Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

"As you may or may not know, I have a contact in Pinewood. The contact has seen a prosthetic of Yoda on the Episode 8 set. This is 100% accurate and I'm happy to be quoted on this post in the future. Will update as soon as I know more! Repeat: Yoda is definitely in Episode 8."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen, pontosan ismételtél valamit amire beszólhatok. Ebből a hírből lett írva. Frank Oz ott volt a forgatáson, erről beszéltünk. Biztos nem épp azért látták ott mert épp arra járt...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen, pontosan ismételtél valamit amire beszólhatok. Ebből a hírből lett írva. Frank Oz ott volt a forgatáson, erről beszéltünk. Biztos nem épp azért látták ott mert épp arra járt...

Bocsi hogy egy feltételezésetek próbáltam megerősítettem egy másik kommenttel amit olvastam.

Nem értem mi a f-szért kell már mindenre itt mindenkinek beszólnia...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó találat, de tekintve hogy JJ és Kashdan mennyire nincsenek képben az EU kapcsán szerintem ez pont nem jelent semmit. Ők akik kukába hajitották a komplett ep.6 utáni EU-t majd pont Luke hajójánál vigyáznak hogy tartsák a kontinuitást egy már nem is kánon ősrégi képregénnyel. Nem valószinü. Ha nem véletlen -márpedig elég átlagos design úgyhogy még az is lehet- akkoris lehet hogy az egyik látványterves úgy emelte át a hajó kinézetét hogy ez itt egy másik hajó lesz. Ahogy Assaj is egy Dooku rajzból született. De ettől ő még nem Dooku.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pablo Hidalgo szerint csak áttették az egyik jelenethez tervezett hajót a visszaemlékezésbe.

 

"Because there seems to be a lot of questions going around: This is the ship design that Rey sees leaving Jakku.

Regarding that ship. The design was originally intended elsewhere but cut, so it was repurposed to be the ship in Rey's vision."

 

PH_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Nekem jobban tetszik a Kudar által beszúrt egyértelműnek tűnő utalás, mint Pablo magyarázkodása. :)

 

De abban is van valami, amit Bomarr ír.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a szögből ez a hajó semmivel sem hasonlít jobban a képregényben szereplőre, mint a USCSS Prometheusre, szóval nyugodtan el lehet hinni azt, amit Pablo mond, nem véletlen teszi. :)

Ennek a hajónak köze sincs a képregényben szereplőhöz. Viszont nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy a tervezője dolgozott az Alienen vagy a Prometheuson, mert a vonalai markánsan jegyzik az azokban szereplő űrhajók vonalait. A híd egy az egyben a USCSS Prometheusról van átemelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley tudja, hogy kik a karaktere szülei....de ennek nem fogtok örülni.

 

Ridley told MTV. "So to me, it's funny that people think it's so important because I don't really think it is."

 

Dzséjt, amit Kudar beszúrt, azzal hasonlítsd össze, ne az általam beszúrt képpel! A Kudar által beszúrt észrevétel teljesen jogos. Elhiszem, amit Pablo mond, de attól még az észrevétel jogos. A két hajó nagyon hasonlít, bár én sem gondolom, hogy egy Marvel képregényből merítették volna az ötletet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley tudja, hogy kik a karaktere szülei....de ennek nem fogtok örülni.

 

Ridley told MTV. "So to me, it's funny that people think it's so important because I don't really think it is."

 

Dzséjt, amit Kudar beszúrt, azzal hasonlítsd össze, ne az általam beszúrt képpel! A Kudar által beszúrt észrevétel teljesen jogos. Elhiszem, amit Pablo mond, de attól még az észrevétel jogos. A két hajó nagyon hasonlít, bár én sem gondolom, hogy egy Marvel képregényből merítették volna az ötletet.

Olvasd az EpVII topikot is, ott már kitárgyaltuk! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, amit Kudar beszúrt, azzal hasonlítsd össze, ne az általam beszúrt képpel! A Kudar által beszúrt észrevétel teljesen jogos. Elhiszem, amit Pablo mond, de attól még az észrevétel jogos. A két hajó nagyon hasonlít, bár én sem gondolom, hogy egy Marvel képregényből merítették volna az ötletet.

Tényleg? A fenébe, pedig én egy ep5-ös aszteroida koncepciórajzot hasonlítottam egy Tales képregény űrhajójához. :P:evil: A filmben nem látszódik az eleje, a koncepciórajzon igen. Ráadásul, a filmbeli kép és a képregénykép még csak nem is ugyanaz a szög, ami még inkább megnehezíti a hasonlítgatást. A koncepciórajzon látszódik a hajó eleje, úgy, mint a képregényen, és látszódik, hogy semmi közük egymáshoz.

