Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Olyan fura érzésem van: tavaly amikor áprilisban kijött az ep7 trailer, szinte felrobbant ez az oldal, egymást érték a hozzászólások, hatalmas volt a hype. most pedig szerintem méltatlanul nagy csend van, és az a pár reakció sem olyan lelkes, persze tisztelet a kivételnek.

Szerintem ez lesz az a sw-film, ami a régi, hardcore rajongókat teljesen megbolondítja. Bepillantást fogunk nyerni abba, hogy milyenek is voltak a szürke hétköznapok, milyen lehetett a kilátástalanság világában élni. Talán jobban várom, mint az ep7-et vártam.

A trailer nagyon jó, a zenétől nem estem hanyatt ill. a kínai csávó,no meg az akciója tűnik kissé anakronisztikusnak, de a többi rendben van. Vader hiánya sem dönt a kardomba, Mon Mothma feltűnése pedig nagy ajándék, hiszen rá nem számítottam, sehol nem volt olyan hírmorzsa, hogy ő is szerepet kap a filmen, de a legjobban a két császári testőr feltűnése babonázott meg. Hogy a csuklyás alak ki a pék lehet, arról fogalmam sincs, de ahol feltűnnek a testőrök, ott fel fog tűnni Palpi is. ;)

 

...részemről nagyon várom....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az megvan, hogy ott a háttérben van egy döglött X-szárnyú? :o

rogue-one-star-wars-trailer-donnie-yen-stormtroope_e3ps.jpg

 

Egyébként itt nem értem hogy a rohamoszik miért nem lőnek. Van egy olyan érzésem hogy ennek lesz valami köze a 7 szamurály legendája , vagy a hét mesterlövész témájához. Olyan mintha ezeket a csávókat felfogadta volna a falu hogy védjék meg azt. Persze lehet hogy nem.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem tartanak tőle, mert vak.

És egy bottal hadonászik. Alapjáraton nem valami fenyegető, az fix.

 

Ez a tengerpartos, homokos talajú bolygó valami nagyon fontos dolognak adhat helyet, ha ennyire túlnyomó a jelenléte már a trailerben. Alig várom, hogy megismerjük.

Szerintem ide hozták át a Halálcsillagot a Geonosisról. Vagy a rendszerben van, vagy itt őrzik a tervrajzokat. Lehet, hogy itt van valamilyen birodalmi black ops. létesítmény (mondjuk az ISB főhadiszállása), ahol kényes dokumentumokat őriznek, mint a CIA székháza.

 

Vak? Ez miből derül ki?

Nézd a szemét, nincs valami egészséges színe. :)

star-wars-rogue-one.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tengerpartos, homokos talajú bolygó valami nagyon fontos dolognak adhat helyet, ha ennyire túlnyomó a jelenléte már a trailerben. Alig várom, hogy megismerjük.

Vajon ez a trópusi bolygó ad helyet annak a városnak is, ahol a lezuhant X-wing van? Ott a háttérben lévő épületek alapján ez nem csak egy porfészek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ez a trópusi bolygó ad helyet annak a városnak is, ahol a lezuhant X-wing van? Ott a háttérben lévő épületek alapján ez nem csak egy porfészek.

Szerintem ugyanaz a bolygó, a talajon a homok jellege ugyanolyannak tűnik. Az biztos, hogy ez egy nagyváros lesz.

 

Ami még külön tetszik, hogy a csillagrombolónál arra is odafigyeltek az animátorok, hogy Imperial I-es osztályú legyen, amilyen az ep4-ben és a Rebelsben van, és ne Imperial II-es, ami az ep5-ben debütáltak. Imádom, amikor ilyen jelentéktelen apróságokra is odafigyelnek.

Imperial_I-class_SD_-_RO.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A helyes csillagromboló osztály nekem is feltűnt. A laikusok számára legkönnyebben a 2 pajzsgenerátor burok között lévő kommunikációs toronyról megkülönböztethető, amely az Imperial I - osztályúaknál magasabb, míg az Imperial II-nél laposabb.

