Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

- Darth Vader: erre fogadni mernék.

- Űrcsata: jó lenne néhány T-65-öst látni, de szerintem űrcsata ezúttal sem lesz. Én egy földi csata képére voksolok.

- CGI lény: most még biztos nem lesz.

- Mads Mikkelsen: szerintem lesz, elég ismert, hogy bedobják reklámarcnak.

- Poénos beszólás: most nem lesz. Szerintem igazán szöveg sem lesz, mármint a filmből.

- Halálcsillag: lesz.

- Utalás a Rebelsre: abszolúte kizárt. Érzésem szerint még a filmben is legfeljebb minimálisan lesz, mint az ep7-ben.

- Nagyváros: kétesélyes. Bár inkább kisebb bázisokra tippelek.

- OT-re utaló mondat: lesz, és szerintem az ep4-ből lesz ide átvágva.

- Robbanás: még jó, hogy lesz. :)

- John Williams zene: lesz, de a korábbi részekből, egész pontosan, az ep4-ből.

- Villanás epikus csatából: lesz, a már említett földi csatából.

Akkor lássuk csak:

- Darth Vader: hát ez nem jött be. :bumm:

- Űrcsata: a T-65 megvolt, és a földi csata is. :sor:

- CGI lény: nem volt. :sor:, volt, két jelenetben is feltűnik egy droid, ami túl mozgékony és vékony ahhoz, hogy valódi robot legyen. :bumm:

- Mads Mikkelsen: az arca nem volt, de a csuklyás alak akár ő is lehet. Ez most bizonytalan. :kylo:

- Poénos beszólás: nem volt, bár a jóslatommal ellentétben szöveg az bőven volt. De a lényeg a poénos beszóláson volt. :sor:

- Halálcsillag: azt hiszem, láttam valami holdszerű űrállomást. :sor:

- Utalás a Rebelsre: mily meglepő, nem volt. :sor:

- Nagyváros: hál istennek, nem adtam egyértelmű tippet, illetve, amire tippeltem, az is volt. :bumm::sor:

- OT-re utaló mondat: nemhogy nem az ep4-ből nem volt átvágva, abszolúte semmi sem volt, ami az ep4-re utalna. :bumm:

- John Williams zene: bár nem az ep4-ből volt, de volt, igaz, áthangszerelve. :sor::bumm:

- Villanás epikus csatából: akadt. :sor:

 

Nekem ez nagyon tetszett, sokkal jobban megmozgatott ez, mint az EP7 első trailere anno. Jó lesz ez, én nem éreztem fan-film hatást.

Én első sorban arra gondoltam, hogy még nagyon gagyik az effektek (sok helyen nincs ott a lézerlövés, a CGI még nagyon nem az igazi, érződik a CGI hatás), a képeken sem ment még át az utómunkát végző csapat, hiányoznak a szűrők, a bevilágítás is valószínűleg változni fog, stb. Szóval, ez még nagyon nyers, amilyenek a fan-filmek szoktak lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is megnéztem és olyan...hmm, igen FAN film beütése van. Valahogy nem kapott el a SW hangulat pedig aztán minden klappol a látvánnyal. Talán a régi főszereplők hiánya...nem tudom. De valahogy SW idegen. - értem ez alatt azt hogy nem igazi SW filmnek tűnik csak egy nagyon jó FANnak.

De ez persze még változhat. :)

meglesem még párszor a trailert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... interesting.

 

Csak nem az öreg Palpatine?

És ha Snoke? Eszembe jutott egy olyan elmélet mi van ha ő itt feltűnne mint tanítvány vagy valami és filmbe történik valami amiért elmenekül az ismeretlen űrben. És akkor a film nem csak az OT-hez kapcsolódni ha nem az ST-hez is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom, hogy Jedik nélkül (tényleg max a Sith-ek tűnnek majd fel a filmben) már eleve érdekes a koncepció. Nem azt mondom, hogy a Star Wars = a Jedikkel, csupán azt, hogy Jedik nélküli film esetében NYILVÁNVALÓ, hogy más lesz a hangulata az egésznek... + ehhez hozzájön, hogy raklapnyi új szereplő lesz benne, akikről semmit sem tudunk, ikonikus/ismert figura a jó oldalon szvsz nem lesz (Mon kivételével, de ő a korábbi filmekben sem szerepelt olyan sokat, hogy iszonyúan kötődjön hozzá az ember és "rajongjon" érte. Esetleg 1-2 rövid cameo, pl Leia...). Ezen kívül több forrás is lehozta már, hogy egyfajta klasszikus háborús film lesz, és hát akárhogy is nézzük, a korábbi SW filmek nem voltak klasszikus háborús filmek. Ergo egy csomó dolog miatt adódik az "SW idegen hangulat", ami szvsz nem SW idegen, csak új, mert ezidáig nem láttunk ilyet. De én a magam részéről örülök neki, mert ezzel is bővül és tágul az univerzum!!!

