Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Azért az túlzás hogy nem hasonlít rá Dzéjt vagy ha tényleg így gondolod akkor zavart érzek a látásodban. Azért ezt még a vak is látja hogy ez ugyan az a hajó csak a koncepció rajz óta egy kicsit finomítottak rajta.

Csakhogy én nem a koncepciórajzokról beszéltem, hanem a a trailerben 0:25-nél látható jelenetről, amit korábban Zééé úgy azonosított, mint az a hajó, amit szétlőnek. ;) A koncepció rajzon értelemszerűen a felrobbanásra ítélt hajó van. És ebben valóban igaza van Zééének, ez a két hajó végül valóban egy és ugyanaz lett - bár ez még mindig nem jelenti az, hogy ez Rey hajója (ami a koncepció rajzon van, az nem biztos, hogy a filmen is úgy lesz), de most már több erre az esély, mint a múltkor. De hogy nem ezt a hajót látjuk repülni az AT-AT lábánál, az tutifix - amíg ki nem derül az ellenkezője. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy én nem a koncepciórajzokról beszéltem, hanem a a trailerben 0:25-nél látható jelenetről, amit korábban Zééé úgy azonosított, mint az a hajó, amit szétlőnek. ;)

Jah akkor bocsánat. 0:25 az meg biztos h nem ez a hajó. Az egy sokkal nagyobb hosszabb háromszög alakú hajó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy nem ezt a hajót látjuk repülni az AT-AT lábánál, az tutifix - amíg ki nem derül az ellenkezője. :)

 

Ebben igazad van Dzséjt, de én nem is az AT-AT-s jelenetről beszéltem. Most konkrétan a TV spotról van szó. A másik jenetben lévő hajót tévesen azonosítottam Rey hajójával, mert akkor még nem láthattam, hogy mi robban szét.

 

Én valamiért felszíni járgánynak érzem. Biztosan a 4 bazi nagy hajtómű miatt.

 

Lehetséges! És az is lehet, hogy nem Rey hajója, csak az első hajó, amit el akar kötni. :)

 

Viszont most már szinte "biztos", hogy a szétlőtt hajó miatt kényszerülnek a Falcon fedélzetére. Ugyanakkor azt még mindig nem tudjuk, miért van akkor és ott a Falcon.

 

Az első spoilerek szerint Han és Csubi a csehóban tartózkodik a lövöldözés idején. De most azt gondolom, hogy Han-t akkor látjuk először, amikor a Falcon bevontatása után a fedélzetre lép Csubival. Lehetséges, hogy Han elvesztette a Falcont? Esetleg az új tulajdonos éppen Jakkun tartózkodik vele, amikor Rey meglovasítja? Vagy Luke juttatta a Falcont a Jakkura, hogy az kéznél legyen, ha Rey-t megtalálják a "birodalmiak"? Ésszerű lenne Han kijelentése, ha már évek óta nem lenne birtokában a hajó. Talán eljátszotta és most örül, hogy annyi év után ismét "otthon" lehet. Rey és Finn tehát elmenekülnek a Falcon fedélzetén, míg Dameron hátramarad a Jakkun és csak akkor látjuk viszont, amikor felmentő seregével megtámadja a Kanata bázisára rontó "birodalmiakat".

 

Nagyon sok lyuk van még a történetben, de a váza az már áll!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az kicsit erőltetett lenne, hogy Han elvesztette évekkel később a Falcont, majd micsoda véletlen, a hajó pont azok kezébe kerül, akik összefutnak vele. Sokkal valószínűbbnek tartok két lehetőséget:

1. Tényleg Rey miatt parkol ott. Még mindig nagyon sok jel mutat arra, hogy Rey Hanék lánya. Nincs családja (ami úgy tűnik, karakterének központi eleme), kitették ezen a bolygón kiskorában, Anakin/Luke generációról generációra öröklődő fénykardja is pont a közelében van (ha csak nem a film elején pottyan le...), és a korábbi pletykák szerint ugye egy veterán vénember vigyáz rá, aki könnyen lehet Han régi cimborája is.

