Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem az is megfordult a fejében, hogy a személyének köszönhette a díjat Tennant. Mégiscsak egy olyan színészről van szó, aki már csak a Doctor Who-ban játszott szerepe miatt rengeteg díjat zsebelt be. (Legalább 12-t, ha jól tudom.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen döntések miatt értéktelen az Emmy is (meg az Oscar is). Tennant volt a legjobb TCW szinkronhang....bruhaha bruhaha nyihááá nyiháá! :hehe:

 

Volt egy ember, aki minden klónt önálló személyiséggel tudott felruházni....áááá, neki ne adjunk Emmyt, elvégre ő csak 5 (6?) évadon keresztül dolgozott a sorozaton.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. Amúgy ki ez a csóka, hogy előbb érdemelt díjat, mint egy Baker vagy egy Witwer? Nyilván valami hres ürge, mert hogy nem a tényleges tehetség áll a háttérben, az 100. Ezzel az rővel tucatnyian megnyerhtték volna a díjat akkor is ha csak az 5. évadot nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. Amúgy ki ez a csóka, hogy előbb érdemelt díjat, mint egy Baker vagy egy Witwer? Nyilván valami hres ürge, mert hogy nem a tényleges tehetség áll a háttérben, az 100. Ezzel az rővel tucatnyian megnyerhtték volna a díjat akkor is ha csak az 5. évadot nézem.

Sok filmjét/sorozatát nem láttam, de szerintem a korábbi elismeréseit nem véletlenül érdemelte ki. De itt tényleg úgy érzem, hogy csak azért ő kapott díjat, mert ő David Tennant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel az rővel tucatnyian megnyerhtték volna a díjat akkor is ha csak az 5. évadot nézem.

Ha tucatnyian nem is, de bőven akadnak szinkronszínészek az 5. évadból, akiket érdemesebbnek tartok a jutalmazásra. De az efféle "díjakat" eddig se vettem komolyan, ez után se fogom. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. Amúgy ki ez a csóka, hogy előbb érdemelt díjat, mint egy Baker vagy egy Witwer? Nyilván valami hres ürge, mert hogy nem a tényleges tehetség áll a háttérben, az 100. Ezzel az rővel tucatnyian megnyerhtték volna a díjat akkor is ha csak az 5. évadot nézem.

 

Nem tehetséges? Ezt komolyan mondod, ember? :lol: Egy jó tanács: ne kritizálj olyanokat, akiket nem ismersz. ;)

 

Egyébként szerintem is igazságtalan, hogy Tennant kapta a díjat, annak ellenére, hogy csípem. Viszont, mint ahogy azt már mondtátok, biztos a nevet nézték, meghogy milyen karrier áll mögötte, de ha magát a színészt nézzük, akkor megérdemelte. És azért azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy az alakítása Lucasbát is lenyűgözte. A Mester szava pedig szintén érhet valamit. ;)

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazságtalan vagy értelmetlen, nem tök mindegy? Örüljünk, hogy legalább ennyire észrevették a TCW-t a magas pacin ülő népek. És nem is a legrosszabb csókát rántották elő, hanem olyat, aki azért megérdemelte. Bravó Tennant! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tehetséges? Ezt komolyan mondod, ember? :lol: Egy jó tanács: ne kritizálj olyanokat, akiket nem ismersz. ;)

Nyilván a TCW-ben látott munkásságára gondoltam, mivel mást nem ismerek és nem is érdekel. A TCW-ben pedig vannak nála messze jobbak, akik megérdemelték volna a díjat. Ettől még nem lett tehetségtelennek titulálva. Tudom nehéz, de olykor célszerű lekapni az elfogultság szemüvegét. ;)

Szerkesztve: - Csak 1 rajongó
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván a TCW-ben látott munkásságára gondoltam, mivel mást nem ismerek és nem is érdekel. A TCW-ben pedig vannak nála messze jobbak, akik megérdemelték volna a díjat. Ettől még nem lett tehetségtelennek titulálva. Tudom nehéz, de olykor célszerű lekapni az elfogultság szemüvegét. ;)

 

Én arról beszéltem, hogy szerintem a rá osztott szerepet nagyon is jól eljátszotta és kihozta belőle, amit lehetett, már ha egy droidról van szó, de mint már mondtam, a stáb többi tagja valóban többet érdemelt volna, viszont sajnos én ezt a döntést is pártolom, mert mind a Star Wars-t, mind a Doctor Who-t csípem.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat megnyerte az "Outstanding Special Class Animated Program" díjat! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Na ez feltette a koronát a sorozatra! És ki adta át a díjat? :D Lucason látszott, hogy amikor Carrie belépett már tudta, hogy nyertek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy ez a videó. Remek befejezése ez a TCW-nek (még ha lesz is valamikor, valahol, valamilyen formában), és ami még jobb: remek búcsúajándék ez Lucasnak, aki végre újra egy jelentős díjat vehetett át a Star Warsért. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy ez a videó. Remek befejezése ez a TCW-nek (még ha lesz is valamikor, valahol, valamilyen formában), és ami még jobb: remek búcsúajándék ez Lucasnak, aki végre újra egy jelentős díjat vehetett át a Star Warsért. :clap:

Igen, ez nagyon szép pillanat a SW és Lucas életében is. Aligha gondolta volna bárki anno, hogy ez a sorozat ilyen utat fog bejárni, de megcsinálták.

 

Engem amúgy megdöbbent az, hogy Lucas (és úgy általában az egész SW) mennyire kevés díjat, elismerést kapott ennyi év alatt. Nyilván elfogult vagyok, de azért egy olyan alternatív univerzum lett megteremtve, ami már több mint 35 éve tartja magát a csúcson (vagy annak közelében). Egy legenda, amely egyelőre öröknek tűnik, márpedig manapság azért nem sok ilyen van. Williams zenéjére mindez ugyanígy elmondható.

Ez pedig még csak az általános helyzet, még nem is beszéltünk az egyes alkotásokról külön-külön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, köszi nektek, azért örülök hogy végre kapott a tcw díjat. Amúgy, belegondoltatok abba, hogy ezt csak amolyan végkielégítésként kapta, mivel vége a sorozatnak? Az a szörnyű gyanú merült fel bennem, hogy ez csak amolyan kárpótlás, hogy ha lenne még egy (teljes) évad (ugyebár lesz, de azok csak a kimaradt, bónusz részek), vagy még akár több is, szerintem nem kaptak volna semmit sem.

Szerkesztve: - Klónok Háborúja
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán ez a szempont most nem játszott, legalábbis remélhetőleg. Azért köcsögség lenne elhalászni két másik olyan jelölt elől ennyiért a díjat, akik még aktívak. A Korra Legendája is simán nyerhetett volna, de most jószívű volt az Akadémia, nomeg ennyi év után már kiadós volt egy ilyen díj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak azért van, mert Lucas eléggé rosszban van az Akadémiával. De amúgy sok díja van a Star Warsnak, csak nem olyan ismertek, mint az Emmy vagy az Oscar.

 

Ez így van. A mai napig sok olyan emberrel találkozok, aki soha nem is hallott róla, hogy a 4. rész pl. hét Oscar díjat nyert alkotás. Kamilláznak is rendesen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.