Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Épp ep4-et nézek, ...hihetetlen, hogy ez a kis teaser már mennyire más megvilágításba helyezte nálam azt a vékony diszk-szerűséget, amit leia R2-ba csúsztat, meg Artu konoksága és küldetéstudata szinte új tartalommal töltődött meg. meg persze az idegbeteg Vader az elején, tuti nagy a nyomás rajta is, hogy hol a péklapátban vannak a tervek. jó lesz ez, na! :D:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azzal a záróképpel kapcsolatban rossz előérzetem van, valami azt súgja a csajszi a végére átáll a Birodalomhoz. Ne kérdezzétek miért érzem ezt, mert nemt'om. :D

Talán azért érezheted ezt, mert az előzetes ezt próbálja meg sugallni a "what will you become/mivé fogsz vállni" mondattal. Szerintem kizárt, hogy a Birodalom oldalán kössön ki a csaj (talán még fontolóra is venném, ha nem egy "kém film" lenne majd a Rogue One :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt kizártnak tartom, nekem nem tűnik úgy, hogy az eddig megismert személyisége összeegyeztethető lenne a Birodalommal.

 

De a Lázadók ügyét sem érzi magáénak annyi szent mégis segít nekik, ezzel csak azt mondom, hogy vannak olyan helyzetek amikor olyan dolgokat kell cselekednie az embernek ami nem illik a személyiségéhez.

 

Én meg azért tartom kizártnak mert a birodalom nem szokott csak úgy megbocsátani senkinek. Kivéve, ha jedi az átálló személy. Akkor tárt karokkal várják :D

 

Nyilván nem is megbocsát neki hanem inkább felhasználja. :)

 

Talán azért érezheted ezt, mert az előzetes ezt próbálja meg sugallni a "what will you become/mivé fogsz vállni" mondattal. Szerintem kizárt, hogy a Birodalom oldalán kössön ki a csaj (talán még fontolóra is venném, ha nem egy "kém film" lenne majd a Rogue One :) )

 

Majd meglátjuk. :) Lehet a következő trailer teljesen eloszlatja ezt a dolgot bennem. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie-kém, ha te neked az számít egy színészben, hová van sorolva, és nem az, milyen színész, akkor szomorú hírem van: ez szomorú, és én meg k*rvára nem vicceltem. Amúgy mi a frászt kerestél te akkor az ep7-en a moziban, amiben a Zs kategóriás Mark Hamill is szerepelt? És amúgy, a főszereplők is rohadt messze voltak az ajnározott sztároktól. Nehogy már egy mellékszereplő jelentse egy film minőségét... :facepalm:

És, hogy ez nem 1977-es film? Beszarok! 2016-ban nem 1977-es filmet csinálnak. Azt a k*rva! De ugye az azért megvan, hogy az ep1-2-3 sem a '70-es, hanem inkább a 2000-es évek filmje. Csak úgy csendben megsúgom.

Ja, hogy a Rogue One-ból nem következik az ep4? Látom, ezúttal nem Zééé, hanem te szerezted meg a film aktuális kópiáját. Ez esetben légy oly kedves már átpasszolni nekem is egy darabot belőle. Jó lesz camosan is.

'75-ben Lucas valószínűleg erről lópikulát sem képzelt el, így baromi nehéz lenne megvalósítani.

És azért na, nem csak Rey volt az általam írt listán. Sőt, Rey a futottak még kategóriában volt. ;) Mi van a többiekkel, akikből többen is az ep3 előtt léteztek. A maradék meg az ep4 előtt?

 

 

Most pedig mindenki szégyelje el magát, aki akár csak gondolatban is elkönyvelte Frenkie-t nőgyűlölőnek. Sőt, üssön rá a szájára. De úgy ököllel... Basszus, szerintem senki nem vágta magát szájba. Ebből vonja le mindenki a maga következtetéseit... :roll:

 

 

Whitaker és Van Damme azért nem egy szint. 2006-os filmjéért, amelyben azt az elmebeteg Idi Amint játszotta, Oscart kapott. ;) Szerintem igenis húzónév ebben a filmben (már meg is van a magyar hangja: Gesztesi Karcsi, ha addig nem issza el az agyát).

 

 

Whitaker egy Oscar-díjas, Golden Globe-díjas, Emmy-díjas, BAFTA-díjas színész. Minő meglepetés az ilyeneket komoly szinészként szokták kezelni. Külföldi trailer elemzésekben rendre kiemelik, hogy ekkora színész kaliber nagyon ritkán szerepel SW-filmben. Ahogy Nute írja egyértelműen húzónév. Aki szerint ő egy B-kategóriás, alig jegyzett színész az nem igazán van képben. Aki kiváncsi rá, hogy mire képes annak érdemes megnéznie a Last King of Scotland-et.