 

A régi csillagrombolók látványa igencsak megdobogtatta a szívemet... és azért a Halálcsillag "összelegózása" se volt semmi ... legalábbis számomra. Azért ezek a momentumok + a klasszikus rohamosztagosok, yavini bázis, stb... hozták a megszokott hangulatot is!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha Snoke? Eszembe jutott egy olyan elmélet mi van ha ő itt feltűnne mint tanítvány vagy valami és filmbe történik valami amiért elmenekül az ismeretlen űrben. És akkor a film nem csak az OT-hez kapcsolódni ha nem az ST-hez is.

 

 

Én úgy gondolom, hogy Jedik nélkül (tényleg max a Sith-ek tűnnek majd fel a filmben) már eleve érdekes a koncepció. Nem azt mondom, hogy a Star Wars = a Jedikkel, csupán azt, hogy Jedik nélküli film esetében NYILVÁNVALÓ, hogy más lesz a hangulata az egésznek......

 

Én úgy gondolom, hogy lesz meglepetés. Lesz egy Kanan-szerű renegát jedi, akit jól lenyomhat Vader vagy valaki. Pl.: Mikkelsen lehetne az utolsó inkvizítor.

Be vagyunk etetve! SW film fénykard(párbaj) nélül? Esélytelen. Valami lesz. A Snoke-os elmélet is érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt nem értem. Most az miért baj, hogy egy nő van a középpontba? Nem csak a TFA-ban, hanem látszólag itt is. Most ezen miért kell kiakadni? Én nem éreztem a TFA-ban sem feminizmust, sem itt (a trailerben látottak alapján) pedig jómagam sem vagyok a feminizmus híve, de hogy ilyen sokan és ilyen erősen elítéljék a női karakterek középpontba helyezését egy SW filmben teljesen ledöbbentett. (Olvasok itt-ott is kommenteket a trailer kapcsán, és hát sokan írják, hogy "persze, megint egy 40 kilós nő fog leverni mindenkit" stb.... )

 

Én ezt nem értem. :(

 

Csoli! Úgy legyen! :);)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem kirázott tőle a hideg, pozitívan, szóval jöhet. :)

 

Yavin bázis, HCS I. jól megidézték az EP IV.-OT hangulatát.

 

A csuklyás alak, olybá tűnik nekem mintha letérdelne, namármost Vader nem hord csuklyát, Palpatine meg ugyan ki előtt térdelne le? Eléggé cink lenne még a Sagában is behozni egy Palpinál hatalmasabb karaktert pláne egy Stories filmben, szóval Ő szerintem semmiképp nem lehet a csuklyás. Meg ami elé letérdel nekem valami gyógyászati cuccnak tűnik, ha tippelnem kéne az lehet Vader kamrájának egy béta verziója vagy az a hordozható verzió.

 

 

szerk.: Szerintem simán lehet SW fénykardpárbaj nélkül. Sőt ha csak azért ralják bele, hogy legyen az eléggé izzadságszagú és már inkább ront is a helyzeten mint javít.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atya úúúúúúúúúúúúúúúr istennnnnnnnnnnnnnnnn!!!

 

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁh

 

Elnézést érte de ez kib****tttt jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

 

A lépegetőknél tetőtől-talpig végig rázott a hideg!

Az elején a zongora...

 

 

uuuuuuuh

 

ez iszonyat jó !!!!

