Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó hírek a "Bónusz tartalomról"! :)

 

 

 

Matt Michnovetz, a Citadel trilógia és az Umbara kvadrológia írója a twitteren megerősítette, hogy a Sifo-Dyas szál és a Yoda szál, amelyekről már korábban hallottunk, egy és ugyanaz.

 

Azt is megerősítette, hogy valóban a fejvadász szál az, amiben benne van Boba Fett, Cad Bane, és Aurra Sing.

 

 

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hírek a "Bónusz tartalomról"! :)

 

 

 

Matt Michnovetz, a Citadel trilógia és az Umbara kvadrológia írója a twitteren megerősítette, hogy a Sifo-Dyas szál és a Yoda szál, amelyekről már korábban hallottunk, egy és ugyanaz.

 

Azt is megerősítette, hogy valóban a fejvadász szál az, amiben benne van Boba Fett, Cad Bane, és Aurra Sing.

 

 

Akkor ez azt jelentené a darabszámot tekintve, hogy

 

 

már három szálról tudunk:

- Clovis (ami kimaradt a 4. évadból)

- Trench/pre-order 66 (amiből a kasza bejelentésekor kaptuk a videót)

- Sifo-Dyas/Yoda (amiből a legutóbbi Plo Koon-videót kaptuk).

 

Ott van még az említett fejvadász-szál, ami ha közel kész állapotban van, talán be is fejezik.

Vajon az ötödik évadból kimaradt Thorn ezen szálak egyikében szerepel, vagy neki van egy saját története?

 

Így akár közel egy teljes évad is kijöhet :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gunji, Thorn parancsnok minden valószínűséggel a Clovis szál részese lesz, hisz csak azt a sztorit nem kaptuk meg az előzetesekben látottakból. A pre-order 66 nagyon nagy szóvicc. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki lefordítaná hogy nagyjából miröl van szó a videóban?

Annyira nem vagyok jó angolból, de a videó előtti hozzászólásban említett linken található egy leírás még korábbról. Az alapján a lényeg valami ilyesmi, bocs ha valamit rosszul értelmeztem:

 

 

 

Yodát a Templom orvosi részlegében ápolják, ahol az orvos szigorú pihenést írt neki elő. Jő Anakin, s Yoda kéri őt, hogy szöktesse meg, mert el kell intéznie valamit egyedül. Anakin azt mondja, hogy a Jedi Tanács ezt nem nézné jó szemmel. Yoda erre Anakinnak: "a Tanáccsal való ellenkezés a te szakterületed". Elindulnának, de az őrök nem akarják kiengedni Yodát, mire Anakin mondja nekik, hogy ő majd figyel rá, így kiengedik. Elérnek a hangárba, ahol Anakin R2-t kéri, hogy segítsen Yodának egy küldetésben (talán egy 'elveszett' valamit megtalálni /ezt nem értettem jól/). Aztán jő a doki meg Mace, aki persze pipa lesz Anakinra, hogy "mit tettél megint".

 

Yoda hajójának jó kis TIE Fighteres beütése volt :D

 

 

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Sky, ez hatalmasnak ígérkezik :D

Nincs mit! ;)

 

Yoda vadásza ötletes megvalósítást kapott. Már rég óta érdekelt, termetével hogy oldja meg a vadászgépvezetés problémáját. :P

 

Egyébként tényleg van rá esély, hogy a beígért néhány szálon túl továbbiak is várnak ránk a befejezetlenek elkészülésével, amit korábban nemigen gondoltam volna. Tudtommal a Yoda-szál is félkész állapotban volt, ezért hívták be az utómunkálatokhoz Tom Kane-t... ha akadnak még epizódok, amik legfeljebb mindössze ilyen szintű hozzányúlást igényelnek, értelmetlen ziccerkihagyás lenne a Disney-től nem befejezni, majd bemutatni ezeket is. Remélem, legkésőbb ősszel láthatjuk végre a "6. évadot". :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem vagyok jó angolból, de a videó előtti hozzászólásban említett linken található egy leírás még korábbról. Az alapján a lényeg valami ilyesmi, bocs ha valamit rosszul értelmeztem:

 

 

 

Yodát a Templom orvosi részlegében ápolják, ahol az orvos szigorú pihenést írt neki elő. Jő Anakin, s Yoda kéri őt, hogy szöktesse meg, mert el kell intéznie valamit egyedül. Anakin azt mondja, hogy a Jedi Tanács ezt nem nézné jó szemmel. Yoda erre Anakinnak: "a Tanáccsal való ellenkezés a te szakterületed". Elindulnának, de az őrök nem akarják kiengedni Yodát, mire Anakin mondja nekik, hogy ő majd figyel rá, így kiengedik. Elérnek a hangárba, ahol Anakin R2-t kéri, hogy segítsen Yodának egy küldetésben (talán egy 'elveszett' valamit megtalálni /ezt nem értettem jól/). Aztán jő a doki meg Mace, aki persze pipa lesz Anakinra, hogy "mit tettél megint".

 

Yoda hajójának jó kis TIE Fighteres beütése volt :D

 

 

Köszi, így már világos minden :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdemes belegondolni, hogyha R2 elmegy egy ilyen kalandra Yodával, akkor mennyivel másabb is lehetne az első jelenetük a Dagobah-n. :)

 

Áhh..R2-ra Obi-wan sem emlékezett jóformán..

Yodát egyébként két őr nem nagyon tudta volna bent tartani. Kérdezzétek csak a Vörös gárdisták két ajtón álló tagját! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor mit tudunk eddig a kimaradt részekről?

Lesz egy

szál, amiben Anakin és Embo fog viaskodni, ez ment volna az 5. évadba.

Lesz a

szál, amiből van a videónk, mikor Plo Koon megtalálja a fénykardját egy hajóroncsban.

Lesz a Yoda szál, Yoda szökik a Tanácstól egy küldetésre.

És lesz egy

szál, amirő szintén van egy videónk, ahol a könnycsepp tetoválásos klón (nem tudom, hogy hívják) lelövi a jedi tábornokát a csata közben.

Aztán lehet, hogy pl a Yodás az a Sifo-Dias-ban van benne, meg egyéb kavarások. Én most ennyiről tudok.

Kihagytam valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.