Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Érdekes elmélkedés arról, hogy a sorozat foglalkozhatna Luke Jedi akadémiájával, és nem is lenne rossz, de én egyelőre nem hiszem, hogy a sorozat Luke akadémiájával fog foglalkozni. És nem csak a jelenlegi mandalore-os pletyka miatt, hanem mert egyrészt a kánon szerint Luke az első években mindenfelé kutatott a Galaxisban, az akadémiát csak jóval az endori csata után nyitotta. Másrészt Mark Hamill tuti nem alkalmazható a szerepre, hiszen túl öreg, visszafiatalítani pedig minden epizódban durva mutatvány lenne. Az meg furán venné ki magát, ha az ep6 és ep7 között más alakítaná - még ha a sorozatokban nem is új, hogy adott karaktert más alakít. Ugyanakkor az SW-ben eddig igyekeztek figyelni az ilyenekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én eltudok képzelni egy fiatal Luke -ot, aki a galaxisban kutat mindenféle jedi-örökség és tudás után. Sebastian Stan szerintem alkalmas lenne a feladatra, ha picikét alakítanak rajta, akkor kiköpött Hamill a fickó.

 

De amúgy szerintem is az alvilág felé mennek el, bár reménykedek a mandis pletykában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jason Ward és a makingstarwars.net úgy tudja, hogy a Jon Favreau féle élőszereplős sorozat forgatása a jövő héten veszi kezdetét! Ward képeket is közölt. A sorozat helyszínei a PLETYKA szerint a Mandalore és a képen látható Tatuin!

FB_IMG_1538201003257.jpg

FB_IMG_1538200999708.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valamit egyszerre hiányolok és nem hiányolok az új filmekből, az Tatooine. Nem hiányolom, mert hulla felesleges ezt az agyonhasznált bolygót újrahasználni, és hiányolom, mert mégis csak ezzel a bolygóval ismertem meg a Star Warst (hiába az ep6-ot láttam először, ott is ez az első valódi bolygó), talán a legjobban kidolgozott világ mind közül (Coruscant mondjuk versenyre kelhet vele), és az egyik leghangulatosabb világ. Ha a sorozatban szerepet kap, az nagyon jó lenne. Pláne izgalmas, hogy ez már Jabba utáni éra lenne. És ugye az Utóhatás-trilógia egyik jellegtelen mellékszála pont az,

Spoiler

hogy egy kis csapat megpróbálja a huttok után maradt hatalmi vákuumot arra használni, hogy jobb hellyé tegye a Tatooine-t. Érdekes lenne ezt is belefűzni, főleg, hogy már a jakkui csata is mögöttünk lesz a sorozatban.

Mandalore-t pedig szintén díjazom, a Rebelsben polgárháborúban hagytuk ott, kíváncsi vagyok, hová fejlődik. Nagyon remélem, hogy Bo-Katan benne lesz. Katee Sackhoff akár alakíthatná is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tetszik hogy a Disney lelassitása az SW terén egyelőre azt jelenti hogy bő egy éven belül kapunk egy új mozifilmet, egy élőszereplős sorozatot, egy új animációs sorozatot és egy új videojátékot. Mindezt úgy hogy az előző SW film alig pár hónapja jött ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bomarr írta:

Egyébként tetszik hogy a Disney lelassitása az SW terén egyelőre azt jelenti hogy bő egy éven belül kapunk egy új mozifilmet, egy élőszereplős sorozatot, egy új animációs sorozatot és egy új videojátékot. Mindezt úgy hogy az előző SW film alig pár hónapja jött ki.

Az EpIX utáni időszakról beszélt Iger.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor bár nem akarják túl sűrűre fogni a figurát, de láthatóan ebbe belefér hogy párhuzamosan follyon egy élőszereplős sorozat és egy mozifilm készitése. Nagyon úgy tűnik hogy erre a sorozatra a Solo szereplésének semmi hatása nem volt. Ami nem volt törvényszerű de én örülök neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Bomarr írta:

Ugyanakkor bár nem akarják túl sűrűre fogni a figurát, de láthatóan ebbe belefér hogy párhuzamosan follyon egy élőszereplős sorozat és egy mozifilm készitése. Nagyon úgy tűnik hogy erre a sorozatra a Solo szereplésének semmi hatása nem volt. Ami nem volt törvényszerű de én örülök neki.

