Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Az ep8-ban megtört és hitehagyott, magányosan és nomád körülmények között élő Luke után vajon a megtört és hitehagyott, magányosan és hajléktalan módra élő Obi-Wan Kenobi hogy fogja érinteni a rajongók(?) gyermekkorát? :hmm: Egy ismerősöm már most fennakadt azon, hogy Obi-Wan átment csövesbe, tömegközlekedést használ, ingyenkonyhára jár és szakadt ruhája van, mert ő úgy képzelte, hogy sosem volt gondja a pénzre (pedig az ep4-ben is szakadt a ruhája, siklója sincs és még űrhajóbérlésre is csak úgy tud előleget összekaparni, hogy eladják Luke siklóját - ami azért jelzi, hogy nem kőgazdag).

A trailer alapján tényleg egy teljesen más Obi-Want fogunk látni, aki közelebb áll az ep8-as Luke-hoz, és nagyon messze lesz az ep1-3 hősétől és az ep4-6 bölcs mesterétől. Ami azért nem csoda, az ep3-ban ő is elég komoly traumát élt át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vaó, akkor ezek szerint a nuri Fortress Inquisitorius mellett a mustafari Fortress Vaderbe is ellátogatunk, mert ez bizony ugyanaz a terem, amit a Rogue One-ban is láttunk:

9LxPBcy.png

 

Kész mázli, hogy a Nur és a Mustafar egymás mellett van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Vaó, akkor ezek szerint a nuri Fortress Inquisitorius mellett a mustafari Fortress Vaderbe is ellátogatunk, mert ez bizony ugyanaz a terem, amit a Rogue One-ban is láttunk:

Akkor még "nem merték" teljesen megmutatni Hayden-t. Most is ez is meg fog változni. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az jutott eszembe, hogy az a barlang ahol Obi-t látjuk, lehet az a hely is ahol végül Luke összeszerelte a kardját. 

Az egy kunyhó volt. 

 

Szerintem ami nagyot fog ütni az a Kenobi Vadet párbeszéd. Az érzelmi sokk lesz. Hogyan probálja visszacsábítani? Ez  a Vader már nem az EP3-as aki pár órája állt át a sötét oldalra hanem 10 éve aktívan Sith. 

De szerintem itt még egy minimális Anakin lesz benne egyfajta átmenetként az EP3-as -as és az EP4-es Vader között. Számomra ez a beszélgetés a legvárósabb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Az egy kunyhó volt. 

Valójában jelenleg egyik sem. A kánonban nincs szó arról, hogy hol készítette el Luke a fénykardját. De az igaz, hogy a legendákban Ben kunyhójában készítette el. A barlangos törölt jelenet még a régi EU-ban sem számított kánonnak. Persze ez még nem zárja ki, hogy valamilyen módon ugyanaz a barlang lesz, elvégre pont a The Book of Boba Fett-ben feltűnt két olyan karakter és egy olyan hely, akik szintén törölve lettek az egyik filmből. 

 

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Szerintem ami nagyot fog ütni az a Kenobi Vadet párbeszéd. Az érzelmi sokk lesz. Hogyan probálja visszacsábítani? Ez  a Vader már nem az EP3-as aki pár órája állt át a sötét oldalra hanem 10 éve aktívan Sith. 

De szerintem itt még egy minimális Anakin lesz benne egyfajta átmenetként az EP3-as -as és az EP4-es Vader között. Számomra ez a beszélgetés a legvárósabb. 

Szerintem ez lesz a sorozat csúcspontja, és legalább akkorát, ha nem nagyobbat kell ütnie, mint amikor Ahsoka találkozott Vaderrel. Star Wars történelmi pillanat lesz az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

De szerintem itt még egy minimális Anakin lesz benne egyfajta átmenetként az EP3-as -as és az EP4-es Vader között. Számomra ez a beszélgetés a legvárósabb. 

Alighanem ebben a sorozatban még hinni fog Obi-wan Padménak.

 

Welcome to the Nerd Cave

 

A sorozat után pedig már biztosan nem. Ütős lesz. :chainsaw:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bespin Bulletin információja egy bizonyos szereplővel kapcsolatban és az évszázad ütközetének helyszínéről:

 

Spoiler

Obi-wan az egész sorozat folyamán beszélgetésbe fog bocsátkozni rég volt mesterével, de a történet elején a megtört és hitehagyott jedi mester képtelen elérni volt mesterét, hiába Yoda tanítása, Qui-Gon nem felel.

 

Kenobi és Vader kétszer fognak megütközni egymással, első alkalommal Obi-wan nehézségekbe ütközik. A 2. csörtéjük Mustafar egyik holdján történik majd, amely egy hegyekkel teletűzdelt helyszínt takar.

 

A párbaj egy döntő pillanatában Obi-wan meghallja majd Qui-Gont, aki ösztönzi majd régi tanítványát. Támasza lesz majd a párbaj alatt.

 

Viszont a sorozat végén, mikor Obi-wan visszatér a Tatooinera, Qui-Gon elsőként fog megjelenni erőszellem alakjában és a történet azzal zárul, hogy Obi-wan Kenobi elkezdi megtanulni az Erőszellemé válást.

 

Nekem ez nagyon tetszene!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Vajon a sorozatban adnak valami magyarázatot Obi-Wan látványos öregedésére az ep4-re? :D 

Nem inkább a megfiatalodását kéne megmagyarázni? :D Obi most ráncosabbnak tűnik ebben a sorozatban mint az ep.4-ben pedig az 8-9 évvel később játszódik.

5FVkHqe.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a fenti kép is jól visszaadja, hogy McGregor jó választás volt! Amúgy lefogadom, hogy a zárórészben újra olyan fizimiskával láthatjuk vagy hasonlóval, ami a 3 ban volt, hogy a 4 felé hajoljon. Lehet, hogy marketing szempontok is játszottak abban, hogy más a jelmeze, haja, szakálla. Így lesz egy elkülöníthető "Obi-Wan Kenobi féle Obi-Wan Kenobi" ha értitek. Nekem is kelleni fog legóból ha más mint a többi változat, és ez csak 1 platform a piacon amit kiragadtam magamból kiindulva. Fettem is van vagy 3,de most nagyon kell egy fekete aláöltözős is. Így megy ez. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.