Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Igen, az ott nagyon jól láthatóan csak a keret. Az egész állomásból jószerivel csak a keret van meg, de a fegyverből mindenképpen. Hiszen látni a tárcsa helyén a gerendák között a böszöm nagy lyukakat, amin átfér egy csillagromboló. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, csak véleményem szerint értelmesebb lett volna a keretet továbbépíteni, és szerintem a trailerig mindenki úgy vélte, hogy egyben épült meg az egész, nem külön külön darabokból lett összelegózva. Mondjuk látványosnak biztosan látványos a jelenet, és mint utolsó simítás valóban sokatmondó képsor

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mindig megdöbbenek, hogy milyen sokáig építették. Röhögnék, ha kiderülne a Rogue One-ból, hogy az első mintapéldány magát robbantotta fel a kijelölt bolygó helyett. :D

Nem csoda, ha egy prototípust sokáig építenek, gondolom sok műszaki probléma is felmerült közben, amit meg kellett oldani. Aztán a Tarkin-könyv szerint volt nem egy szabotázs is, ami szintén lassította a munkát. Mindemellett a fegyver erejét adó kyber-kristályok beszerzése sem lehetett egyszerű. Az első szállítmányt még Obi-Wan és Anakin semmisítette meg a klón háborúk idején, legutóbb Hera és Kanan robbantotta fel a kristályt szállító űrhajót. Tulajdonképpen, a Rebels tükrében teljesen bele is illik a képbe, hogy a fegyver még nem került a helyére, hiszen az öt óriás kyber-kristály még nincs összeszedve. Azokat meg valószínűleg egyszerűbb úgy beszerelni, hogy maga a fegyver még nincs rácsatlakoztatva az állomásra.

 

Ok, csak véleményem szerint értelmesebb lett volna a keretet továbbépíteni, és szerintem a trailerig mindenki úgy vélte, hogy egyben épült meg az egész, nem külön külön darabokból lett összelegózva. Mondjuk látványosnak biztosan látványos a jelenet, és mint utolsó simítás valóban sokatmondó képsor

Nekem ez, hogy legóznak, ilyen "amint megláttam, már adta magát" dolog. :) Egyrészt, az ep3-ban is látható, hogy vannak körülötte részegységek, kisebb gerendák, amiket úgy illesztenek rá, másrészt, egy ekkora állomást modulárisan egyszerűbb megépíteni, pláne, hogy sok technológiát még útközben fejlesztenek ki. Már csak a műszaki hibák és szabotázsakciók miatt is biztonságosabb a fontosabb részegységeket a végsőkig külön tárolni.

A Halálcsillag II esetében már más volt a helyzet, hiszen ott a fegyvert használni akarták az állomás tényleges befejezése előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kérdés a teaserrel kapcsolatban. 1) Ti se gondoltátok eddig, hogy a HCS "tárcsája" ki tud jönni a helyéről? Vajon ez mindig is mobilis volt, vagy amit itt látunk, az az első beillesztés a helyére?

Szerintem is csak úgy van értelme, ha az a végső beillesztés és ezáltal vált teljessé az állomás.

 

2) Az előzetes után csak én hökkenek meg mindig Luke búval b*szott fején? :D Mintha épp Kylot akarná megbüntetni Han megöléséért. :evil:

Azon mindig szétröhögöm magam. :D Szerintem az van amit Dzséjt is írt. :D Jól rágyúrtak az EPVII -es szótlanságára. :P

 

+1) Nektek nincs olyan érzésetek, mintha az EpVII-be tervezett de végül fel nem használt leharcolt, veterán, kyborg segítő karaktert átemelték volna a Rogue One-ba Whitaker szerepére? :)

Nekem nincs ilyen érzésem. Mondjuk ezzel a spoiler inkább Tekka karakterére vonatkozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze játszhatná, miért ne, de ettől függetlenül a film nem lenne jobb, hogy egy "A-listás" is van benne.

 

Amúgy annyira nem lennének tesók, mert "The Rock" szamoa. :)

Az édesanyja szamoa, az édesapja afro-kanadai. De persze amúgy sem komolyan mondtam. :D Viszont igazad van, hogy az egész teljesen lényegtelen, mert az eddigi Star Wars színészek nagy többsége sem A-listás volt...

 

A Halálcsillag szerintem is modulokból épül, gyanítom, hogy a legtöbb modul gyártója nem is tudja, hogy mihez gyártja, amit gyárt. Erről eszembe jut a jó öreg szovjet-éra vicc, kicsit átalakítva:

 

- Mondja, van magának otthon hűtőszekrénye?

