Ugrás a kommentre

Járművek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is új hajók (vagy legalábbis remélem), mert elég hülyén venné ki magát, ha már korábban is voltak bombázóik, de a Csillagpusztító bombázására egyet sem vetettek be.

 

A Leia vezette ellenállás egy kis gerilla/lázadó csoport volt - kb, mint az RO-ban Saw Guerrera csoportja - saját űrhajóparkkal.

 

Az Új Köztársaságnak volt egy jóval nagyobb, erősebb flottája, de ők ugye fegyverszünetben álltak az Új Rend-el, így ők nem vettek részt a Csillagpusztító elleni támadásban.

 

Az Ep8-ban viszont nyilván már velük is számolni kell - már azokkal amik a Hossnian Priime felrobanásakor nem semmisültek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, de ezt már alaposan kiveséztük. Már arra is számítunk, hogy a Laura Dern által alakított admirális mozgatja át D'Quar mellé ezt a flottát - mert azt is feltételezzük, hogy a csata a D'Quar mellett lesz.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nekem tetszik a lépegető, ütős újragondolása a béna AT-AT-nak. :evil: Tetszik, hogy maradtak a koncepciónál, amely szerint az Első Rend mindent jobbá tett, amit a Birodalom elcseszett. Jobb TIE vadászok, jobb csillagrombolók és most jobb lépegetők. A lábát elnézve, ezt nem fogják egy drótkötéllel orra buktatni. :)

A Dreadnought is nagyon baba. Méretesebb lesz, mint a Resurgent osztályú csatacirkálók, de azért nem lett belőle Executor osztályú csillagdreadnought. És úgy tűnik, ez komoly orbitális csapásra képes, ami hiánypótló eszköz a Galaxis eddigi hadseregeiben. A dizájn is tetszetős, letisztult, egyszerű, idézi a régit, de könnyen felismerhető és megkülönböztethető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lépegetőnek olyan mintha kitört volna a lába :D Kiváncsi vagyok hogy néz ki mozgás közben mert igy elsőre fura. Viszont a felső része vagyis a "test" szerintem sokkal jobban néz ki mint a korábbiaknál. Robusztusabb, ijesztőbb és hatékonyabbnak néz ki. Remélhetőleg az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sok múlik a lépegetőkőn ebben a filmben. Jelenleg ez a fimben a legvádolhatóbb a TFA-t is sokszor érő rágalommal, hogy "Copy-Paste".

Remélem nagyon újszerű lesz, egy más hangulatú más stílusú csatajelenettel együtt, mint a Hoth-i volt. Külső megjelenésük nekem tetszik. Robusztusak és félelmetesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A romboló hatalmas alsó ágyúja nem semmi. :D

 

Szerk: elcsesztem. A jármű topikba kellett volna raknom. :facepalm:

Szerintem nem kellene mindent szétdarabolni. Egyúttal spoilerek is, nem? Akkor jól megfér itt is. A rombolónak meg eddig nem is láttam az alsó ágyúját. Olyan, mint egy kutya pisilő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sok múlik a lépegetőkőn ebben a filmben. Jelenleg ez a fimben a legvádolhatóbb a TFA-t is sokszor érő rágalommal, hogy "Copy-Paste".

Remélem nagyon újszerű lesz, egy más hangulatú más stílusú csatajelenettel együtt, mint a Hoth-i volt. Külső megjelenésük nekem tetszik. Robusztusak és félelmetesek.

Csak olyan jelenet ne legyen, hogy körbe akarják kötéllel keríteni a lábát, majd kiderül hogy ennek elkerülése végett lett ilyen a lába...akkor csattan a homlokom a moziban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a hideg rázott amikor az a gyerek rajz szerű első konceptet láttam a lépegetőről. Most már nem. Sokkal funkcionálisabbnak látom, mint az AT-AT-k voltak. (oldalablakok a pilótafülkén, drabális, barikád romboló melső gorilla végtag ) Tanultak annak a hibáiból. Szerintem el lehet gáncsolni, csak ez fel tud "tápászkodni". Nekem tetszik. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egy szuper csillagromboló szárnyakkal. :) Tetszetős, hogy ilyen formabontó, elhagyták a csillagrombolók jellegzetes háromszögét. Egy jóóóóóóóó nagy szuper csillagromboló. Az Executor a maga kis 19 kilométerével eltörpül Supremacy őnagysága előtt. Hát nem csodálom, hogy egy ilyen mellett a Resurgenteket leminősítették csillagrombolóról csatacirkálóra. De ez már nem is hajó, ez egy űrállomás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.