Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

"Egy új fenyegés" :lol2: :lol2: :lol2: A magyar szinkronipar ennél mélyebbre már nem süllyedhet! :laugh: A közepén az a technikai szünet is ott van a szeren. :clap:

Már megint a szinkron cseszegetés. Kezdődik

Csak hogy védjem egy kicsit

1."Egy új fenyegés" - Az eredetiben is az volt írva

Bocs látom mi a hiba de sztem az is a z IGN hibája mert már bocsánatot kértek

2.Technikai hiba az IGN sara ők tették fel

 

IGN Exkluzívként kapta meg a spotokat csak elbaszta nem a Fórum Hungary tette még ki.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem. Nagyon bízom benne. A trailerek spotok szinkronjai általában külön készülnek, nem a filmből szeletelve. remélem most is! :para:

Spotokban már a végleges hangok vannak. Mert azokat a premier előtt 1-2 héttel szokták kiadni és akkor más kész a szinkron. Nézd meg bármelyik filmnél. Pl: Mission: Impossible - Titkos nemzet az előzetesben még Rékasi a spotban már Széles Tamás volt Ethan hangja ahogy a filmben is de lehetne még sorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint a szinkron cseszegetés. Kezdődik

Ami sz*r, azt naná, hogy nem fogja senki halálra dicsérni. Akárkinek a hibája, ezt elb*szták! Ekkora szarvas hibát véteni majd nyilvánosságra hozni, nos, azt csak kiröhögni lehet. Azt viszont kétlem, hogy a fenyegés az IGN sara, mert nem ők felelnek a magyarításért, hanem a híres-neves Fórum Hungary. Ők készítik a magyar változatot a spotokhoz és trailerekhez is, nem a netes újságok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spotokban már a végleges hangok vannak. Mert azokat a premier előtt 1-2 héttel szokták kiadni és akkor más kész a szinkron. Nézd meg bármelyik filmnél. Pl: Mission: Impossible - Titkos nemzet az előzetesben még Rékasi a spotban már Széles Tamás volt Ethan hangja ahogy a filmben is de lehetne még sorolni.

Én a nem magyar hangok mivoltáról beszélek. Azok persze lehetnek már a véglegesek.

De amit és ahogy mondanak! Abban még lehet eltérés!

Lehet a komplett filmre még eltalált torzítása Kylo hangjának és felteszem a kész filmben már nem fognak "ősi erő"-ről beszélni, csak "az Erő"-ről. Legalábbis nagyon remélem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo hangja tényleg elég tré. Mondjuk én az eredetit se csípem de azt mégiscsak jobbnak találom.

Felképesztően tré Kylo magyar hangja, úristen! Ha jól emlékszem, a 3. trailer szinkronos változatánál még teljesen rendben volt a hangja - szvsz -, írtam is, hogy ha a torzítást így átemelik a kész verzió, hát remek lesz - ja, meg azt is írtam, hogy a végére azért túl fogják keverni, biztos ami biztos :lol:

 

Durva az egyébként tényleg trailernek is beillő kínai spot, Zééé :clap: Szerintem simán elbírna egy spoiler tag-et is, tekintettel a többiekre, mert tovább visz több jelenetet is, meg a szövegek is... Ütős, na!

Szerkesztve: - Forceuser
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nekem is a normandiai partraszállás ugrott be róluk. Nem hiába mondta dupla J, hogy az Első Rend a náciknak felel meg. Lehet, hogy az egész trilógia a II. világháború SW változata lesz.

Hát remélem nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Egy új fenyegés" :lol2: :lol2: :lol2: A magyar szinkronipar ennél mélyebbre már nem süllyedhet! :laugh: A közepén az a technikai szünet is ott van a szeren. :clap:

 

 

És hát ez már a végleges szinkron.

 

 

Szerintem nem. Nagyon bízom benne. A trailerek spotok szinkronjai általában külön készülnek, nem a filmből szeletelve. remélem most is! :para:

 

 

Spotokban már a végleges hangok vannak. Mert azokat a premier előtt 1-2 héttel szokták kiadni és akkor más kész a szinkron. Nézd meg bármelyik filmnél. Pl: Mission: Impossible - Titkos nemzet az előzetesben még Rékasi a spotban már Széles Tamás volt Ethan hangja ahogy a filmben is de lehetne még sorolni.

 

 

Hát igen a trailerben jobban szólt.

 

 

Ne aggódjatok. A szpotokat teljesen külön szinkronizálják be, mert ha a végleges, leszinkronizált filmet vagdosnák, annak jogi következményei lennének. Ez nem a végleges szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódjatok. A szpotokat teljesen külön szinkronizálják be, mert ha a végleges, leszinkronizált filmet vagdosnák, annak jogi következményei lennének. Ez nem a végleges szinkron.

Akkor én jól tudtam. kösz a megerősítést! :kylo:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én jól tudtam. kösz a megerősítést! :kylo:

Nincs mit. :D

 

Már adják az egyik spotot az RTL-en a reklámok között. :D most láttam. Pakolok otthon megy a hátam mögött a TV, egyszer csak mit hallok? :D Mondjuk nem tudom, ezek kavartak valamit, mert mint ha más jelentetet is beraktak volna, ami a 2 szinkronos spotban nem volt benne. De lehet csak nem figyeltem. :D

De örülök, hogy már a TV-ben is megy a spot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a kínai előzetesben legalább látható, hogy mit lőnek ki az Első Rend bolygójáról és olyan mintha egy rakéta lenne, ami valószínűleg bolygókat pusztít. Ehhez hasonló fegyver már a sokak által utált és legends kategóriába sorolt Sötét Birodalomban is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.