Szerkesztve: - Donát
Káromkodást mellőzzük.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer fantasztikus! Pontosan olyannak tűnik a film, mint amilyennek elképzeltem, teljesen új megvilágításba helyezi a Galaxis történéseit. Itt nem lesznek dekorált hősök, csak egymást irtó gyalogok, ami amilyen merész húzásnak tűnik, olyan megnyerő is számomra. Az a térdelő alak akár egy inkvizítor is lehet, ha meg merik lépni, hogy mondjuk azt az egyet még nem purcantotta ki a Ghost legénysége. :D A végén, amikor előjön a cím, milyen szépen összerakták már, hogy zongorán az EPIV-et záró lázadó induló, vonósokon meg az Imperial March taktusa megy! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerk.: Szerintem simán lehet SW fénykardpárbaj nélkül. Sőt ha csak azért ralják bele, hogy legyen az eléggé izzadságszagú és már inkább ront is a helyzeten mint javít.

 

Nem feltétlenül ront... mint ahogy nem feltétlenül lenne izzadtság szagú sem, minden azon múlik, hogy meg tudják-e jól oldani. DE! Én nem fogok sírni akkor sem, ha abszolút nem lesz benne fénykard párbaj! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom, hogy lesz meglepetés. Lesz egy Kanan-szerű renegát jedi, akit jól lenyomhat Vader vagy valaki. Pl.: Mikkelsen lehetne az utolsó inkvizítor.

Be vagyunk etetve! SW film fénykard(párbaj) nélül? Esélytelen. Valami lesz. A Snoke-os elmélet is érdekes.

Én el nem tudnám képzelni a Rogue One-t Jedikkel. Az azért már nagyon vissza venne Luke egyediségéből, ha pár órával/nappal a befutása előtt is volt még Jedi a Szövetség soraiban. Úgy is fogalmazhatnék, hogy az baromság lenne. Kanannéknek is eddigre már csak emléknek kell lennie. Ennek a filmnek pont az lesz a lényege, hogy nem Luke Skywalker az egyetlen hős, aki lyukra lőhet, hanem sok-sok emberke, és a Szövetségnek nélküle is volt sansza a győzelemre.

 

Az, hogy megint nő a főhős, hát istenem. Eleddig alig volt nő a Star Warsban, mármint úgy, hogy fontos szerepe volt, nem pedig dekoráció. És a fene bele, én szeretek szép nőket nézegetni, szóval jöhetnek. :)

Már csak az a kérdés, megint ki pakolta el az idegeneket? :hmm: Oké, a Yavin IV-en nem is lehet, hiszen az kicsit kérdőjelessé tenné az ep4 idevonatkozó jeleneteit, de azért remélem, abban a tengerparti városban az utcán lesz néhány új/régi idegen. Párologtató van (trópusi éghajlatú, tengerparti városba párologtatót tenni, azért nem semmi :lol: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logikus, hogy nincsenek Jedik. Amit alább írtam nem is azért írtam, mert sírnék e miatt... a hangulat miatt írtam. Egy Jedik nélküli SW film nyilván más hangulatú lesz, mint amit már megszoktunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logikus, hogy nincsenek Jedik. Amit alább írtam nem is azért írtam, mert sírnék e miatt... a hangulat miatt írtam. Egy Jedik nélküli SW film nyilván más hangulatú lesz, mint amit már megszoktunk!

Én veled értek egyet, csak sikerült kitörölnöm a hozzászólásomból, hogy csolitól idéztem. Mea culpa.

 

Amúgy a kézlevágás helyett most a robbanás/lövés okozta szaltózás lesz az új divat? Már itt, a trailerben is legalább ketten hánynak bukfencet a levegőben. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szetintem egész jó. Jól felcsigázott. Nekem csak egy picit tűnt fan-made-nek. :)

De az mekkora, hogy odarakták a Halálcsillag "lövő rendszerét" azt a kör alakú izét.

Nagyon jó lesz, én azt mondom.

Szerintem simán lehet a csuklyás alak egy Inkvi, és ahoz, hogy van Inkvi, nem feltétlen szügséges jediknek is lenni.

Ha nem lesz a Rebelsre való utalás, akár milyen jó lesz a film, nem fog tetszeni.