 

Imperial I

ISD.jpg

 

Imperial II

star_destroyer.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanaz a bolygó, a talajon a homok jellege ugyanolyannak tűnik. Az biztos, hogy ez egy nagyváros lesz.

 

Ami még külön tetszik, hogy a csillagrombolónál arra is odafigyeltek az animátorok, hogy Imperial I-es osztályú legyen, amilyen az ep4-ben és a Rebelsben van, és ne Imperial II-es, ami az ep5-ben debütáltak. Imádom, amikor ilyen jelentéktelen apróságokra is odafigyelnek.

Imperial_I-class_SD_-_RO.jpg

 

Annyi a különbség hogy emmek a modellnek vannak fényei. 77-ben nem volt, csak talán a dokkoló öbölben.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi a különbség hogy emmek a modellnek vannak fényei. 77-ben nem volt, csak talán a dokkoló öbölben.

Az ep4-ben mindig valamiért alulról filmezték őket és a kezdő jelenetet leszámítva általában távolról. Ilyen közel sosem jöttek, meg ennyire árnyékban sem voltak. Azt nem tudom, hogy magának a modellnek voltak-e fényei, bár a kezdő jelenetben, amikor szemből mutatják, nekem a BD-n úgy tűnik, hogy annak is vannak fényei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vak? Ez miből derül ki?

 

Amit Dzséjt linkelt kép azt még ezelőtt nem is láttam, de addig a vakság is volt olyan jó elmélet, mint a faluvédő rohamosztagosok, a kép után meg tuti, plusz az általad linkelt képen egyik rohamosztagos felé sincs fordulva csak néz ki maga elé valamint ugyanezen jelenetben a traileren mintha a vakok "botos kereső" mozdulatához hasonlót csinálna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy teóriám: A rohamosztagosok a lezuhant X wing pilótáját keresik. A vak ember mögött van egy ejtőernyő is. Az a robot nem csak a "metromegállóban" van Felicity Jones mögött, hanem annak a városnak az utcáján is követi a lányt. Üldözi vagy védi vajon?

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan fura érzésem van: tavaly amikor áprilisban kijött az ep7 trailer, szinte felrobbant ez az oldal, egymást érték a hozzászólások, hatalmas volt a hype. most pedig szerintem méltatlanul nagy csend van, és az a pár reakció sem olyan lelkes, persze tisztelet a kivételnek.

Ebben semmi meglepő nincs. Egyrészt a teaser a semmiből jött, másrészt ez a film egy vakfolt volt eddig. Nagy csendnek nem neveznék két nap alatt majd' 300 hozzászólást. :)

 

Vajon ez a trópusi bolygó ad helyet annak a városnak is, ahol a lezuhant X-wing van? Ott a háttérben lévő épületek alapján ez nem csak egy porfészek.

Szerintem is annak ad otthont. A teaser meg hihetetlen hangulatos, pont hozza azt az elvárt funkcióját, hogy megidézze az EPIV -es időket. Itt direktben lehet tolni az ismert formákat és gépeket. Ez láthatóan jót fog tenni a filmnek. És még ha ezt egy kis eredetiséggel is meg tudnák spékelni... : :clap2: Nagyon jó kis múvi lehet ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is annak ad otthont. A teaser meg hihetetlen hangulatos, pont hozza azt az elvárt funkcióját, hogy megidézze az EPIV -es időket. Itt direktben lehet tolni az ismert formákat és gépeket. Ez láthatóan jót fog tenni a filmnek. És még ha ezt egy kis eredetiséggel is meg tudnák spékelni... : :clap2: Nagyon jó kis múvi lehet ebből.

A teaser ilyen szempontból nagyon bíztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak három dolgot nem értek. Mitől lett Forest Whitaker Zs-filmes, miért baj, hogy most kapunk egy trópusi bolygót, és miért nem illik az SW világába egy keménykötésű csaj? Hogy miért nem értem ezeket?

