Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, Darth Porg írta:

 A TFA-t anno 2x láttam az első napon. Beteg-e vagyok-e? 

Van még néhány beteg ember errefelé :D Baleset miatt kétszer láttam az ep3-at annak idején az első napon, de nem ártott meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Porg írta:

Mi történt, elmondod? :)

Persze :) Megvolt a jegyünk a csütörtök délelőtti első előadásra, anyuval mentem filmezni. Nekem korán reggel dolgom volt Pesten, ezért korábban felmentem vonattal, és megbeszéltük, hogy utánam jön. Csak sajnos útközben a vonata egy átjáróban majdnem karambolozott egy autóval, persze vonatközlekedés leállt. Eladtam anyu jegyét a sorban mögöttem álló srácnak (vennem kellett jegyet délutánra, ezért álltam a sorban), megnéztük a filmet, és vettem délutánra még kettőt, aztán megnéztük anyuval is. Más volt még akkor a menetrend, reggel még lehetett jegyet kapni a délutánira, meg egyébként is akkor még csak rendelni kellett a jegyet előre, nem volt kötelező rögtön megvenni. Ok, ez csütörtöki napra esett, ami munkanap volt, tehát mégsem volt annyira meglepő, hogy kaptam jegyet. De legalább sikerült délután megnéznünk ismét. Igaz, a délutáni már feliratos volt :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Krande írta:

Pontosan hol mikor találkozunk? És kinél van a jegyem?

Donátnál van a jegyed. A találka 19 órától indul a Westend mozi előtt, de MissKarrde már előbb a környéken lesz, ha esetleg már korábban ott lennél. :)

2017. 12. 11. - 21:37, MissKarrde írta:

Úgy néz ki, hogy kb. 6 körül leszek a Westendben. Kell némi vacsora, de akik esetleg már akkor ott lesznek, azokkal összefuthatunk valahol :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ráhangolódásnak mindjárt nyomom PS4-en a Battlefront 2-öt. Úgyis szoknom kell a kontrollert.

Én tegnap az ágy mellé raktam a földre..ma reggel meg ráléptem, de még időben vetőtésbe kezdtem, hogy a hab testem össze ne zúzza. Szóval ha földrengést éreztetek ez volt az..Nem kicsit lettem ideges hisz a fájós derekam miatt így is aggódtam egész hétvégén hogy "megérem-e" a premiert.. De nem sérültem rá, szerintem meglesz mostmár... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

This Will be a Day Long Remembered!!

 

Kinek miként telik a mai napja?

Tegnapelőtt, már annyira lázban égtem, hogy  el kezdtem nézni a filmeket és ha valamit elkezdtünk  azt illik befejezni,  szóval mai  napom: Birodalom, Jedi és  a  7. :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz a dolga annak, aki ilyenkor dolgozna :D Remélem, a korábban talizók integettek megfelelő helyen az épületnek, ahol most vagyok :) 

2 órával ezelőtt, Darth Krande írta:

Pontosan hol mikor találkozunk? És kinél van a jegyem?

Ahogy Pildi írta, előbb ott leszek a mozinál. Fél 5-kor végzek a munkahelyen, és mivel vissza kell vinnem egy lejárt határidejű könyvet a könyvtárba (Fővám tér), a metróról leszállok a Deákon, megnézem a vásárt, aztán a Váci utcán le a suliig. Leadom a könyvet, és metróval onnan kb. 20 perc a Nyugati, kb. 6 felé ott leszek. De ha nagyon unatkozol, 5 körül tudsz hozzám csatlakozni a Deákon, aztán irány a karácsonyi belváros :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áztunk egyet az usziban egy haverommal. Persze csak az esti programról folyt a szó.. Nagyon itt van már! Most pedig szemhélygyakorlatokat végzek, hisz nem kellene olyan sokat pislogni, mert még lemaradunk valamiről.. Persze ez csak vicc, de gondoltatok már erre? MINDENT látni akarok! Sőt, mindent IS! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én napom az irigység, a harag és a gyűlölet jegyében telik: vannak olyanok akik már ma láthatják... :D Hajrá, fiatalok, legyen felejthetetlen az élmény, és a közösen töltött idő! ;) Az lesz, nyugi. 6-fél 7 körül odamegyek, a tetőteraszon cigizgetek, kb. :) Utána is odaugrom, hogy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.