Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Spoiler, nem spoiler. Most úgy csinálunk mintha tudnánk a tutit. Honnan tudnánk? Szerintem csak találgatunk. Ezért a NAGY SEMMI tudásért kár egymás torkának esni. Ez a veszekedés a jelen karácsony (EPVII) szellemének a műve.

 

Teljesen igazad van, én rendszeresen járok a spoileres topikba is, és igazából tényleg nem tudunk semmit. Többnyire csak sötétben tapogatózunk. Semmi érdemi infó nem került még ki, nagyon keményen működik a titoktartás. 10 évvel ezelőtt az ep3-ra való várakozás idején szanaszét toltam magam spoilerekkel, szinte már mindent tudunk a filmről mikor jött a premier és még is akkorát ütött, hogy összeélveztem a moziszéket. Ezért merek most is spoilerezni, csak most nem igazán lehet. Jók ezek a spotok, de igazából egy adott jelenetsorról mutat más-más képeket, ebben a legutóbbi mai spotban a Snoke-monológ az, ami igazán érdekes, legalábbis számomra érdekesebb tán, mint a képsorok....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk egy TV spot topikban eleve kreténség a spoiler tag. Hogyan nevezheti magát valaki non spoileresnek, ha közben falja a TV spotokat? Ez is elég nyakateker gondolatmenet. Most vagy spoileres, vagy nem spoileres. A TV spotok már bőven spoiler kategória. Vagy van olyan, aki szerint a TV spotban megjelenő tartalom nem minősül spoilernak? Annak tényleg előre ki kell utalni a Darwin díjat.

 

Ott a non spoiler EPVII topik, aki tartózkodik bármilyen új, vagy számára még ismeretlen információtól, az maradjon azon topik falai között. Ha viszont veri a mellét, hogy non spoileres, de azért az összes TV spotot megnézi és a TV spotok topikban olvasgat, magára vessen. Ez így logikus.

 

A TV spot önmagát határozza meg. Jeleneteket tartalmaz a filmből, tehát spoileres tartalom. Aki megnézi, ne mondja magáról, hogy ő nem spoileres. Ha meg van egy külön topikja az önmagát meghatározó TV spotoknak, akkor minek kell külön spoiler tag? Eleve spoileres maga a topik témája.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell már már filozófiai mértékben körbemagyarázni a dolgot. Egyszerűen ha ezt kérik, ráadásul egy moderátor, akkor ugyan fogadjuk már meg ezt a kérést és ne offoljuk már tele a topikot csak azért, mert nem lehet másé az utolsó szó, csak a minék és CSAKAZÉRTIS!

 

Please!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell már már filozófiai mértékben körbemagyarázni a dolgot. Egyszerűen ha ezt kérik, ráadásul egy moderátor, akkor ugyan fogadjuk már meg ezt a kérést és ne offoljuk már tele a topikot csak azért, mert nem lehet másé az utolsó szó, csak a minék és CSAKAZÉRTIS!

 

Please!

Kösz Riddick, most megmentetted a többieket egy kifakadásomtól. Már komolyan ott jártam, hogy most nem fogom moderálni magam, és leírom, ami felforrt agyvizemből kifolyik. De sikerült lehűtened. A további offokat törlöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TV spot önmagát határozza meg. Jeleneteket tartalmaz a filmből, tehát spoileres tartalom. Aki megnézi, ne mondja magáról, hogy ő nem spoileres. Ha meg van egy külön topikja az önmagát meghatározó TV spotoknak, akkor minek kell külön spoiler tag? Eleve spoileres maga a topik témája.

Nyilván ismerem Abrams "üzlet politikáját", és tudom, hogy nem fog olyan dolgot ellőni előzetesekben/spotban, ami lelőne egy olyan poént, ami elrontja (tudod, "spoil", azt jelenti "ront") a film nagy fordulatát. A legtöbb filmnél úgy válogatják a jeleneteket össze, hogy ne tartalmazzanak komolyabb "elrontót", de ne aggódj, mert ha valami ilyesmit vélek felfedezni, azon nyomban lenyomom a videót ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...és ebben lesz vér, ami eddig nem volt divat... :o

 

Vader szénné égett testén azért volt valamennyi az Ep3-ban. Annál több meg szerintem ebben sem lesz.

