Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Én azért akkorát nem. Bár valóban jó humor azzal az eseménnyel poénkodni, ahol majd' 3000 ártatlan ember halt meg...

1945 augusztus 6-án 70000 ember párolgott el (szó szerint)egy pillanat alatt (a maradék 70000-ről még nem is beszélvel akik a tűzben haltak ), és ennek ellenére az amerikaiak mégis előszeretettel viccelődnek ezzel. Rendben, háború volt de az áldozatok 99% ártatlan civil volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1945 augusztus 6-án 70000 ember párolgott el (szó szerint)egy pillanat alatt (a maradék 70000-ről még nem is beszélvel akik a tűzben haltak ), és ennek ellenére az amerikaiak mégis előszeretettel viccelődnek ezzel. Rendben, háború volt de az áldozatok 99% ártatlan civil volt.

Ez még nem változtat a tényen, hogy ilyennel poénkodni szimpla parasztság. Kíváncsi vagyok, ha esetleg egy rokonod is az áldozatok között lett volna, továbbra is elfogadnád-e, hogy "de az amcsik előszeretettel viccelődnek vele".

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igazából nem vicc, csak jópofa. Egy tábla a '20-as évek Budapestjéből. Akkoriban még ugye legálisan működtek viszonylag nagy számban a kuplerájok (bár gondolom egyértelmű, de a 'p' pengőt jelent).

Jaj, ez tényleg nagyon jópofa :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Mocskos" feminista vicc :evil:

 

 

Miután megalkotta Isten Ádámot és Évát, azt mondta nekik:

- Még két adományom maradt. Az egyik, az állva pisilés művészete és ...

- Én!!! Én!!! Én!!!! Én akarom Istenem, kérlek, kérlek, kérlek!!!!! - szakította félbe azonnal Ádám - ez annyira leegyszerűsítené az életemet...

Éva beleegyezett, neki nem volt fontos ez. Isten Ádámnak adta az elsőt. Ádám kiáltozott örömében, szaladgált az édenkertben, minden fa mellett megállt pisilni, kiszaladt a tengerpartra, pisilve rajzolt a homokba... Isten és Éva nézték egy darabig a boldog férfit, aztán Éva a Teremtő felé fordult és megkérdezte :

- Melyik a másik ?

- Az ész, Éva, az ész..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Józsi bácsi, a TSZ állatgondozója nagyon jó szakember, csak kicsit csúnyán beszél. Egyszer, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiált neki:

- Elnök elvtárs, a bika megb…ta a fehér tehenet!

Az elnök rá se legyint. Másnap, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiált neki:

- Elnök elvtárs, a bika megb…ta a fehér tehenet!

Az elnök rászól, hogy beszéljen szebben. Igen ám, de az elnök megtudta, hogy holnap érkezik Rákosi elvtárs. Fut azonnal Józsi bácsihoz, és mondja neki:

- Józsi bácsi! Holnap jön Rákosi elvtárs. Nekem nehogy valami csúnya szót halljak, mert akkor oda az egész TSZ becsülete. Ha a bika hm-hm a fehér tehenet, akkor maga azt mondja nekem, hogy: elnök elvtárs, a bika meglepte a fehér tehenet.

Másnap meg is jön Rákosi elvtárs és a sleppje. Az elnök kalauzolja őket. Amikor az istállónál járnak, Józsi bácsi odakiált nekik:

- Elnök elvtárs! Meglepetés érte a fehér tehenet! A bika a tarkát b..... meg!

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.