Megjegyzem, a filmes kép is csak körvonalaiban emlékeztet a képregényesre. Bőven nem elég ahhoz, hogy ebből messzemenő következtetéseket vonjunk le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley tudja, hogy kik a karaktere szülei....de ennek nem fogtok örülni.

 

Ridley told MTV. "So to me, it's funny that people think it's so important because I don't really think it is."

 

Remélem csak kamuzik. :D Nem akarok még egy erő szülte gyereket, aki csak úgy jön a semmiből és újra egyensúlyt hoz az erőben. :)

De persze a 7.részben pro és kontra is vannak erre utaló beszólások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy szavai épp annyira szólnak a Skywalker teória ellen mint az ellen, hogy az Erőtől származna. Úgy tűnik hogy a karakter nem a fogantatás körülményeitől meg a szülők kilététől lesz érdekes. Aminek én nagyon örülnék. Az ep.5 nagy fordulata óta valamiért bele ivódott a fan közösségbe hogy minden igazán fontos karakter valakinek a valakije kell legyen. A spekulációk fele erről szól. Jó lenne ha ezzel szembe tudnának menni. Yoda vagy Qui-Gon szüleiről nem tudunk semmit, pedig az utóbbiak olyan gyereket nemzettek aki a galaxis történetében először jött rá hogy miként lehet halhatatlanná válni. Ehhez nem kellett hogy az Erő legyen az apukája vagy hogy egy kiválasztott család tagja legyen.

 

Mindezzel egyébként JJ szavai is jól egybevágnak. Ő is azt mondta amikor ez a téma felmerült -sajnos nem találom az interjút- hogy a nagyság a konkrét személyből akkoris jöhet ha úgymond "senkik" voltak a szülei, mert szerinte az hogy kik vagy mik vagyunk nem az dönti el hogy hova születünk.

 

A bibliai párhuzamoknál maradva, amire Anakin születése nagyon épit: oké, hogy Jézus emberi apa nélkül született, de a szintén óriási tetteket végrehajtó Mózesnek meg voltak szülei, az Úr mégis vele volt és olyan hatalmat adott neki amivel még egy tengert is megtudott nyitni. Miért ne tudna az Erő ott lenni Rey-el ha egyszer ő maga -szülők ide vagy oda- önmagában különleges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy szavai épp annyira szólnak a Skywalker teória ellen mint az ellen, hogy az Erőtől származna. Úgy tűnik hogy a karakter nem a fogantatás körülményeitől meg a szülők kilététől lesz érdekes. Aminek én nagyon örülnék. Az ep.5 nagy fordulata óta valamiért bele ivódott a fan közösségbe hogy minden igazán fontos karakter valakinek a valakije kell legyen. A spekulációk fele erről szól. Jó lenne ha ezzel szembe tudnának menni. Yoda vagy Qui-Gon szüleiről nem tudunk semmit, pedig az utóbbiak olyan gyereket nemzettek aki a galaxis történetében először jött rá hogy miként lehet halhatatlanná válni. Ehhez nem kellett hogy az Erő legyen az apukája vagy hogy egy kiválasztott család tagja legyen.

 

Mindezzel egyébként JJ szavai is jól egybevágnak. Ő is azt mondta amikor ez a téma felmerült -sajnos nem találom az interjút- hogy a nagyság a konkrét személyből akkoris jöhet ha úgymond "senkik" voltak a szülei, mert szerinte az hogy kik vagy mik vagyunk nem az dönti el hogy hova születünk.

 

A bibliai párhuzamoknál maradva, amire Anakin születése nagyon épit: oké, hogy Jézus emberi apa nélkül született, de a szintén óriási tetteket végrehajtó Mózesnek meg voltak szülei, az Úr mégis vele volt és olyan hatalmat adott neki amivel még egy tengert is megtudott nyitni. Miért ne tudna az Erő ott lenni Rey-el ha egyszer ő maga -szülők ide vagy oda- önmagában különleges.

De ahogy az Úr Kiválasztotta Mózest (nem a születésekor), úgy az Erő is kiválaszthatja Reyt szüleitől függetlenül arra, hogy teljesítse be a próféciát. Szóval szerintem a próféciához való kötődést Daisy szavai nem zárják ki, maximum azt, hogy a midi-chloriánok nemzették, mint anno Anakint. De nem gondolnám, hogy a próféciában való részvétel és a midi nemzés között egyértelmű megfeleltetés kell, hogy legyen. Lehet, hogy te nem vitatkozol ezzel, csak gondoltam tisztázzuk, hogy attól, hogy Rey mondjuk nem az Erőtől származik, még lehet ő az "új Kiválasztott", vagyis az, aki végül tényleg beteljesíti az Erő akaratát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.