 

Mit szólnátok, ha a Rogue One előtt lenne egy ep.8 trailer? :);)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, mondjuk a Rouge One premier előtt egy EP VIII teaser. Az ütne! :D

 

Ami a Rebels sorozattal való kapcsolatot illeti. Nos, szeretem a Rebels-t. Egész jó és kifejezetten élvezhető sorozat, de ... a sorozatok (akár TCW, akár Rebels) még ha kánonnak is minősülnek, tetszik vagy sem, a mozifilmekhez képest "alsóbbrendűek". Tehát sanszos, hogy a Rogue One-t nem a Rebels sorozatra építik rá egy az egyben. Nyilván arra majd ügyelnek, hogy ellentmondások lehetőleg ne legyenek a sorozat és a film között, de szvsz a sorozatban látható karakterek közül SENKI sem fog feltűnni a Rogue One-ban!

 

Most ezért kijelenteni, hogy nem fog tetszeni a film.... hát a te döntésed, de érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül ront... mint ahogy nem feltétlenül lenne izzadtság szagú sem, minden azon múlik, hogy meg tudják-e jól oldani. DE! Én nem fogok sírni akkor sem, ha abszolút nem lesz benne fénykard párbaj! :)

 

Szerintem ezt ott abban az időben már nem lehet megoldani anélkül, hogy az ne hagyjon valami keserű ízt az emberben, azért is amit Dzséjt írt, meg ha lépten-nyomon Erőhasználók ugranak elő a kalapból akkor az a Jedik "kiírtását" is degradálná.

 

És a fene bele, én szeretek szép nőket nézegetni, szóval jöhetnek. :)

 

Micsoda szörnyű régimódi felfogás :D

 

Úgytűnik megint kapunk egy új AT-AT variánst

 

Olyan ez, mint az autóknál, ott is van szedán, kupé, kombi stb. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, mondjuk a Rouge One premier előtt egy EP VIII teaser. Az ütne! :D

 

Ami a Rebels sorozattal való kapcsolatot illeti. Nos, szeretem a Rebels-t. Egész jó és kifejezetten élvezhető sorozat, de ... a sorozatok (akár TCW, akár Rebels) még ha kánonnak is minősülnek, tetszik vagy sem, a mozifilmekhez képest "alsóbbrendűek". Tehát sanszos, hogy a Rogue One-t nem a Rebels sorozatra építik rá egy az egyben. Nyilván arra majd ügyelnek, hogy ellentmondások lehetőleg ne legyenek a sorozat és a film között, de szvsz a sorozatban látható karakterek közül SENKI sem fog feltűnni a Rogue One-ban!

 

Most ezért kijelenteni, hogy nem fog tetszeni a film.... hát a te döntésed, de érdekes.

Úgy értem, hogy nem fog a kedvenceim közé tartozni. Időben nagyon közel van a Rebels, nem tudom elképzelni utalás nélkül.

És amúgy ha az az alak egy Inkvi, simán lehet fénykardpárbaj mondjuk Vaderrel, hogy ő nyerhesse el a tanítvány címet. Legalább beraknának egy erősebb Inkvit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem totálisan értelmetlen lenne, ha egy a Lázadók Szövetségéről és a Halálcsillag terveinek ellopásáról szóló filmben egy inkvizítor leállna párbajozni Vaderrel. Pláne, hogy ilyen még a Rebelsben sem volt, ott Vader hű csahosai az inkvizítorok. Arról az apróságról nem is beszélve, hogy az inkvizítorok még mindig egy animációs sorozat részei, akiket baromi nehéz lenne megmagyarázni egy olyan mozifilmben, aminek a története nem is kapcsolódik hozzájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez lesz az első olyan disney érában készült star wars film, ami ütősebb lesz a TFA-nál. Az pedig egy inkvizítor, aki letérdepel.

 

Magyar feliratos előzetes!

 

http://www.youtube.com/watch?v=eQ7fkbQuXuY&feature=youtu.be

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg pont ezért lenne érdemes összekötni a kettőt. Így is csak egy nagyon halvány réteg ismeri a sorozat(okat), így akit érdekel, hogy mi az, ki az, elkezdi nézni. Így legalább a Disney rávenné, hogy még többen nézzék a sorozatokat, így legalább valamelyest beépülne a köztudatban. Így is mindenhol azt tapasztalom, hogy esetleg hallotak már a TCW-ről, de tudni, hogy mi az pontosan, azt nem. A Rebelsről meg még csak hallani sem hallott a nagyközönség. Így szetintem kihagyott ziccer lenne, ha nem kapcsolnák össze a kettőt. Nem konkrét szereplőre gondolok, azzal is beérném, ha csak szóvátennék a Rebelsben történteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.