert ez a sorozat tartja a legrosszabb időkben is legalább takaréklángon az SW-szeretetet nálam.

 

Sky-nak? Ha én sokadik nézésre is lúdbőrzök egy trailer miatt, akkor Mágenheim doktor úr meg fog jelenni, nála! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem olyan ez a sztori-vonal, mint a többségnek a Maulos

Ezzel nem vagy egyedül. ;)

 

Egyébként jó, hogy pont akkor jönnek az állítólagos jobbnál jobb epizód- és finálé trailerek, amikor spoilermentességet fogadtam. FB-on is csak 60-szor kellett átgörgetnem a sorozatosan megosztott videókat. De ha eddig kibírtam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Maulos. Remélem pótolod majd, mert azért iszonyat jó volt ám az is. :) Még Dzséjt is odavolt érte. :D

 

Mit is ajánlottál a múltkor Hitchcocktól? Ami a legjobb? :D

A héten mindenképp sor fog rá kerülni. :)

 

OFF Hitchcock: Ez mondjuk elég nehéz kérdés, mert sok eltérő műfajú filmje van, amiket nehéz egymáshoz mérni. Ami nekem iszonyúan tetszik tőle az a Hátsóablak. A főhős egy törött lábú fickó és pont annyit mutat a kamera, amit ő is lát a világból: vagyis a szobáját, meg az ablakából nyiló kilátást. Szuper-unalmasan hangzik, tudom, de szerencsére ez egy teljesen pörgös, baromi ötletesen összerakott film (hiába régi, a vége mai szemmel is kifejezetten izgalmas). De ha nagyszabású filmre kiváncsi az ember tőle akkor ott az Észak-északnyugat ami egy kémfilm, de sok szempontból már a James Bondok előhirnöke. Azok közül pedig amikre a most jövő Clone Wars részek a cimükben konkrétan utalnak, szerintem a legjobb "Az ember aki túl sokat tudott".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gondoltam erre Wilde, de az az igazság, hogy jobb lesz részenként megbeszélni az egészet és izgatottan várni, hogy mi lesz. :)

 

Szerintem jobb lenne egybe megnézni, mert ez a heti 1es adag kikészít :D Tudom, hogy ez a kényelmesebb megoldás, de egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne nézzem meg, ezt a szálat vártam a legjobban, úgyhogy szerintem már holnap rá is kattanok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek nincs ncore-ja, itt is le lehet tölteni a 17. részt - http://www.tinydl.com/1060700049-star-wars-the-clone-wars-s05e17-hdtv-xvid-afg.html#.URaABaXK7_A

 

Hoppá! Közbe találtam 1080p-t is :yeah: Nem csalás, nem ámítás már most le lehet tölteni full HD-ben az új részt!!! Most gyorsan leszedtem, megnéztem és tökéletes :cool: Lehet, hogy a kanadaiak voltak ilyen jótét lelkek, hogy idejekorán feltették, mert elvieleg már 5 órája fent van :hmm: úgy tudom ott hamarabb adják le, mint az USA-ban...

 

mindenesetre itt a link: http://www.torrentreactor.net/torrents/6245744/Star-Wars-The-Clone-Wars-S05E17-Sabotage-1080p-WEB-DL-DD5-1-H264 - innen lehet torrentel lekapni ;)

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.