Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Nekem nagyon gyanús ez a Finn mint rohamosztagos. Pláne harcedzett rohamosztagos. Ebben a falusi jelenetben olyan bizonytalanul mozog mint aki nem tudja hogy mit kellene csinálnia. Pont úgy viselkedik mint a Hair-ben Bukowsky akit kiképzetlenűl vittek el Vietnamba. Foggalma sem volt az egész helyzetről. Meg ez a fénykard dolog is furcsa. A rohamosztagosokból mióta lesz kardvívó, akármilyen bénán is forgatja azt. Mi van ha ez a Finn az Ellenálás katonája, aki beszivárog az Első Rend rohamosztagosai közé, felmegy a rombolóra, eljátsza a falusi rajtaütést, hogy kiszabadítsa Poe-t?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon gyanús ez a Finn mint rohamosztagos. Pláne harcedzett rohamosztagos. Ebben a falusi jelenetben olyan bizonytalanul mozog mint aki nem tudja hogy mit kellene csinálnia. Pont úgy viselkedik mint a Hair-ben Bukowsky akit kiképzetlenűl vittek el Vietnamba. Foggalma sem volt az egész helyzetről. Meg ez a fénykard dolog is furcsa. A rohamosztagosokból mióta lesz kardvívó, akármilyen bénán is forgatja azt. Mi van ha ez a Finn az Ellenálás katonája, aki beszivárog az Első Rend rohamosztagosai közé, felmegy a rombolóra, eljátsza a falusi rajtaütést, hogy kiszabadítsa Poe-t?

Abrams nyilatkozta, hogy azért tanítják meg ezekkel a fénykarálló fegyverrel kardozni a rohamoszikat, hogy ha fénykardos ellenséggel ( tehát Jedivel) találják szembe magukat, akkor legyen esélyük ellenük. A faluégetéskor pedig azért viselkedik ilyen bizonytalanul, mert teljesen ledöbben, amit ott lát. Ezt az oktatáson nem mondták neki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon gyanús ez a Finn mint rohamosztagos. Pláne harcedzett rohamosztagos. Ebben a falusi jelenetben olyan bizonytalanul mozog mint aki nem tudja hogy mit kellene csinálnia. Pont úgy viselkedik mint a Hair-ben Bukowsky akit kiképzetlenűl vittek el Vietnamba. Foggalma sem volt az egész helyzetről. Meg ez a fénykard dolog is furcsa. A rohamosztagosokból mióta lesz kardvívó, akármilyen bénán is forgatja azt. Mi van ha ez a Finn az Ellenálás katonája, aki beszivárog az Első Rend rohamosztagosai közé, felmegy a rombolóra, eljátsza a falusi rajtaütést, hogy kiszabadítsa Poe-t?

Nem rossz feltevés. Mindig is agyaltam rajta, hogy miért lőnek el ekkora spoilert, hogy egy rohamosztagos átáll?

Lenne értelme, hogy beépített.

Ennek csak az mond ellent amit a trailerben mond. "Egyetlen célra neveltek..de már ..."

Szóval a gondolat nem rosssz, de szerintem bukta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gondolat jó, de szerintem Finnben most pont az az érdekes, hogy ő a gonoszok oldalán állt és onnan jön át. Ezzel máris árnyaltabb a karakter, mint valaki, aki fixen megmarad egy oldalon. Tulajdonképpen ő egy fordított Anakin, a Sötét Oldalról áll át a Világosra - csak hát ezt nem három film, hanem teszem azt, három perc alatt teszi meg. Ha beépített lenne, ezt az árnyaltságát elvesztené, úgy érzem, mert ahhoz már látni kéne, mikre kellett vetemednie ahhoz, hogy ezt a munkát jól csinálja.

És lehet, hogy ez az első valóban éles bevetése. Az elektrobot forgatását nyilván a kiképzése alatt tanulta meg, ahogy lőni is. Aztán belepottyan a falusi mészárlásba és hirtelen rádöbben, hogy az Első Rend mégsem az a mézes-mázas, kedves szervezet, aminek a reklám állította. És ha ez a felismerés ártatlan emberek terrorizálásával és lemészárlásával szakad rá, érthető a szédelgése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A faluégetéskor pedig azért viselkedik ilyen bizonytalanul, mert teljesen ledöbben, amit ott lát. Ezt az oktatáson nem mondták neki...