 

Még úgy meg próbálnám. Hátha sikerül. Kezdjük az elején. Én bírom Whitakert, Még egyszer ha elsőre nem menne át. Én birom Whitakert. Jó filmekben szerepelt. Volt A-listás is. Azért írom így hogy kerüljük már el a hülyének nézést. Több mint 30 éve filmbuzi vagyok, ismerem a színészeket a karrierjüket, az utolsó skót királyt holnap fogom megnézni. Pontosan tudom melyik színész ma hol van a ranglétrán. Igen ma. Nem tegnap. Ha elfogadjátok ha nem színészek esnek ki az A-listáról. Jó példa Travolta . Fent volt a Pomádéval,a Szombat esti lázzal aztán a nyolcvanas évekre lecsúszott és Tarantino hozta fel újra a Ponyvaregénnyel. Mára megint lecsúszott a zs-kategóriába. Ha egy színész nem, hoz pénzt a nevével akkor megy a kukába, és ettől teljesen független milyen tehetséges színész. Nézzétek már meg Whitaker az utóbbi években milyen filmekben szerepelt? Jegyezték komolyabb filmes lapokban fórumokon játszották a mozik a filmjeit? Akkor miről beszélünk. Ettől Whitaker valószinü rohadt jó színész de ne rakjátok már abba a kategóriába ami ma a mainstreamet jelenti. Pár név akkor mára. Michael Fassbender, Tom Hardy, Tom Cruise. Ők ma a felsőligában játszanak. De ha rossz szerepet vállalnak, vagy pár filmjük nem hoz pénzt akkor könyörtelenül mennek le a zs-kategóriába. Ez pusztán üzlet. Ettől persze rohadt jó színészek maradnak, de nem jegyzik már őket sehol, nem kapnak konmomyaln vehető szerepet 100 milliós blockbusterekben.

Természetesen van visszaút lsd Boyega valami ótvaros lakótelepi 82 dollárból forgatott angol sci-fiben mulatta az időt. Most meg világsztár.

Ősszefoglalván. Attól hogy én vagy ti rohadt jó színésznek tartunk valakit az a világ szempontjából nulla. El is kell adni magát. Hiába tartja magát valaki jó rendezőnek ha állandóan rossz filmeket kap, nem lesz egy Spiellberg.

Igazából azt nem értem hogy egyáltalán mit nem értetek ezen akik szintén filmszeretők vagytok? Pár éve Whitaker sztár volt ma viszont ugyanabba a kategóriába tartozik mint Nicholas Cage vagy Steven Seagal. Ettől ő nagyon jó szinész de ezt nem tudja beváltani. Nem tudja magát jól eladni. Nem hoztak pénzt a filmjei és ment a levesbe. De ez bárkivel előfordulhat. Tegyünk már különbséget tehetség és eladhatóság között. Végszóként belinkelem Whitakert imdb lapját.

Whitaker

 

Az utóbbi 8 évben van-e valami értékelhető film amiben szerepelt? Meg lehet nézni. Játszották-e a mozik? A mainstream filmvilágban jegyezték-e? Rosszul választott filmeket, nem hozott pénzt ezért lecsúszott. Én ezzel nem a tehetségét vitatom. Rengeteg olyanról hallani hogy valamiben tehetséges az ember aztán ahhoz képest aljább melót végez. Ez van. Whitaker vagy az ügynöke elbaltázta így ma őkelme zs-kategóriába vándorolt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyük fel, hogy elfogadjuk egy pillanat erejéig, hogy Whitaker lecsúszott az elmúlt pár évben (megjegyzem nem olyan rég volt a The Butler, ami bár nem sikerült túl jól, de a ZS kategóriától igencsak messze áll...) akkor mi van? Olyan film franchise-ról beszélünk, amit egy Carry Fisher vagy egy Mark Hamill, netán egy Hayden Christensen el tudott vinni a vállán. Nehogy már Whitaker miatt kelljen lehúzni a Rogue One-t előre. Hisz te magad írtad, hogy jó színész. Akkor meg nem mindegy, hogy miben szerepelt az elmúlt években? Csak az SW franchise névre össze fog hozni a film annyi bevételt, mint Whitaker általad rosszul választottnak bélyegzett filmjei összesen. Teljesen irreleváns ez az érv. Whitaker egy jó színész, aki vélhetően meg fog birkózni a feladatával. Most nem az ő dolga lesz, hogy emberek millióit szállítsa be a mozivászon elé, azt megteszi valószínűleg maga a franchise név, és remélhetőleg az, hogy ez egy jó film lesz.

