Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

És ez az előzetes úgy tűnik megadja a választ a nagy kérdésre hogy lesz-e űrcsata. Amikor Poe mondja, hogy adjanak bele mindent még kint vannak az űrben és látszik hogy a háttérben lőnek. Ha csak egy kisebb akció is, de valami biztos lesz a világűrben is.

 

Egyébként pedig szenzációs!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke már nem is hiányzik! :hehe:

 

Minority Report!

 

:D

 

 

Újabb spoiler kapott igazolást. Hux a fegyvert prezentálja a katonáknak, akik megfordulnak és elképedve nézik, micsoda pusztító ereje van az új támaszpontnak.

 

Állítólag az itt elhangzó beszédben mondja azt, hogy vége a békének és a First Order mostantól tényező.

 

t_z_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

"még te sem néztél szembe a megpróbáltatással" Jól hallom, ezt mondja Snoke?

 

Even you have never faced.....test ??? Valaki kihallja, mert én nem.

 

Röhejes....tudok angolul és nem értem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, neked miért magas mindig a spoiler fogalma? Ez a TV spotok topicja, nem a spoileres topic. :angry: Fogd már fel, hogy itt nem lehet spoilerezni!

 

Az első mondatban semmi spoiler nincs, azt írtam, ami a spotban is látható. Maximum a második mondat lehet spoileres...ha nagyon kekeckedni akarunk. De abban sincs túl sok spoiler, mert tudjuk, hogy a film a First Order és a Resistance harcáról szól. Ebben mondjuk 1977 óta nincs újdonság.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"még te sem néztél szembe a megpróbáltatással" Jól hallom, ezt mondja Snoke?

 

Even you have never faced.....test ??? Valaki kihallja, mert én nem.

 

Röhejes....tudok angolul és nem értem.

Nagyrészt jól hallod. A kipontozott résznél egy "such" van: "Even you have never faced such a test." Még te sem néztél szembe ekkora megpróbáltatással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első mondatban semmi spoiler nincs, azt írtam, ami a spotban is látható. Maximum a második mondat lehet spoileres...ha nagyon kekeckedni akarunk. De abban sincs túl sok spoiler, mert tudjuk, hogy a film a First Order és a Resistance harcáról szól. Ebben mondjuk 1977 óta nincs újdonság.

Ja, az első mondat, ami így kezdődik: újabb spoiler kapott igazolást, aztán még le is írod azt a spoilert... :facepalm: De tényleg, csak kekeckedés árán lehet annak nevezni... :roll: NE SPOILEREZZ ITT SEMENNYIT!!! Ennyi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, az első mondat, ami így kezdődik: újabb spoiler kapott igazolást, aztán még le is írod azt a spoilert... :facepalm: De tényleg, csak kekeckedés árán lehet annak nevezni... :roll: NE SPOILEREZZ ITT SEMENNYIT!!! Ennyi!

 

Dzséjt....az már nem spoiler, ha valamit ellőnek egy TV spotban és beteszitek a TV spot topikba. Addig volt spoiler, amíg nem volt róla mozgókép. Ha már feltöltöttétek, akkor az onnantól nem spoiler. Azt írtam, hogy megerősítést nyert egy korábbi spoiler. Már nem spoiler, mert itt ebben a topikban, egy ide beszúrt TV spotban látható. Tegnap volt spoiler, ma már tény! Azt írtam, hogy megerősítést nyert az, ami a TV SPOTBAN LÁTHATÓ!!!!! Mivel ez a TV spot topikja, feltételezem, hogy arról lehet írni, ami a spotban megjelenik.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami tény hogy vörös az égbolt és ott áll egy csomó katona. Ami ezen túlmutat és a képhez hozzápasszolja a kiszivárgott infókat az már spoiler :)

 

Az hogy egy fegyver tesztelése zajlik az a képből nem egyértelmű.

 

 

Abszolút egyértelmű. Ha a spotban látottakat tárgyaljuk ki, az nem spoiler. Illetve az, de ehhez a topikhoz tartozik, értelmetlen külön elrejteni, ha maga a topik témáját tekintve a spotnak van létrehozva.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, az, baszd meg! :facepalm::fuck2::chainsaw::fuckoff::angry:

 

Akkor hozzunk létre külön spoiler és non spoiler TV spot topikot.

 

Te baszd meg!

 

Egy TV spotról had lehessen már kötetlenül beszélni. Ott van benne, látszik....miért ne lehetne írni róla? Nonszensz.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet írni róla! Spoiler tag mögött!

 

Ennek a fórumnak van egy szabályrendszere és sok felhasználója, aki igen, még akár egy TV spotokkal foglalkozó topoikban sem akar soilerekbe futni. (Talán kicsit valóban nyakatekertnek tűnik ez így, de így van). Szerintem nem hepciáskodni kellene, hanem elfogadni azt, hogy HASZNÁLNI KELL a spoiler tageket ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.