Így van. Sokkot kap, amibe a barátja nem sokkal korábbi halál is belejátszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az "Egyetlen célra neveltek...." nekem azt sugalja hogy már egy jó ideje nevelik. Talán gyerekkora óta. A "de már nincs miért harcolnom" pedig nem egy újonc szavai, hanem egy sokat látott megcsömörlött harcosé,szerintem. Lehet hogy eddig olyanok ellen küldték harcba akiknek volt fegyvere, jól megtévesztették, hogy a béke és az igazság, meg az ártatlanok védelmében kell harcolni. Most meg egy csapat fegyvertelen, ronygyos falusit kell hogy leöljön. Lehet hogy időseket és gyerekeket is kellet ölnie a faluban. Ez a dezertálás nem egy csapásra történt, már egy ideje tépelődhetett rajta, ez a falusi mészárlás volt az utolsó lökés. Remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, ez már sokkal jobb! Azért remélem lesz full HD verzió is. :)

 

Egyébként érdekelne honnan kaparták elő Nien Nunb -ot 30 év után. :D

Ahonnan a többi öreget! ;)

Érdekes, hogy rá gondoltak, Landora meg nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ezt a drogos dolgot honnan veszed, Ody. Egyrészt sehol nem találtam infót, ami ezt alátámasztaná, másrészt, ha Carrie-t össze tudták kaparni, ez nem hiszem, hogy akadályt jelentene. Harmadrészt, a Rebels-be is belerakták, tehát nem "ódzkodnak szerepeltetni". Csupán arról lehet szó, hogy nem akarták fölöslegesen beleerőltetni az összes régi trilógiás karaktert, csupán fan-service miatt.

Valószínűleg, ha lesz helye a narratív struktúrában, szerepelni fog a következő részekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy ez TV spot-nak számít-e, de ha rossz helyre tettem akkor elnézést. :)

Nem spot, csak movie clip (ezt most megnéztem, de a többi azt hiszem, már kihagyom), de szerintem jó helyen van.

Quadjumper. Lehet, hogy mégis csak egy random sikló felé szaladnak, nem Rey űrhajója felé? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte alig lehet számontartani a az új spotokat!

A karlendítést vissza kellett pörgetnem és elemeznem, mert elsőre megijedtem, de a bal kezek mennek a magasba és ökölben.

Persze így is elkerülhetetlen lesz egyesek asszociációja - mint ahogy az enyém is első blikkre.

 

Nem spot, csak movie clip (ezt most megnéztem, de a többi azt hiszem, már kihagyom), de szerintem jó helyen van.

Quadjumper. Lehet, hogy mégis csak egy random sikló felé szaladnak, nem Rey űrhajója felé? :hmm:

Éreztem, hogy nem űrhajó! Zegény Zééé ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ezt a drogos dolgot honnan veszed, Ody. Egyrészt sehol nem találtam infót, ami ezt alátámasztaná, másrészt, ha Carrie-t össze tudták kaparni, ez nem hiszem, hogy akadályt jelentene. Harmadrészt, a Rebels-be is belerakták, tehát nem "ódzkodnak szerepeltetni". Csupán arról lehet szó, hogy nem akarták fölöslegesen beleerőltetni az összes régi trilógiás karaktert, csupán fan-service miatt.

Valószínűleg, ha lesz helye a narratív struktúrában, szerepelni fog a következő részekben.

Elég ránézni. Mintha folyton be lenne lőve. Tuti szívott valamit és abból jó sokat az utóbbi évtizedekben. Persze, össze lehet szedni őt is, nem azért mondtam. A Rebels -ben pedig csak a hangja van, azzal lehet kavarni. De ha az arcot is kell adni hozzá akkor lesz munka bőven.

 

A menekülős részlet pedig rohadt jó és főleg az eredeti zene miatt!!!! Végre hallhattunk részletet a filmzenéből. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég ránézni. Mintha folyton be lenne lőve. Tuti szívott valamit és abból jó sokat az utóbbi évtizedekben. Persze, össze lehet szedni őt is, nem azért mondtam. A Rebels -ben pedig csak a hangja van, azzal lehet kavarni. De ha az arcot is kell adni hozzá akkor lesz munka bőven.

 

A menekülős részlet pedig rohadt jó és főleg az eredeti zene miatt!!!! Végre hallhattunk részletet a filmzenéből. :yes:

 

 

Ez azért elég meredek állítás, hogy drogos, ráadásul az alapján, hogy "elég ránézni". Szerintem csak szimplán megöregedett, és nem A-listás sztár, hogy úgy tartsa magát, mint Ford. Persze ettől még elképzelhető, hogy tolt valamit élete során, de mivel nem került a nyilvánosság elé, nem hinném, hogy számottevő lenne.

 

Én tökre sajnáltam őt, mert nem csak a Rebelsben, hanem még az el nem készült Detoursban is tök szívesen szinkronizált, és még a 7. rész bejelentésekor is elmondta, hogy milyen szívesen benne lenne az új részben, erre pont ő nem kerül be... Amúgy bármi is történt Landoval, biztosan kapunk utalást rá (pláne, ha Finn a fia - amit kétlek, de azért merült fel ilyen pletyi is), ha pedig nem, az majdnem biztosan azt jelenti, hogy életben van a 7. rész idején.

 

Bocsi, ez azért némileg kicsit már off volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.