 

A teaser alapján mindenképpen úgy tűnik, hogy ebben az SW filmben sem "sz*rral fognak gurigázni".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy mi köze Withaker holliwoody kategóriájának ahhoz, hogy emiatt a Rouge One-t kapásból szarnak nevezed. Mi köze a kategóriának a film minőségéhez? Ennyi erővel az ep7 egy ótvaros fos, hiszen kik játszanak benne? Mark Hamill, a dagadt valagát utoljára a Chuckban láttam, ott is epizódszereplő volt, annak is tucatmellékszereplő. Ezen kívül meséket és videojátékokat szinkronizál. Carrie Fisher, akit az ep7 előtt a The Big Bang Theory-ban láttam, ahol ő volt a vicc tárgya. James Earl Jones és a főszereplő szívatták, ő meg "eljátszotta" a részeges, begolyózott vénasszonyt. Aztán Daisy Ridley, aki hulla volt az angol CSI-ban és Jon Boyega, aki "valami ótvaros lakótelepi 82 dollárból forgatott angol sci-fiben mulatta az időt" (ami azért nem egy olyan rossz film).

Ezek után, ha Withaker kategóriája neked egyenlő a film előre borítékolható minőségével, hogy a piklibe tudsz jó szót szólni az ep7-re? Hát nézd már meg, milyen szerepeik voltak a film sztárjainak. Tessék, illusztrálom.

Mark Hamill:

http://www.youtube.com/watch?v=uoX7U86UPxw

A Chuckba is csak azért hívták meg öt percnyi szerepre, mert geek sorozat.

Carrie Fisher:

http://www.youtube.com/watch?v=CRGbJ67Ejzk&nohtml5=False

Szerintem élete alakítását hozta... Ennyit szerepelt egy geek sorozatban. Hát ezzel lemosta Withakert és biza emelte az ep7 fényét.

Daisy Ridley A-listás szupersztár villantása:

http://www.youtube.com/watch?v=c2i1vYqgkLs&nohtml5=False

Hulla jó, mi? :)

 

Ezek az ep7 A-listás sztárjai. Noname és lecsúszott színészek. Carrie Fisher esetében "színész", és még az idézőjellel is jóindulatú vagyok. Színészek, akiket már csak sorozatokba hívnak meg epizód-mellékszerepekre, vagy azért, hogy kifigurázzák önmagukat. De ennek mi köze a film várható minőségéhez? Ezt nem értem.

 

Amúgy meg, mi az, hogy mikor adták Withaker filmjeit utoljára moziban? Ott volt tavaly a Taken 3-ban. Mainstream film a javából. Együtt játszott Schwarzeneggerrel a The Last Standban. A Donát által említett The Butler is jó film. Nem mainstream, de basszus, ha nálad a mainstreammel egyeztethető össze az A-lista, akkor az megint csak szomorú. Főszereplő volt a Gyilkos elmék spin-offban, mainstream krimisorozat. És most mintha egy Star Wars mozifilmben kapott volna szerepet, gondolom oda nem azért hívták meg, mert azt hiszik, hogy értéktelen ember.

 

Szóval ismétlem: mi köze ahhoz, hogy egy színészt milyen kategóriába gyömöszölnek bele ahhoz, hogy milyen minőségű lesz a film? Mindez pláne gyönyörű, hogy te Lorenzo Lamazhoz és Jean-Cloud Van Damme-hoz hasonlítod Withakert, ami baromság, és még finoman fogalmaztam, mert eredetileg nem ezt írtam ide. Az tényleg kiborító lenne, ha a két úriember lenne benne a filmben (bár tőlem ez is egy vállrándításra futná), de amíg egy Forest Withakert nyernek meg egy mellékszerepre, az nálam k*rvára nem azt jelzi, hogy a Star Wars elindult a mélyrepülés felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfordítva a dolgot: attól a film jobb lenne ha "The Rock" futkosna benne? hmm.gif Nem hinném, pedig aztán ő abszolút A-listás.

Most lehet ez hülyén hangzik, de simán tudna hozni egy korrekt Vadert szerintem. :D Dave Prowse 1,98 magas, a Rock 1,96, ez kb. stimmel, elég jó fizikai kondícióban van, mint anno Prowse, és igazából borzasztó sokat színészkednie nem kell, amit meg igen, az szerintem menne neki. James Earl Jones is üdvözölhetne egy "tesót" a szerepben. :D

 

Mindenesetre ez a zs-kategóriás érv tényleg elég gyenge. És ha oda vándorolt, akkor mi a jó franc is van? Elásta magát örökre, akasszuk fel és keressünk olyat, akinek csak sikeres filmjei voltak, vagy mi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyük fel, hogy elfogadjuk egy pillanat erejéig, hogy Whitaker lecsúszott az elmúlt pár évben (megjegyzem nem olyan rég volt a The Butler, ami bár nem sikerült túl jól, de a ZS kategóriától igencsak messze áll...) akkor mi van?

