Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Na vajon lesz a teaserben...

 

-Darth Vader (ha más nem a szuszogása, de szerintem pár másodperc bevágást is betesznek tőle)

-űrcsata (a cím alapján az X-wingek akciózni fognak, de az ep.7 óta tudjuk hogy ez nem feltétlenül jelent űr ütközetet)

-CGI lény (ha lesz is a filmben, lehet hogy még dolgoznak rajta... szerintem a teaserben nem lesz)

-Mads Mikkelsen (jó lenne, de szerintem nem fog beférni)

-poénos beszólás(ok) (tuti... pláne így a BvS után szerintem senki nem mer humortalan lenni)

-Halálcsillag (adná magát, mert valahogy el kell magyarázni hogy ez az egész miről fog szólni... mégis arra tippelnék hogy nem lesz)

-utalás, akár képileg is, bármire ami Rebels (szerintem kizárt)

-nagyobb civilizált város (nem hinném)

-olyan mondat ami közvetlenül utal az OT-re (talán)

-robbanás (az igazán ütős SW trailerekben valami robban is)

-John Williams zene (ezt a ziccert miért hagynák ki?)

-legalább egy villanás valamilyen epikus csatából (ez hozná meg igazán a kedvet)

 

Pár óra és kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na vajon lesz a teaserben...

 

-Darth Vader (ha más nem a szuszogása, de szerintem pár másodperc bevágást is betesznek tőle)

-űrcsata (a cím alapján az X-wingek akciózni fognak, de az ep.7 óta tudjuk hogy ez nem feltétlenül jelent űr ütközetet)

-CGI lény (ha lesz is a filmben, lehet hogy még dolgoznak rajta... szerintem a teaserben nem lesz)

-Mads Mikkelsen (jó lenne, de szerintem nem fog beférni)

-poénos beszólás(ok) (tuti... pláne így a BvS után szerintem senki nem mer humortalan lenni)

-Halálcsillag (adná magát, mert valahogy el kell magyarázni hogy ez az egész miről fog szólni... mégis arra tippelnék hogy nem lesz)

-utalás, akár képileg is, bármire ami Rebels (szerintem kizárt)

-nagyobb civilizált város (nem hinném)

-olyan mondat ami közvetlenül utal az OT-re (talán)

-robbanás (az igazán ütős SW trailerekben valami robban is)

-John Williams zene (ezt a ziccert miért hagynák ki?)

-legalább egy villanás valamilyen epikus csatából (ez hozná meg igazán a kedvet)

 

 

 

Pár óra és kiderül :)

 

Kis mohó :D Szerintem mindez lesz ám, csak nem mindjárt holnap. Mondjuk azt nem szeretném hogy lesz 3 trailer, meg 8 tv szpot, a moziban meg nagy pofára esés, mert mindent megmutattak előre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Darth Vader: erre fogadni mernék.

- Űrcsata: jó lenne néhány T-65-öst látni, de szerintem űrcsata ezúttal sem lesz. Én egy földi csata képére voksolok.

- CGI lény: most még biztos nem lesz.

- Mads Mikkelsen: szerintem lesz, elég ismert, hogy bedobják reklámarcnak.

- Poénos beszólás: most nem lesz. Szerintem igazán szöveg sem lesz, mármint a filmből.

- Halálcsillag: lesz.

- Utalás a Rebelsre: abszolúte kizárt. Érzésem szerint még a filmben is legfeljebb minimálisan lesz, mint az ep7-ben.

- Nagyváros: kétesélyes. Bár inkább kisebb bázisokra tippelek.

- OT-re utaló mondat: lesz, és szerintem az ep4-ből lesz ide átvágva.

- Robbanás: még jó, hogy lesz. :)

- John Williams zene: lesz, de a korábbi részekből, egész pontosan, az ep4-ből.

- Villanás epikus csatából: lesz, a már említett földi csatából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát őőőő... Nem tudom, engem ez nem igazán győzött meg arról, hogy olyan marhára látni akarom. Mont Mothma, yavini bázis, oké... De mintha az egészet belengné valami gagyi "fan-film" hatás. Megjegyzem, ugyanezt éreztem az ep7 teaserénél is, szóval még véletlen sem vonok le ebből messzemenő következtetéseket, de az biztos, hogy első nekifutásra nem lelkesített be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma lett az a holnap :P

 

Nekem a Dakota Johnson által játszott főszereplő csajról Katniss Everdeen jutott eszembe :D

Az nem Dakota Johnson

 

Ez inkább teaser mint trailer ezért is a neve teaser trailer. És teaser ként sztem jó de látszik az igazán látványos dolgokból semmit se kaptunk. De a hangulata tetszik a filmnek azt mindenképpen meglehet állapítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem Dakota Johnson

 

Ez inkább teaser mint trailer ezért is a neve teaser trailer. És teaser ként sztem jó de látszik az igazán látványos dolgokból semmit se kaptunk. De a hangulata tetszik a filmnek azt mindenképpen meglehet állapítani.

Felicity Jones... Ezt a kettőt mindig keverem :facepalm: pedig ég és föld!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... interesting.

 

Csak nem az öreg Palpatine? A császári testőrség ugye evidens... de a csuklyás csak nem Palpi, ő nem nagyon térdelgetne senki és semmi előtt, valamint elég 'fiatalos' az alak mozgása.

 

SWRO_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából a fan filmet főleg azon értettem hogy sok a fan service, de megjegyzem az a fajta ami nekem teljesen tetszik. Minden egyes nézéssel egyre jobban várom :D

 

Riddick: nagyon jó az a kép! Mikor először megláttam arra gondoltam hogy valaki -a sötét figura- Palpatinnal fog beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan hangulata van, ami ezidáig nem igazán volt jellemző Star Wars-ra. Bár a TFA sem tartalmazott 100%-ban megszokott SW hangulatot, csak túlnyomórészt, amit remekül elegyített egy újszerű érzéssel/hangulattal. Itt ezt az újszerű érzést/hangulatot még erőteljesebbnek érzem ... sok szempontból, de nem mondanám zavarónak. Sokkal inkább marhára érdekel a dolog és szeretném minél előbb látni. Úgy érzem - igen, ennyi alapján - hogy a Story filmek bőven rendben lesznek. Nem tudom, van egy ilyen érzésem. :)

 

-----------------------------

 

A Sith-ek bosszújában Genevieve O'Reilly alakította Mon-t. A filmlistáján ugyan (még) nem szerepel a Rogue One... kérdés, hogy azért, mert nem ő alakítja, vagy mert még nem frissítették.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.