 

Egyébként én nem érzem azt hogy ez annyival brutálisabb lenne majd mint az Ep3. Abban azért volt pár kemény jelenet -, nem feltétlen véres, de durva - amit nehéz 13-as korhatár mellett überelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas ez az előzetes!!! :yes:

 

Korábban ugye láthattuk ahogy a szemlén szinte minden rohamosztagos hátrafordul, néznek valamit. Korábba azt hihettük, hogy Kylo Ren érkezik, vagy valaki más nagyfőnök.

De nem....épp akkor próbálják ki a szuper fegyvert. :)

 

 

Screenshot_11-e1448548224284.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, nem kellett volna, de tíz év Zééézmus után kedvem lett már ezt kimondani. Kedvem lett volna többhöz is, de Riddick hozzászólása lecsillapított. Annyit ígérhetek, hogy ha csak idézetben nem látom meg, több ilyen nem lesz, mert letiltottam a francba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, hogy csak azért ismerős, mert a japán trailerben látott jelenetekből építkezik? Én eddig szépen egy csokorba szedtem a youtube-on az összes spotot és trailert, de az első spotok között ezt nem láttam. Főleg a lezuhanó TIE nem tűnik ismerősnek. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyakamat rátenném, hogy láttam ezt a spotot. Semmi olyan jelenet nem volt benne amit korábban ne láttam volna már. :hmm:

 

Egyébként érdekes az alábbi kép.

 

7pkdDxs.gif

 

Feltehetjük, hogy az erdős havas táj a Starkiller bázison van, ergo ez a kép és az utánajövő robbanás is ott történik. Na már most akkor a bázist felrobbantja az ellenállás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyakamat rátenném, hogy láttam ezt a spotot. Semmi olyan jelenet nem volt benne amit korábban ne láttam volna már. :hmm:

Amikor a TIE lezuhan a csillagromboló alatt, még tuti nem volt sehol.

 

Az alábbi képet meg már Rog berakta.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a TIE lezuhan a csillagromboló alatt, még tuti nem volt sehol.

De volt a Disney Rey spotban.

 

Az alábbi képet meg már Rog berakta.

Tudom, hogy ő rakta be, onnan szedtem ki. A teóriára lettem volna kíváncsi, nem a kép eredetére. Mert azt ugye tudjuk honnan van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyakamat rátenném, hogy láttam ezt a spotot. Semmi olyan jelenet nem volt benne amit korábban ne láttam volna már. :hmm:

Akkor ez egy olyan új spot, ami semmi újat nem mutat. El kellett jönnie ennek is, ha nem akarják az egész filmet bemutatni előzetesen. :)

 

Tudom, hogy ő rakta be, onnan szedtem ki. A teóriára lettem volna kíváncsi, nem a kép eredetére. Mert azt ugye tudjuk honnan van.

Én nem tudok többet hozzátenni az akkori teóriámhoz:

Mintha még az a hasadék is meglenne, ahol a Falcon kitör. Lehet pont a robbanás elől menekülnek, mint az ep6 végén?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annak a robbanásnak semmi köze a bázis pusztulásához. Nem hiszem hogy egy olyan horderejű dolgot előre elpufogtatnának ha már annyira igyekeznek vigyázni hogy semmi húdeütős ne derüljön ki a sztoriból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se függ össze a Falcon menekülése és a robbanás, bár a helyszín szinte 100%, hogy ugyanaz. A vörösség szvsz egyértelműen a szuperfegyver robbanásának jele. Amikor a katonák összegyűlnek a havas bolygón, majd vörössé válik az ég, minden bizonnyal a fegyvert tesztelik... az ég (űr) felé útnak induló sugár, majd Kylóék csillagrombolóról való szemlélődése a "lövedék" után számomra erre utal. Talán ez a robbanás tarolja le a környező hegység fenyőit. A Falconos menekülést inkább a film végére tenném, az X-szárnyús csata környékére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét egy rövidke kisfilm ezúttal BB-8 -cal a fókuszban. Persze nem hiányozhat R2 sem. :D Van pár új jelenet, mind hangulatosak. Ez a Takonada egyelőre különálló hangulattal bír számomra, hiába erdős.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.