Én is. Szerintem amúgy elsősorban a filmekre célzott a lassítással. A sorozatok más lapra tartoznak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a jövő héten forgatnak, akkor nem különös, hogy még nem jelentették be a szereplőket? Nem igazán tudom, hogy ez a sorozatoknál hogyan szokott történni.

 

Nagyon várom ezt a sorozatot, számomra sajnos(?) csak az élőszereplős művek tudják megadni az igazi Star Wars érzést, éppen ezért az elvárásaim is hatalmasak. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSWNet -től vannak a következő pletykák:

- A sorozat kódneve: Project Huckleberry.

- Emlékeztek a pár oldallal ezelőtti képre, ahol látni Favreau -t és Filonit? Nos úgy tűnik, hogy a mi kis kalapos barátunk rendezni fog. A sorozatot állítólag 5 rendező fogja dirigálni és ebből 2 emberke dupla részt fog rendezni. Az egyikőjük Dave Filoni. Filoni a pilot epizódot rendezi - a másikról még nem tudni, de lehet, hogy a finálét is. (ja és még valami MCU -s ürge is bele van vonva a projektbe. :))

- A német filmrendező, Werner Herzog egy Hucleberry "filmen" dolgozik. Ha igaz a hír, akkor bizony a sorozaton.

- A RO -on dolgozó Greig Frasher, mint operatőr is a sorozaton ügyködik.

- Régebben volt egy hír, hogy a sorozat első évada 10 részes lesz. A mostani hír az, hogy csak 8.

- A kikerült képek tényleg a forgatásról valóak. Állítólag tegnap 2 ürge vett részt a forgatáson egy kék vászon előtt.

 

Érdekes hírek. Ha igazak, akkor nagyon kitesznek magukért Favreau -ék, aminek nagyon örülök, hiszen ez lesz az első élőszereplős sorozat. Nagyon bizakodó vagyok. Remélem hamarosan bejelentik a szereplőgárdát. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges. Én már azon se lepődnék meg, ha Filoni élőszereplős változatban fejezné be Ahsoka történetét - persze nem sok esély van rá, de az elmúlt hónapokban történtek bizakodásra adnak okot. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lehetséges. Én már azon se lepődnék meg, ha Filoni élőszereplős változatban fejezné be Ahsoka történetét - persze nem sok esély van rá, de az elmúlt hónapokban történtek bizakodásra adnak okot. :)

Végül is Ahsokát utoljára egy mandalore-ival láttuk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy Filoni mellett Alan Taylor (GoT rendező) is rendezni fog + maga a sorozat készítője, Jon Favreau is. Jon régebben azt mondta, hogy filmszintű látvány lesz és az ő készítette 2016 -os Dzsungel könyve c. film motion capture -jét használják ha jól tudom.

 

Mindenesetre ha igazak a hírek, ha valóban Filoni és Alan rendez Jonnal kiegészülve és valóban mandalore lesz a téma - Filonit és Jont ez köti össze ugye khm... TCW... khm... Vizsla... (:D) - akkor nem elképzelhetetlen, hogy a tv -s élőszereplős sorozatok valóban nagyszabásúak lehetnek. Filoni bevonása nekem arra enged következtetni, hogy talán (de tényleg csak talán, bár a Solo után ugye...) Ahsoka történetét átültetheti végre élőszereplős kivitelbe. Érdekes lenne annyi szent.

 

Remélem hamarosan jönnek a hírek. Felhypeolt állapotba kerültem. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a sorozat valszeg alig pár hónappal az új Clone Wars évad után fog kijönni. Star Warsos szempontból a 2019 minden eddiginél ütösebbnek igérkezik. És a leirás alapján nagyon úgy tűnik hogy az MSW megint jól volt informálva és valszeg tényleg látni fogjuk élőszereplős formában is Mandalore-t :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.