- Mert Forest Whitakernek igenis vannak k*rva jó filmjei, ráadásul az SW azért sosem az A-listás sztárok gyűjtőhelye volt (Mark Hamill, Carrie Fisher vagy Hayden Christensen hol is van az ABC-ben?), pláne nem mellékszereplők szintjén, de azért főszereplők szintjén is inkább csak az ep1-2-3-ról mondható el ez, és ott sem minden esetben.

- Mert ha még egy homokozót, erdőséget vagy jéglabdát behoztak volna, hülyét kaptam volna. Az ep7 után eleve nem értem, miért elátkozott egy dolog, hogy kapunk egy olyan bolygót, amilyen a filmekben még nem volt. Amin mellesleg van egy láthatóan szép méretes város.

- Mert már így is akad épp elég kemény kötésű csaj a Star Warsban. Asajj Ventress, Bo-Katarn Kryze, Hetedik Nővér, Aurra Sing, Naa'leth, Talia, Ketsu Onyo, Steela Gerrera, Phasma százados, de azért Leia Organa, Padmé Amidala, Rey, Sabine Wren, Ahsoka Tano, Hera, Talzin anya, Aayla Secura, Barriss Offee, Luminara Unduli, Shaak Ti, Adi Gallia vagy Satine Kryze sem éppen egy törékeny virágszál. Szóval egy ilyen illusztris névsor után most nagy hirtelen miért lett a Star Warsba nem illő egy határozott, vagány, kemény csaj, azt nem értem.

 

 

Persze, sorolhatnád, de attól még Forest Whitaker nem fog közéjük tartozni. Éppen ez az, hogy ő az Oscar mellett is a felszínen tudott maradni, és ha nem is lett A-listás világsztár, többet alkudhat ki az aranyszobrocskával a tarsolyában, mint mondjuk Genevieve O'Reilly, aki Mon Mothmát játssza, pedig ő már visszatérő színész a Star Warsban. (Megjegyzem, Fordnál érzésem szerint azért is szerepelt extra nagy összeg a csekken, mert nagyon nyomós indokot kellett szolgáltatni arra, hogy újra Han Solo bőrébe bújjon. Hasonló helyzet volt Sigourney Weaverrel az Alien Resurrection esetében.)

Na most, akkor neked nem a ráfordított költséggel, hanem szimplán azzal van bajod, hogy "CGI". De van egy rossz hírem: abból a városból sincs ám túl sok utca és piac megépítve, max. annyi, amennyit láttál. A háttér már ugyanaz a digitális mate paintinggel lesz megoldva, meg CGI-jal. Ne ringasd magad abba a téves elképzelésbe, hogy abból a városból több van megépítve, mint Niimából - ami mondjuk pont rossz példa, mert teljesen meg volt építve... Akkor Theedből.

Ennek ellenére persze én is örülök, hogy az ep7 többségében lakómentes övezetei és falvai után újra kapunk egy várost. Csak azért ne dobálózzunk olyannal, hogy az ep7-ben ilyen nem volt, mert ez nem igaz. Rövid ideig volt, de volt. A megvalósításnak meg őszintén szólva, baromira nem kéne számítania.

Új roncsot nem sikerült azonosítanom, nem is kerestem, és a téma nem is idevaló. ;)

 

 

A főhős nemének a froclizását már csak azért sem értem, mert ebben a filmben Felicity Jones-on kívül gyakorlatilag az összes fontosabb szereplő férfi lesz. Mon Mothma lehetne kivétel de szerintem neki túl sok jelenete nem lesz. Nem tudom mi ez a nagy pasi imádat, hogy valakinek már ennyi is sok. Annak meg hogy a kemény nőknek nincs helye az SW-ben tényleg semmi értelme. De aki nagyon odavan a férfi hősökért annak ott lesz végülis a 2018-as Han Solo mozifilm. Abban tuti, hogy egy férfi lesz a főhős.