- Nem, nekem nincs.

- De ember, maga negyven évig egy hűtőgépgyárban dolgozott, ahol semmi mást nem gyártottak, csak hűtőgép alkatrészeket! Ha minden nap csak egy kis alkatrészt vitt volna haza, már lenne otthon hűtője!

- Higgye el, ezzel próbálkoztam több éven át, de akárhogy raktam otthon össze az alkatrészeket, mindig szuperlézer jött ki belőle!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs ilyen érzésem. Mondjuk ezzel a spoiler inkább Tekka karakterére vonatkozott.

Igen, de végül azt elvetették, és nekem amikor ránézek a leharcolt Whitaker karakterre, akkor automatikusan beugrott a kikukázott klón-háború veterán karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

+1) Nektek nincs olyan érzésetek, mintha az EpVII-be tervezett de végül fel nem használt leharcolt, veterán, kyborg segítő karaktert átemelték volna a Rogue One-ba Whitaker szerepére? :)

 

Kitűnő meglátás! Egyébként Montrossnak hívják és nem az EPVII-hez készült a rajz, hanem az EPIV-hez 1976-ban.

 

Star-Wars-Episode-VII-Montross-01-e1413403343289_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Star-Wars-Episode-VII-Montross-02-e1413403366351_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

RO_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

"While the making of Star Wars was being negotiated with Twentieth Century Fox in 1976, a budget was drawn up. Due to confusion in the process, a number of items from earlier drafts were budgeted for; a £150 pirate outfit for Montross was one of them. Bill Bailey was also listed as having been cast for the part of Montross.[11] "

 

Tehát a kosztümöt költségvetési okokból nem tudták elkészíteni. A szerepre pedig bizonyos Bill Bailey lett kiválasztva.

 

Mondjuk ez annyiban furcsa, hogy az már az epIII-ban is a helyén volt :hmm:

ROTS-DS.jpg

 

Lehet azért tartott ennyi ideig az építése, mert közben ki kellett szerelni és le kelett cserélni :D

 

Szerintem az csak a foglalat, a tárcsa még nincs a helyén. Egyébként szerelés közben több elemet ki és betolhatnak. :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé: szóval már az EpVII-nél is egy korábbi ötletet karoltak volna föl?

 

Igen. :)

 

Az EPIV-ben szerepelt volna, de eredetileg nem kalóz volt, hanem ha jól tudom, birodalmi.

 

Szerk.:

 

Jól emlékeztem.

 

"In this draft, Montross is almost all robotic, with only his right arm and head organic; the name of an Imperial officer from the rough draft"

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen festett volna egy ilyen alak a Birodalom oldalán, most majd meglátjuk, hogy muzsikál a másik oldalon. Én mindig örülök az ilyen korai vázlatok valamilyen formájú megformálásának, mert jól mutatja, hogy még rengeteg régi anyag van, amit nem muszáj eldobni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett! Egy percig nem éreztem fanmade feelinget, a fan service-t viszont igen. De nagyon tetszik a sötét hangulat, az áthangszerelt Erő téma és a felvezetett sztori.

 

Tudom, nem lesznek benne Jedik, stb. de azért ott van bennem a kis ördög: 0:27-nél az nem Ezra egész véletlen? ;) Nemcsak a kinézete, de valahogy a beállása is mintha rá emlékeztetne.

ezra_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Az már pedig Ezra :-)))) Baromira várom a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak átültették animációból valóságba. :P Én titkon bízom benne, hogy az ő lesz.

 

Diego Luna 1979-ben született, mindjárt 40 éves. Ezra mennyi lehet az Új Remény idején, 13-14 éves? De persze a remény hal meg utoljára. Chuck Noris fogja kivégezni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a törölt jelenet is kánon, ha nem ütközik a filmek cselekményével, töröltsége révén még simán felül írhatja a Rogue One. viszont, ha a színész negyven éves, akkor nem lehet Biggs, hiszen ő Luke gyerekkori barátja, azaz ő sem lehet több 19-20 évesnél. Luke, Biggs, Leia, Ezra, mind egyidősek nagyjából az ep4 idején, 19-20 évesek. Csak nem egy negyvenévesre bízzák a szerepet. Bár Garrick Hagon is 37-38 éves volt, amikor eljátszotta Biggset, szóval... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.