2. Han és Chewie az igen fontos küldetés alatt eltűnt Poe miatt érkeztek a Jakkúra, hogy felkutassák és Dameron végül velük távozik a bolygóról. A Falconnal jöttek, mert azzal mégis csak könnyebb besurranni egy olyan lepukkant, törvényen kívüliekkel telezsúfolt bolygóra, ami fölött az Első Rend egyik csillagrombolója kering. Csak aztán jól elviszik, így kénytelenek segítséget hívni - ha Reyék lelépnek, és az Első Rend utánuk ered, már biztonsággal hívhatnak segítséget az Ellenállástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismertnek valószínűleg ismert lett, de ez sokat nem jelent, hiszen nem egy egyedi hajóról van szó. Az eddigi hat mozifilmben négy YT-1300-as szerepelt, beleértve a Falcont is - a Galaxisban pedig valószínűleg jóval több röpköd belőle. És mivel az is csempészhajó, felteszem, képes arra, mint a Ghost, azaz megváltoztatható a jelzése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik a teória. Viszont in universe a Falcon nem lett ismert a II. Halálcsillag felrobbantása után? Mert akkor nem hogy könnyebb, hanem nehezebbnek tűnik a vele való besurranás egy Első Rend által kontrollált bolygóra.

Ha tudnám, hogy egy zöld opel vectràval hajtottak bele öreganyám csűrjébe, attól még nem biztos, hogy mindre azthinném az utcán, hogy az volt! ;)

 

Egyébként hány szemtanúja lehetett a Birodalmi flottábból aki elmesélhette, hogy látott a lángok közül kijönni egy YT-1300ast?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kereken egy hónapra leszünk a film premierjétől.

Ó hát én azt már csak 29 napnak mondom. Hiába van 18-a, ez már csak egy "erős február" ami előttünk van!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Luke sincs, szóval legalább két fétis nincs megint kielégítve. :hehe:

 

Finn végre szimpatikus! És úgy tűnik, azért nem lesz ő annyira alul képzett vívásban. Korábban volt az a kémjelentés, hogy a rohamosztagosoknak lila fénykardja van. Nos, az nincs, de megkapták a MagnaGuardok továbbfejlesztett pálcikáját (azt hiszem, ez eddig a legnagyobb visszautalás az előzményekre, szóval legalább ez a fétis ki lett elégítve :D). És ha ezzel a cuccal minden rohamoszi fel lett szerelve és a használatára kiképezve, akkor Finn is (Rey meg valószínűleg a botja okán tanult meg párbajozni).

És persze, az a sötét bázis, ahol Han, Finn és Chewie akcióznak, na, az lesz a totál új és "idegen" hely. Már akkor is nagyon ütős, ha az Maz kastélyának a bele, de szerintem az egy köztes hely lesz. Remélem egy űrállomás. Olyanból sajnos alig akad a Star Wars-filmekben (a Halálcsillagokon kívül, természetesen).

A zene újfent ütős. Nem lenne rossz, ha ez a filmből lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban szimpatikus Finn, és nagyon tetszik a hangja Boyegának, szerintem nagyon kellemes. Az a jelenet is remek, amikor a rohamosztagos beüzemeli a fénykardhárítóeszközét, és Finn arcán azt látom, hogy: "Na, gyere, lássuk, kit képeztek ki jobban kardforgatásból, te kis..." :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper spot ez is és az új jelenetek újfent ütősek. Főleg Han -ék helyszíne. Én a Starkiller bázisra tippelnék így első látásra. :) Bár lehet Maz kastélya is, csak annak külsejéből nem néznék ki egy ilyen belsőt. :) Ez biztos katonai bázis lesz. Az új magna guardok ( :P ) tetszenek, szerintem iszonyú jó ötlet, hogy fejlesztették őket és nem csak feláldozható bábok lesznek.

 

Ja és megemlítem Boyega -t, marha jó! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két érdekesség. Az első képen Finn -t láthatjuk a falubeli mészárláskor, itt már véres a sisakja. Egyébként szerintem ennek az akciónak nagyon durvának kell lennie, hogy megalapozott legyen Finn lelépése. PG-13? :)

 

Screenshot09.png

 

A másik képen pedig Kylo hajójának egyik szárnyát láthatjuk amint megérkezik Maz Kanata kastélyához és szerintem bele is lő egy szép nagyot hátulról.

 

Screenshot08.png

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú vamit csúnyán benéztem. :D épp néztem német szinronnal az előzetest mikor láttam ezt a spotot berakva ide. Megnyitottam azt azt hittem, hogy a fő Star Wars csatorna posztolta ki ezt a német spotot azt már panaszkodtam is volna, közben meg rájöttem, hogy a Star Wars Deutschland. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.