 

Akkor megvilágítanám mire is gondoltam. 1977-ben bemutatták az EP4-et. Jött a nyitószöveg hogy ellopták a Halálcsillag terveit. Mire gondolt az ember? Hogy hősök akiknek már minden mindegy megszerezték a terveket. Sokan meghaltak ,de egyszerű emberek. Alázattal azért amit képviselnek.

Erre mit látunk a trailerben? Egy nagyszájú mai(2016-os) gondolkodású a mai világból az sw-be átvitt karaktert. Ha ezt 1980-ban forgatják akkor teljesen más a dolog. A legnagyobb bajom az hogy nem tudták beleélni magukat 1977-be. Ilyet akkor nem mondott volna egy Lázadó hogy ja ez a lázadás. Még Solo is szerény volt. Nincs egyfajta következetesség ez között és az Ep 4 között. Ebből a Roque One-ból nem következik az EP4.

Dzséjt azért nyugtass meg hogy csak viccelsz. Forest Whitaker mint húzónév. Azt ugye te is tudod hogy teljesen mindegy milyen színész, a lényeg hogy hova van sorolva. Mert azért te is csak A-kategóriás filmeket nézel. Nyilván nem fogsz megnézni egy 2014-ben Romániában forgatott Van Damme filmet. Mert ők már lecsúsztak. A nullával egyenlőek Hollywoodban és mindenféle tekintélyes lapban. Nem számítanak. Az mindegy hogy Whitaker jó színész meg volt Oscarja. Senkit nem érdekel. Ma nem jegyzik komoly szinészként. Komoly stúdió szóba sem áll vele. Se Travoltával. Ő is ma bukott személyiség. Így működik a kapitalizmus. Hozol sok pénzt? A-Lista . Megbuksz? Magad vagy a nulla.

Én is szerettem azon filmeket melyekben Whitaker szerepelt a kilencvenes években. De az ugye nem érv a minőségre hogy voltak jó filmjei. Attól mára nem vehető komolyan. Igen ma Zs-filmekben szerepel.

Aztán, kemény csaj. Gondolom már el lettem könyvelve valamiféle nőgyülölőnek(ilyenkor érzem hogy mi a lópikulának írtam véleményeket minek beszéltem veletek személyesen hogy ez egyáltalán felmerül) pedig akik ismernek tudják hogy ez nem igaz. De néha úgy érzem feleslegesen koptatom a számat. Én mint nőgyülölő te atyaég.

Nem az a baj hogy nő. Az a baj hogy az EP4 tükrében ez abnormális. Egyértelmü hogy ezt a csajt most hozták elő, hogy legyen egy vagány nő aki benne van a pakliban. Azt kellett volna megfilmesíteni amit Lucas gondolt el erről 1975-ben.

Szóval óriási különbség van Rey meg eközött acsaj között. Rey eleinte szerény normális csaj akit imádok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie-kém, ha te neked az számít egy színészben, hová van sorolva, és nem az, milyen színész, akkor szomorú hírem van: ez szomorú, és én meg k*rvára nem vicceltem. Amúgy mi a frászt kerestél te akkor az ep7-en a moziban, amiben a Zs kategóriás Mark Hamill is szerepelt? És amúgy, a főszereplők is rohadt messze voltak az ajnározott sztároktól. Nehogy már egy mellékszereplő jelentse egy film minőségét... :facepalm:

És, hogy ez nem 1977-es film? Beszarok! 2016-ban nem 1977-es filmet csinálnak. Azt a k*rva! De ugye az azért megvan, hogy az ep1-2-3 sem a '70-es, hanem inkább a 2000-es évek filmje. Csak úgy csendben megsúgom.

Ja, hogy a Rogue One-ból nem következik az ep4? Látom, ezúttal nem Zééé, hanem te szerezted meg a film aktuális kópiáját. Ez esetben légy oly kedves már átpasszolni nekem is egy darabot belőle. Jó lesz camosan is.