Nade épp ez az, hogy Whitaker csak Frenkie fejében van lecsúszva. Senki nem kezeli így. Kitalált valamit és mivel nehéz belátnia, hogy nincs igaza úgy csinál, mintha mindenki úgy tartaná számon Whitakert mint ő.

Elég csak körbenézni a külföldi filmes sajtóba: mindenki izgatott Whitaker miatt. Pont az ellenkezője történik annak amit Frenkie gondol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nade épp ez az, hogy Whitaker csak Frenkie fejében van lecsúszva. Senki nem kezeli így. Kitalált valamit és mivel nehéz belátnia, hogy nincs igaza úgy csinál, mintha mindenki úgy tartaná számon Whitakert mint ő.

Elég csak körbenézni a külföldi filmes sajtóba: mindenki izgatott Whitaker miatt. Pont az ellenkezője történik annak amit Frenkie gondol.

Tudom, ezért indítottam úgy, hogy "tegyük fel". Még ha úgy is lenne, ahogy Frenkie gondolja, még akkor sem lenne értelme lehúzni a filmet előre, pláne, hogy nem is igaz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, ezért indítottam úgy, hogy "tegyük fel". Még ha úgy is lenne, ahogy Frenkie gondolja, még akkor sem lenne értelme lehúzni a filmet előre, pláne, hogy nem is igaz. :)

Jaja, igazából csak megakartam erősíteni azt a részét a mondandódnak, hogy nincs így, de egyébként teljesen egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne Jabba korai háziállata a rancorn helyett. :D:lol:

 

Vagy maga a kölyök rancor. :D

 

Most lehet ez hülyén hangzik, de simán tudna hozni egy korrekt Vadert szerintem. :D Dave Prowse 1,98 magas, a Rock 1,96, ez kb. stimmel, elég jó fizikai kondícióban van, mint anno Prowse, és igazából borzasztó sokat színészkednie nem kell, amit meg igen, az szerintem menne neki. James Earl Jones is üdvözölhetne egy "tesót" a szerepben. :D

 

Persze játszhatná, miért ne, de ettől függetlenül a film nem lenne jobb, hogy egy "A-listás" is van benne.

 

Amúgy annyira nem lennének tesók, mert "The Rock" szamoa. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kérdés a teaserrel kapcsolatban. 1) Ti se gondoltátok eddig, hogy a HCS "tárcsája" ki tud jönni a helyéről? Vajon ez mindig is mobilis volt, vagy amit itt látunk, az az első beillesztés a helyére?

 

2) Az előzetes után csak én hökkenek meg mindig Luke búval b*szott fején? :D Mintha épp Kylot akarná megbüntetni Han megöléséért. :evil:

 

+1) Nektek nincs olyan érzésetek, mintha az EpVII-be tervezett de végül fel nem használt leharcolt, veterán, kyborg segítő karaktert átemelték volna a Rogue One-ba Whitaker szerepére? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) Szerintem nem mobilis, hanem most illesztik a helyére. Ezzel lesz kész a Halálcsillag. Helyére kerül az utolsó kocka.

2) Ezt a kérdést nem értem. Hogy jön ide Luke? :hmm:Szerk.: ja, már értem, a trailer után jövő adományozós reklámra gondolsz. :D Hát, én azt már napokkal a trailer előtt láttam, így fejben nem kapcsoltam össze a kettőt. De amúgy hatalmas az az arc, amit vág. :lol:

+1) Most, hogy mondod, de. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) Szerintem nem mobilis, hanem most illesztik a helyére. Ezzel lesz kész a Halálcsillag. Helyére kerül az utolsó kocka.

2) Ezt a kérdést nem értem. Hogy jön ide Luke? :hmm:Szerk.: ja, már értem, a trailer után jövő adományozós reklámra gondolsz. :D Hát, én azt már napokkal a trailer előtt láttam, így fejben nem kapcsoltam össze a kettőt. De amúgy hatalmas az az arc, amit vág. :lol:

+1) Most, hogy mondod, de. :)

2) A múltkori twitterére reagálva kb. olyan a feje, hogy "Kathleen, ezt is te mondod el helyettem? Adjatok már legalább egyetlen sornyi szöveget, amit elmondhatok!!!" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) Szerintem nem mobilis, hanem most illesztik a helyére. Ezzel lesz kész a Halálcsillag. Helyére kerül az utolsó kocka.

Mondjuk ez annyiban furcsa, hogy az már az epIII-ban is a helyén volt :hmm:

ROTS-DS.jpg

 

Lehet azért tartott ennyi ideig az építése, mert közben ki kellett szerelni és le kelett cserélni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez annyiban furcsa, hogy az már az epIII-ban is a helyén volt :hmm:

Nekem úgy tűnik hogy ott csak egy váz van és nem a végleges lövőszerkezet. Talán csak azért kellett a váz, hogy körbe tudják épiteni aztán a helyére beilleszhessék a végleges elemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.