'75-ben Lucas valószínűleg erről lópikulát sem képzelt el, így baromi nehéz lenne megvalósítani.

És azért na, nem csak Rey volt az általam írt listán. Sőt, Rey a futottak még kategóriában volt. ;) Mi van a többiekkel, akikből többen is az ep3 előtt léteztek. A maradék meg az ep4 előtt?

 

Aztán, kemény csaj. Gondolom már el lettem könyvelve valamiféle nőgyülölőnek(ilyenkor érzem hogy mi a lópikulának írtam véleményeket minek beszéltem veletek személyesen hogy ez egyáltalán felmerül) pedig akik ismernek tudják hogy ez nem igaz. De néha úgy érzem feleslegesen koptatom a számat. Én mint nőgyülölő te atyaég.

Most pedig mindenki szégyelje el magát, aki akár csak gondolatban is elkönyvelte Frenkie-t nőgyűlölőnek. Sőt, üssön rá a szájára. De úgy ököllel... Basszus, szerintem senki nem vágta magát szájba. Ebből vonja le mindenki a maga következtetéseit... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Whitaker és Van Damme azért nem egy szint. 2006-os filmjéért, amelyben azt az elmebeteg Idi Amint játszotta, Oscart kapott. ;) Szerintem igenis húzónév ebben a filmben (már meg is van a magyar hangja: Gesztesi Karcsi, ha addig nem issza el az agyát).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Whitaker és Van Damme azért nem egy szint. 2006-os filmjéért, amelyben azt az elmebeteg Idi Amint játszotta, Oscart kapott. ;) Szerintem igenis húzónév ebben a filmben (már meg is van a magyar hangja: Gesztesi Karcsi, ha addig nem issza el az agyát).

 

Ennek a Gesztesinek annyira nem örülök. Azt hiszem, ezt a filmet is eredeti angollal fogom megnézni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Whitaker egy Oscar-díjas, Golden Globe-díjas, Emmy-díjas, BAFTA-díjas színész. Minő meglepetés az ilyeneket komoly szinészként szokták kezelni. Külföldi trailer elemzésekben rendre kiemelik, hogy ekkora színész kaliber nagyon ritkán szerepel SW-filmben. Ahogy Nute írja egyértelműen húzónév. Aki szerint ő egy B-kategóriás, alig jegyzett színész az nem igazán van képben. Aki kiváncsi rá, hogy mire képes annak érdemes megnéznie a Last King of Scotland-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mindegy hogy Whitaker jó színész meg volt Oscarja. Senkit nem érdekel. Ma nem jegyzik komoly szinészként.

Off

Szerintem tegyünk különbséget a színész és a sztár között :) Whitaker a színész kategória, tehát színészként jegyzik. Will Smith meg a sztár, bár manapság már nem annyira, de hirtelen ő jutott eszembe. Persze a két kategória időnként egybeesik néhány emberkénél, de attól még ne mossuk teljesen össze.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerkesztettem, inkább nincs kedvem vitatkozni senkivel... sorry.

 

Pedig kár érte :( jó gondolatok voltak.

 

Ennek a Gesztesinek annyira nem örülök. Azt hiszem, ezt a filmet is eredeti angollal fogom megnézni. :(

 

Én se tekintve, hogy ő Lando!

 

Off

Szerintem tegyünk különbséget a színész és a sztár között :) Whitaker a színész kategória, tehát színészként jegyzik. Will Smith meg a sztár, bár manapság már nem annyira, de hirtelen ő jutott eszembe. Persze a két kategória időnként egybeesik néhány emberkénél, de attól még ne mossuk teljesen össze.

 

Ejj, de nagyon jól rávilágítottál a lényegre!!! clap.gif

 

Filmsztár szerintem Robert Downey Jr, mondjuk szerintem ő pont az egybeesős kategória. Eszembe jutott aki "csak" sztár pl. Dwayne "The Rock" Johnson.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.